Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 17:45, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
SylwiaBe napisał(a)
Derenie masz te zwykłe czy miniaturowe?
Ja akurat chcę jeszcze posadzić przed domem,, żeby zasłonić trochę widok na otwór do szamba

Nawet nie znam odmiany,ale na pewno nie są miniaturowe.Sadzonki seslerii mam jakbyś chciała
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
SylwiaBe 17:51, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Ja Sylwuś właśnie też korzystam z leżaka, ale mój już staruszek - ma z 10 lat nic mi się już nie chce robić, a sprzątać w chałupie trzeba - w niedzielę moja młoda ma urodziny i goście się zjeżdżają zewsząd
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sylwik69 18:50, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
SylwiaBe napisał(a)
Ja Sylwuś właśnie też korzystam z leżaka, ale mój już staruszek - ma z 10 lat nic mi się już nie chce robić, a sprzątać w chałupie trzeba - w niedzielę moja młoda ma urodziny i goście się zjeżdżają zewsząd

Ogarnij po łebkach a sprzątanie zostaw po imprezie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Anda 19:28, 03 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33449
Fajne lezaczki A widoki masz bardzo ladne. Stipy oszalaly u Ciebie Roza z fioletem bardzo ladnie sie skomponowala.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 20:10, 03 lip 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Sylwiu napiszę tylko WOW! Jest pięknie wiesz? "Przypadkowa" rabata jak dla mnie coś niesamowitego! Jak Ty to zrobilas? Dla mnie bomba! Dołączam sie do próśb o stałe wrzucanie zdjęć
____________________
Kasia - tu na razie jest...
sylwia_slomc... 20:19, 03 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Ja dopiero teraz się zorientowałam, że u Ciebie na działce też rów jest Jak Ci się on sprawuje w czasie ulewnego deszczu , daje radę?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SylwiaBe 20:41, 03 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
sylwik69 napisał(a)

Ogarnij po łebkach a sprzątanie zostaw po imprezie

Tak też zrobiłam po części, bo jutro od rana mam co robić w ogródku
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sylwik69 21:53, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Anda napisał(a)
Fajne lezaczki A widoki masz bardzo ladne. Stipy oszalaly u Ciebie Roza z fioletem bardzo ladnie sie skomponowala.

Dziękuję pochwały od Ciebie są cenne
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 21:58, 03 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)
Sylwiu napiszę tylko WOW! Jest pięknie wiesz? "Przypadkowa" rabata jak dla mnie coś niesamowitego! Jak Ty to zrobilas? Dla mnie bomba! Dołączam sie do próśb o stałe wrzucanie zdjęć

Kasiu najpierw były róże...nie było pieniędzy na nowe rośliny,a stipa i werbena sieje się u mnie na potegę nie jest to szczyt moich marzeń,brakuje drzewa i już wielokrotnie się do niego przymierzałam...ale jakoś miałam inne prace ważniejsze i temat dalej jest otwarty
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Ania111 22:00, 03 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
sylwik69 napisał(a)
Strona wschodnia.Rabata na oczyszczalni ekologicznej: stipa,bukszpany,szałwia,seslerie Heufleriana i jesienna




Rabata przy tarasie,narazie przypadkowo bez planu posadzone róże,werbena,sesleria,berberys



Sylwia ,

Bardzo ładnie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies