Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 17:06, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Strona południowa,bok domu ze skarpą i rowem melioracyjnym.Między brzozami posadzone jesienią małe cisy,za nimi perowskia,stipy,szałwie Caradonna,na brzegu rozplenice i Hakone Beni Kaze

Nad skarpą derenie

____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 17:13, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Strona wschodnia.Rabata na oczyszczalni ekologicznej: stipa,bukszpany,szałwia,seslerie Heufleriana i jesienna




Rabata przy tarasie,narazie przypadkowo bez planu posadzone róże,werbena,sesleria,berberys
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
antracyt 17:16, 03 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Bardzo ładnie już masz Przy tarasie Swany w tym towarzystwie wygląda wyjątkowo przyjemnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwik69 17:22, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Strona północna.Wjazd na posesję i wąska rabata z trzcinnikami KF,hortensjami LM i stipą.Brak podparcia z roślin dla stipy i efekt kładzenia się po wietrze i deszczu

W dalszej części tej rabaty zmiana roślin: hortensje Anabelle i tawuły,z 5 szt Amanogawy pozostały 3. Chciałabym je stąd eksmitować
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
SylwiaBe 17:24, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Derenie masz te zwykłe czy miniaturowe?
Ja akurat chcę jeszcze posadzić przed domem,, żeby zasłonić trochę widok na otwór do szamba
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
SylwiaBe 17:25, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Kurczę, nie mogę nigdzie u siebie znaleźć tej seslerii jesiennej...
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sylwik69 17:26, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Część warzywna

Nie jest już typowo warzywna.Zmniejszyłam ilość trawnika i mam tu poletko traw,sadzonki prosa i rarytasy,które zakupiłam w tym roku w celu rozmnożenia
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 17:36, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Skrzynie warzywne.Tylko w jednej rosną pomidory koktajlowe,których nasiona przezimowały w wiadrach robi się gnojówka z pokrzyw

W pozostałych dwóch skrzyniach: truskawki,rabarbar,ale głównie sadzonki stipy,seslerii jesiennej i szałwii

Mimo,że użyłam tych samych nasion traw co na pozostałej części i tutaj całość zdominowały chwasty.Trawa kiełkuje ale marnie to wygląda.Tutaj ziemia nie dostała obornika jest jałowa,a przy suszy jaka u mnie panuje będę musiała powtórzyć sianie w drugiej połowie sierpnia lub jesienią bardziej zadbać o tą część ogrodu
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 17:40, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Napracowałam się przy tej fotorelacji ufff więc na koniec relaksik na tarasie.Mój nowy zakup idealne na zmęczone nogi...życzę wszystkim miłego odpoczynku w ogrodzie

____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 17:43, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
antracyt napisał(a)
Bardzo ładnie już masz Przy tarasie Swany w tym towarzystwie wygląda wyjątkowo przyjemnie

Dzięki Zuza
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies