Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowoczesny ogród z lasem.. oby się udało..

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny ogród z lasem.. oby się udało..

Wendy79 23:02, 02 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Witaj, zapowiada się ciekawy, nowoczesny ogród. Będę podglądać, mimo że u mnie "nienowocześnie"
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Toszka 23:05, 02 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jak podkłady się nagrzewają to wyraźnie czuć smród chemii, która bez względu na nasłonecznienie i tak cały czas paruje
Ja na szczęscie mam z daleka od miejsca w którym dużo przebywamy. Z podkładów mam zrobiona wyniesiona rabatę, na której miały rosnąć (o, ironio!) zioła. Teraz tylko lawenda rośnie i takie tam ozdóbki.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Efffa 23:24, 02 lip 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
wiedziałam , ze pokażesz piękne zdjęcia wokół domu, a my zdjecia lubimy bardzo, nie opuszczę tego wątku
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Gdanszczanka 23:36, 02 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 99
mikami witaj
Toszka uwierz mi, że to nie jedyne podkłady które mieliśmy i sporej ich części się pozbyliśmy. Co prawda nie miałam w nich trzymać ziół ale miały być w części w której byśmy spędzali czas.
Tak swoją drogą to w jednym z programów tv widziałam jakiś czas temu sytuację, kiedy prowadzący przygotował uczestnikom programu rabatę na truskawki z podkładów właśnie..

Wendy79 witaj. Ja sama nie mam pewności czy mój ogród nie skończy na minimalizmie jedynie w nazwie
w domu z roślinami mam całkiem nienowocześnie i są wszędzie. Stąd moje uzasadnione obawy, że w ogrodzie skończy się podobnie
a tak bardzo mi się marzy nowoczesny
Ewelina bardzo Ci dziękuję jak tylko się z tym bałaganem wokół ogarniemy to podeślę ich więcej bo teraz to nieciekawie


____________________
pozdrawiam Gosia Nowoczesny ogród z lasem
Marta 23:50, 02 lip 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Witam, fajne masz donice, a wejście do domu piękne- te kolory...echhh... Drzwi masz metalowe czy drewniane? Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Gdanszczanka 23:51, 02 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 99
Witaj Marta
Drzwi mam metalowe.
____________________
pozdrawiam Gosia Nowoczesny ogród z lasem
Marta 23:53, 02 lip 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Gdanszczanka napisał(a)
Witaj Marta
Drzwi mam metalowe.


Fajne, podobają mi się i kolor i kształt. Może kiedyś u siebie podobne wprawię?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
mar_za 08:06, 03 lip 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Hej,
mnie też zaciekawił Twój ogród, będę podglądać. U mnie niby chciałabym nowocześnie, ale wychodzi sielsko z odrobina nowoczesności
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Toszka 09:18, 03 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jest szansa że utrzymasz się w nowoczesnym stylu jesli ograniczysz ilość gatunków do max. 20-30 i będziesz sadzić duzymi plamami, a na jednej rabacie max. 3 gatunki. Jest wtedy szansa aby się powstrzymać
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gdanszczanka 10:37, 03 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2016
Posty: 99
Marta drzwi lubię ale niestety mają wstawkę z inoxu i przeklinam ją każdego dnia
mar_za sama ciekawa jestem jak to u mnie wyjdzie

a swoją drogą uwielbiam twój widok z tarasu. Przytulny, uporządkowany skrawek zieleni w środku blokowiska
Toszka 20-30 nie brzmi tak źle
Jednak z tym doborem mam problem. Wiem mniej-więcej co mi się podoba ale boję się, że powiedzmy zimą będę miała łyso albo rośliny przerosną się i przytłoczą inne albo zrobią brzydkie rozłogi itd
____________________
pozdrawiam Gosia Nowoczesny ogród z lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies