Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowoczesny ogród z lasem.. oby się udało..

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny ogród z lasem.. oby się udało..

natka098 23:17, 01 lip 2017


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Zajrzałam do Ciebie, przejrzałam i mega zmiana w rok, cisy cudniaste, trawnik, podjazd na dole, fajnie jak tam wszystko ładnie się zmienia.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Toszka 05:16, 02 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
jazzy napisał(a)
Piękne są, tylko czy nie za blisko tego muru rosną? To grubaski będą niedługo.
A co to "turgor na końcach przyrostu"?


Cha, cha,chyba masz jeszcze małe dziecko i tej lekcji biologii nie przerabialiście
Turgor – stan napięcia ściany komórkowej w wyniku działania na nią ciśnienia hydrostatycznego wewnątrz komórki. Efektem turgoru jest stan jędrności tkanek roślinnych oraz możliwość zachowania kształtu i sztywności nawet tych elementów, które pozbawione są tkanek mechanicznych.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ogrodomaniaczka 09:08, 02 lip 2017


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
U cisów to normalne że za młodu turgoru nie mają

Ps. Toszka Ty chyba spania nie masz
____________________
Monika - Nowego początki
Toszka 11:01, 02 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
no, od poniedziałku nie mam. I pewnikiem najbliższe 2 tygodnie też będę miała w trybie zombi
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gdanszczanka 14:22, 02 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 99
natka098 napisał(a)
Zajrzałam do Ciebie, przejrzałam i mega zmiana w rok, cisy cudniaste, trawnik, podjazd na dole, fajnie jak tam wszystko ładnie się zmienia.

witaj Natka
ja też się zdziwiłam jak zobaczyłam fotki sprzed roku - i się zastanawiam jak w takim bajzlu człowiek się poruszał.. to samo pewnie powiem patrząc na fotki tegoroczne

____________________
pozdrawiam Gosia Nowoczesny ogród z lasem
Gdanszczanka 14:23, 02 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 99
Toszka napisał(a)


Turgor – stan napięcia ściany komórkowej w wyniku działania na nią ciśnienia hydrostatycznego wewnątrz komórki. Efektem turgoru jest stan jędrności tkanek roślinnych oraz możliwość zachowania kształtu i sztywności nawet tych elementów, które pozbawione są tkanek mechanicznych.


no, że właśnie.. ten.. tego.. zwiędłe są !
____________________
pozdrawiam Gosia Nowoczesny ogród z lasem
maxled 13:53, 30 kwi 2019

Dołączył: 29 kwi 2019
Posty: 10
Gdanszczanka napisał(a)
a tymczasem kilka fotek z donic wokół domu - bo tylko tam się mogę "wyżyć" póki co

Można zapytać to co za doniczka ta grafitowa ? jaki model ?
Gratuluje ogrodu
sylwik69 20:27, 19 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Szkoda,ze już tu nie bywasz
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
miroslaw75 10:50, 28 lip 2020

Dołączył: 28 lip 2020
Posty: 1
Skoro masz aktualnie budowę sporego garażu, który ograniczy Ci miejsce na ogród, pomyśl aby zamontować na nim panele solarne, wyprodukujesz przez to mnóstwo darmowej energii. I zamiast wydawać pieniądze na elektryczność, można wyposażyć ogródek jeszcze bardziej.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies