Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

KasiaWB 20:01, 09 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kasiolaaa napisał(a)
Kasieńko faktycznie ze te foteczki z motylkiem robia furrorę mega

dzięki. Obiekty fotogeniczne więc tylko łapać za aparat
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:04, 09 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Kasiu - z przyjemnością obejrzałam parę ostatnich stron, mało czasu na czytanie, ale pismo obrazkowe wiele mówi. Pięknie jest. Te parę lat tworzenia ogrodu zanim powstał dom i zanim do niego się wprowadziliście wiele dało - teraz macei piękny, prawie dojrzały ogród w którym na pewno przyjemnie spędzacie czas.


Dzięki ja też jak wpadam na chwilę na forum, to głównie przeglądam pismo obrazkowe
Jest ładnie, ale jeszcze wiele do zrobienia cieszy mnie to co już jest, a będzie z czasem lepiej całe szczęście, że sadziliśmy wcześniej, bo teraz by czasu na to nie było, no i wszystko byłoby małe )
Pozdrawiam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:07, 09 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcorn napisał(a)
Kasiu ile lat ma Twój ogród, niedużo chyba kilka tyle, prawda? Pamiętam jak zakładałaś, a teraz takie cudo!!! Czyli jest nadzieja dla mnie


W zasadzie to zaczęliśmy od czyszczenia w 2010 r., a pierwsze nasadzenia były w 2011 r. Minęło nie wiem kiedy. Urośnie Ci wszystko szybciutko, no a poza tym teraz masz już wiedzę i doświadczenie i możesz wszystko inaczej i zapewne lepiej przygotować i zaplanować kibicuję! Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:08, 09 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marga napisał(a)
Motyle są bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania Pięknie je uchwyciłaś, Kasiu.


Uwielbiam jeżówki i motyle
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:10, 09 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
anabuko1 napisał(a)

Witaj Kasiu!
Już znam tą historię z donicami.Ale pięknie to wyszło.
Ogród piękny.róże tez.
a motylkowe zdjątka śliczne.A ja też owadzie lubię .
Dziękuję za możliwość poznania osobiście właścicielki i męża tego wątku.
Teraz lepiej się będzie i on kojarzył.
Pozdrawiam serdecznie


Czeeść dzięki miło mi było Ciebie poznać u Gosi faktycznie, jak się pozna właściciela to od razu inaczej wątek się kojarzy i ogląda
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
jolanka 20:13, 09 lip 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu, oglądam właśnie zdjęcia ze spotkania u Gosi na jej wątku i muszę to napisać:
Oprócz tego, ze pokazałaś ogród wspaniale to ja sobie życzę aby Twój eM, bo chyba on robił większość, został moim nadwornym fotografem, dycha mniej conajmniej
A dziewczyny? Tyle radości uchwycone, o wieku nie wspominam

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Ludwika 20:00, 10 lip 2018


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Ależ piękne zdjęcia owadów i kwiatów!!! Jak mi teraz brakuje takiego spokojnego spaceru po ogrodzie z aparatem... przy moim 9-miesięcznym bączku to tylko przelecę przez ogród jak huragan, popstrykam na szybciora, no ale dobre i to
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
KasiaWB 21:02, 10 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jolanka napisał(a)
Kasiu, oglądam właśnie zdjęcia ze spotkania u Gosi na jej wątku i muszę to napisać:
Oprócz tego, ze pokazałaś ogród wspaniale to ja sobie życzę aby Twój eM, bo chyba on robił większość, został moim nadwornym fotografem, dycha mniej conajmniej
A dziewczyny? Tyle radości uchwycone, o wieku nie wspominam



)) nie ma sprawy
Było bardzo fajnie u Gosi, na luzie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:03, 10 lip 2018


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ludwika napisał(a)
Ależ piękne zdjęcia owadów i kwiatów!!! Jak mi teraz brakuje takiego spokojnego spaceru po ogrodzie z aparatem... przy moim 9-miesięcznym bączku to tylko przelecę przez ogród jak huragan, popstrykam na szybciora, no ale dobre i to


już byłam u Ciebie zobaczyć młodego gratulacje! ogród poczeka, teraz ważniejsze są inne sprawy
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
AnnaCh 21:04, 11 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, po pierwsze witam się u Ciebie
Przybyłam z wątku o świerkach serbskich, jestem na początku jego lektury i pokazywałaś w nim swoje sadzone serby. Mam ogromny problem z sąsiedztwem, chciałabym posadzić serby, podobno szybko rosną. Czy mogłabyś mi powiedzieć, czy te serby z pierwszego zdjęcia, to te same, co aktualnie na zdjęciach? I jak duże Twoje były i jak dużo urosły w jakim czasie. Oczywiście wątek przeczytam, ale mam nadzieję, że będziesz mogła to wyprzedzić i odpowiedzieć mi na te kilka pytań

KasiaWB napisał(a)

KasiaWB napisał(a)

____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies