Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 10:34, 10 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
kasiab napisał(a)
Asia współczuję... U nas też strasznie wiało aż się cieszę że jeszcze niczego nie mam bo to otwarta przestrzeń i byśmy po polu wszystkiego szukali...



No fakt,po polach pełno folii z budów i innych śmieci lata...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
MartaKozak 13:22, 10 mar 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Kurczę, współczuję bardzo, dobrze że nikomu nic się nie stało, musiało strasznie wiać.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
paulaa 13:40, 10 mar 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
U nas też alert pogodowy nawet wysłali ale wszystko stoi na miejscu na szczęście, współczuję bardzo
A rozplenice zawsze wiążesz w takie snopki? Gdzieś też już tak widziałam a moja ogrodniczka twierdzi, że sie nie wiąże rozplenic (?) hmm bardzo mi się podobają takie snopeczki.
Mam nadzieję, że mimo wszystko nie macie dużych strat po tej wichurze, będę śledzić dalsze cięcia
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
eVka 13:48, 10 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
O maj gad! Współczuję chyba musisz chować meble prZed takimi wichurami i zrezygnować z donic. Pola wokół robią swoje, wiatr hula...
A ja się bałam u mnie wiatru, a konewki na parapecie nawet nie ruszył.
____________________
kasiab 13:57, 10 mar 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
To u mnie stoją już donice z wiosennymi na parapecie i też o dziwo wszystko jest. Oby nie było więc wiatru takiego
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Johanka77 14:07, 10 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
paulaa napisał(a)
U nas też alert pogodowy nawet wysłali ale wszystko stoi na miejscu na szczęście, współczuję bardzo
A rozplenice zawsze wiążesz w takie snopki? Gdzieś też już tak widziałam a moja ogrodniczka twierdzi, że sie nie wiąże rozplenic (?) hmm bardzo mi się podobają takie snopeczki.
Mam nadzieję, że mimo wszystko nie macie dużych strat po tej wichurze, będę śledzić dalsze cięcia


Straty już ogarnięte, a rozplenice już ścięte.

Swoją drogą życzę powodzenia Twojej ogrodniczce przy ścinaniu rozplenic...
Ja mam powiązane, a i tak pół trawnika w zębkach.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 14:08, 10 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
O maj gad! Współczuję chyba musisz chować meble prZed takimi wichurami i zrezygnować z donic. Pola wokół robią swoje, wiatr hula...
A ja się bałam u mnie wiatru, a konewki na parapecie nawet nie ruszył.


Meble były schowane! Pod plandeką i były odsunięte w zaciszny kąt...
Donice są betonowe i ciężkie. Same by nie zleciały, ale stół je pociągnął.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 14:10, 10 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
kasiab napisał(a)
To u mnie stoją już donice z wiosennymi na parapecie i też o dziwo wszystko jest. Oby nie było więc wiatru takiego


Na parapecie nie zleci, bo to wnęka.

A z ciekawości - bratki z LM cała paletka nieposadzona, i nic im się nie stało
Tylko się przewróciły
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 14:12, 10 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Na szczęście wiatr przyniósł słońce. Więc od rana moją dżidą ścięłam wszystkie rozplenice, oraz przycięłam wszystkie żywopłoty szmaragdy i jałowce.
Tak mi dobrze szło
Teraz wstawiłam obiad i lecę ciachnąć buksy i lawendy.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 14:13, 10 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18008
Asiula, no to nieźle u Was powiało! Dobrze, że majtnęło tymi meblami w stronę ogrodu a nie okna tarasowego! Donic szkoda .
Ja spróbuję powiązać w tym roku rozplenice bo rzeczywiście przy cięciu powinno być mniej bałaganu niż w przypadku takich luźnych kęp.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies