Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 09:23, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
I teraz prośba do wszystkich: co dać pomiędzy te bukszpany, chciałam hakone, ale po tygodniu ją usunęłam, bo jest to rabata od strony południowej - cały czas patelnia. Żurawka odpada, bo opuchlaki(jeszcze). Dookoła całej rabaty w przyszłości planuje obwódke z bukszpanu i nie chciałbym aby było tak bardzo formalnie. Pomóżcie?
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Rojodziejowa 09:29, 02 sie 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8401
Aaaa kostkaaa!!! Ja też chcę!!
Ania a koniecznie chcesz te kulki aż tak symetrycznie? A jakby je tak delikatnie kopnąć
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
AniMa 09:46, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
No właśnie podoba mi się formalnie i nowocześnie. Tylko nie wiem, czy nie za gęsto te kulki. Symetrię chcę czymś złagodzić, tylko czym? Hakone mi się spaliło, mam w przechowalniku kornwalnik, ale chyba będzie smutno z nim. Na razie niczym nie podsypuje (kora?) bo jeszcze tam będę kopać.... Chciałam jakieś trawy... mam jeszcze trochę stipy...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Marzenaka 09:49, 02 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Ale ładnie z kostką! No to teraz dopiero będzie fajnie.
____________________
Ogród Marzeny
AniMa 09:52, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
aga_pe napisał(a)
Bo koty to wredoty

Mój rzuca mi się na nogi, jak nie dam mu od razu żarełka albo picia. Jak chce, to nie pozwala mi odejść za daleko od domu

Aguś moich znajomych kocur rzucał się na nogi pancia, bo walczył z nim o przywództwo w domu. Nogi poharatane, kot podduszony, ale się kochali
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:55, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dziękuje Marzenko. Jeszcze tylko porządek z każdej strony: na każdy dzień w planie jedna strona. Najgorzej na przedpłociu. Tam w planach jest budowa drogi (czas nieokreślony), więc nie wiem czy zaczynać i mieć nadzieję, ze nie zniszczą , czy przywyknąć do tego widoku.
Dobrze, że na jesień sadzenie thuji w planach
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
aga_pe 10:29, 02 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Właśnie chciałam powiedzieć, że masz super miejsca na przedpłociu. Na razie nie ruszaj. U mnie po ryciu kanalizacji przed płotem był obraz nędzy i rozpaczy. Na razie masz co robić w ogrodzie.

Kostka super, ja bym chciała choć krawężniki, żeby można było rośliny sadzić do końca.

Pod bukszpanami fajne będą carexy. Raczej nie powinno ich przypalać. U mnie nic się nie dzieje
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 10:33, 02 sie 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
AniMa napisał(a)

Aguś moich znajomych kocur rzucał się na nogi pancia, bo walczył z nim o przywództwo w domu. Nogi poharatane, kot podduszony, ale się kochali


Mój kocur rzuca się na nogi tylko, jak chce jeść albo pić
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AniMa 10:35, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Idę oglądać carexy
Dzięki Aguś
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 10:37, 02 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Zostały mi jeszcze 2 palety kostki - nie do oddania??? - z jednej będzie chodniczek od furtki do tej planowanej drogi a druga na obrzeża rabatek. Teraz tylko eMa muszę urabiać, by zgodził się pobawić... tylko gdzie to był ten przepis na "urabianie męża"????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies