Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

asiak 22:45, 10 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
I na koniec rabatka rodkowa


____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 22:46, 10 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Życzę wszystkim dobrego tygodnia

____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 22:47, 10 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
yolka napisał(a)
A u mnie same róże Wy macie jakieś inne nazwy tych zachwycających kwiatów

Tak poważniej to Asiu przepiękne masz róże


Dziękuję Jolu
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Zana 23:01, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu, ależ piękne widoki u Ciebie, każde zdjęcie można po kilka razy oglądać. Cudownie Ci się to wszystko rozrasta. Żurawka Milan bardzo mi się spodobała, pięknie kwitnie. Róże, no cóż cuuudne. Pełen szacun dla Ciebie za stworzenie takiego ogrodu w takim czasie. I to jeszcze na dodatek tak zadbany ogród, chwasty u ciebie nie maja chyba szans nawet wykiełkować.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
asiak 23:08, 10 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Zana napisał(a)
Asiu, ależ piękne widoki u Ciebie, każde zdjęcie można po kilka razy oglądać. Cudownie Ci się to wszystko rozrasta. Żurawka Milan bardzo mi się spodobała, pięknie kwitnie. Róże, no cóż cuuudne. Pełen szacun dla Ciebie za stworzenie takiego ogrodu w takim czasie. I to jeszcze na dodatek tak zadbany ogród, chwasty u ciebie nie maja chyba szans nawet wykiełkować.


Aniu, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa Chwastów na zdjęciach nie widać, ale uwierz mi są na mojej działce I to nawet sporo
____________________
AsiaDziałeczka Asi
anbu 06:26, 11 cze 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
asiak napisał(a)
I na koniec rabatka rodkowa




Śliczna rabata!
____________________
Ania Ogród Ani :)
Makusia 11:40, 11 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu powinnaś zrobić jakieś porównanie, bo ktoś, kto nie jest z Tobą od początku nie jest sobie w stanie wyobrazić ile Twojej pracy w ten ogród jest włożone. A nawet i ja, która śledzę Cię od początku jestem pod o g r o m n y m wrażeniem tego, jak piękny ogród uczyniłaś! Cudnie wszytko Ci rośnie, kwitnie, oko cieszy!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
asiak 11:47, 11 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Makusia napisał(a)
Asiu powinnaś zrobić jakieś porównanie, bo ktoś, kto nie jest z Tobą od początku nie jest sobie w stanie wyobrazić ile Twojej pracy w ten ogród jest włożone. A nawet i ja, która śledzę Cię od początku jestem pod o g r o m n y m wrażeniem tego, jak piękny ogród uczyniłaś! Cudnie wszytko Ci rośnie, kwitnie, oko cieszy!


Martuś, dziękuję Ci bardzo
Może zimą zrobię jakieś porównanie, teraz czasu brak Pozdrawiam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Anda 14:20, 11 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33821
Piekne roze i byliny, piekne kompozycje, dobrane kolory. Gdzie pokazywalas Emme? Slicznie masz

Pytasz u mnie o prowadzenie rozy pnacej. Przyginaj galazki poziomo od dlugosci ok. 30 cm. Jak sa mlode, to latwo je tak podwiazywac. Pozniej moga sie lamac.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asiak 14:31, 11 cze 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu, Emme pokazywałam na stronie 581
Dziękuję za rady odnośnie prowadzenia róż Dzisiaj je przywiążę
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies