Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

kamcia 22:26, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Niesamowita jesteś.

Piękny kącik. Gratuluję metamorfoz, podziwiam Cię za konsekwencję, plan i dążenie do celu.
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
asiak 09:39, 01 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kochani, jaka u Was pogoda? U mnie pięknie świeci słoneczko, chyba nie za ciepło, ale grunt, że nie pada
Za chwilę zmykam na działkę sadzić tulipanki, lilie, narcyzy itp Ciekawe ile mi się uda ich poutykać
Miłej niedzieli dla wszystkich
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Johanka77 10:02, 01 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
asiak napisał(a)
Kochani, jaka u Was pogoda? U mnie pięknie świeci słoneczko, chyba nie za ciepło, ale grunt, że nie pada
Za chwilę zmykam na działkę sadzić tulipanki, lilie, narcyzy itp Ciekawe ile mi się uda ich poutykać
Miłej niedzieli dla wszystkich


U nas też cudnie!
Ja sądzę dziś emperorki i czosnki Krzysztofy.
Ale póki co muszę lecieć po dziecię, które nocowało poza domem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 10:07, 01 paź 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asia, jak to dobrze, że napisałaś o tujkach. Moje kuleczki Miriam też zaczęły mnie niepokoić, na razie spryskałam Topsinem, nic innego nie miałam. Strasznie mokry był ostatni czas, to dla grzybów wszelkiej maści raj.
Zakątek ławeczkowy fajny, a jak się popatrzy na tę fotki jak było wcześniej, to już w ogóle brak słów. To fakt, u Ciebie metamorfozy spektakularne i to wszystko w jeden rok! Niesamowici jesteście

Owocnego sadzenia życzę, u mnie wczoraj była kontynuacja, ale jeszcze troszkę zostało.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
asiak 19:47, 01 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Cała niedziela na działeczce eM skosił trawkę, a ja walczyłam z cebulami
Sporo wsadziłam, ale jeszcze trochę mi zostało
Spryskałam bukszpany i tujki
I to na tyle
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Johanka77 19:49, 01 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No właśnie, mi się coś dzieje z bukszpanami.
Zaraz wrzucę u siebie, moze mi coś poradzicie.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
BasiaLT 21:18, 01 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Asiu metamorfoza rewelacyjna! Szalenie mi się podoba pomysł z posadzeniem żurawek pod ławeczką. Pięknie to wygląda.
U mnie również niedziela rewelacyjna. Skończyłam metamorfozę skarpy i padłam jak pies Pluto. Ale jestem bardzo zadowolona.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
asiak 21:25, 01 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
BasiaLT napisał(a)
Asiu metamorfoza rewelacyjna! Szalenie mi się podoba pomysł z posadzeniem żurawek pod ławeczką. Pięknie to wygląda.
U mnie również niedziela rewelacyjna. Skończyłam metamorfozę skarpy i padłam jak pies Pluto. Ale jestem bardzo zadowolona.


Dziękuję Basiu Ja też spracowana dzisiaj okrutnie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
hanka_andrus 21:48, 01 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A moje tulipany nie wsadzone. Na dodatek będę musiała wypatrywać bezdeszczowej pogody, żeby to zrobić w październiku. Na 16 dni tylko 2 pokazują bez deszczu. Jutro od obiadu już zacznie polewać.
Słoneczka życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
asiak 21:54, 01 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ojej, to słabo z tą pogodą w październiku Potrzebuję co najmniej jeszcze jednego weekendu z ładną pogodą
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies