Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

aga_pe 10:42, 02 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Jak znajdziesz ten przepis, to podeślij
Ja się już nie proszę, rzucam hasło i jak nie widzę zainteresowania, robię sama
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 10:42, 02 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
dubel

zobacz turzycę ptasie łapki. Jakoś pod koniec sierpnia musimy się umówić ( wcześniej nie pasuje nam z Polinką) i zobaczysz u mnie czy Ci się podobają. Mam jeszcze inną, ale nie wiem jaka to odmiana. Jest zielono-biała wyższa od ptasich łapek
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AniMa 10:59, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Ja wracam po urlopie 20 sierpnia. Już mi pasuje
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:01, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
aga_pe napisał(a)


zobacz turzycę ptasie łapki.
i zobaczysz u mnie czy Ci się podobają. Mam jeszcze inną, ale nie wiem jaka to odmiana. Jest zielono-biała wyższa od ptasich łapek

Mi właśnie chodzi o cos niskiego, aby twprzyło taki "podnóżek" dla bukszpanów....Ptasie łapki - na liste do przemyślenia
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makusia 11:12, 02 sie 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Aniu kosteczka to coś, co w magiczny sposób sprawia, że wizualnie od razu jest czyściej i bardziej "poukładanie".
Ja się nie znam, więc patrz na to, co napisze przez palce...brałaś pod rozwagę powiększenie rabaty frontowej na całość między kostką, czy chcesz tam trawnik zostawić?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
aga_pe 11:19, 02 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Makusia napisał(a)
Aniu kosteczka to coś, co w magiczny sposób sprawia, że wizualnie od razu jest czyściej i bardziej "poukładanie".
Ja się nie znam, więc patrz na to, co napisze przez palce...brałaś pod rozwagę powiększenie rabaty frontowej na całość między kostką, czy chcesz tam trawnik zostawić?


Za jakiś czas mąż będzie Ci wdzięczny, jak zlikwidujesz trawnik. Mój na początku walczył o każdy skrawek, a później sam pytał, czy nie chcę więcej terenu na rabaty
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AniMa 11:25, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Makusia napisał(a)
Aniu kosteczka to coś, co w magiczny sposób sprawia, że wizualnie od razu jest czyściej i bardziej "poukładanie".
Ja się nie znam, więc patrz na to, co napisze przez palce...brałaś pod rozwagę powiększenie rabaty frontowej na całość między kostką, czy chcesz tam trawnik zostawić?

Marto trawnik na razie i tak idzie do likwidacji. Do zamiany na inny ...trawnik. Ale będzie mocno pomniejszony bo dookoła pójdzie obwódka bukszpanowa. Ogólnie to jest dosyć spory kawałek ziemi, więc musiałoby tam pójść dużo roślinek... Na razie na uzupełnienie tych co są nie mam koncepcji. Tzn. koncepcja jest ale nie wiem jakie roślinki....
Poza tym nie dałam jeszcze zdjęć boków : od drugiej strony furtki i od bramy - tam będzie powtórzenie bukszpanów, symetrycznie...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:28, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
aga_pe napisał(a)


Za jakiś czas mąż będzie Ci wdzięczny, jak zlikwidujesz trawnik. Mój na początku walczył o każdy skrawek, a później sam pytał, czy nie chcę więcej terenu na rabaty

On już się cieszy, że teren z tyłu się pomniejszył o plac pod basen. Nawet na warzywnik jest przyzwolenie
Dobrze, że nie wie jakie mam plany na rabaty od sadu...
Ale z przodu...sama chce soczystą zieleń trawki.
Ale dziewczyny: SUGESTIE MILE WIDZIANE
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
aga_pe 12:22, 02 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Jak dasz obwódkę bukszpanową, będziesz miała utrudniony wjazd kosiarką
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 12:22, 02 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Kurcze, same dubelki mi się dzisiaj tworzą
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies