Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Gruszka_na_w... 19:38, 31 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Mnie cieszy pomysł na kolejne drzewa w Twoim ogrodzie. Poszerzenie tej rabaty przy wjeździe to dobry pomysł. A może by tam też tak elegancko wykończyć jak przy turzycach? Ta drobna kora bardzo podkreśla urodę rabaty ( bo wiesz- ja do żwirków jakoś nie mam przekonania - trudno je utrzymać w estetycznym stanie)
Bardzo fajny jest ten zakątek z kompostownikiem taki rasowy!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 19:53, 31 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18129
Jestem za wydłużeniem kulkowiska i posadzeniem tam 3 grabów. Ale ja generalnie lubię symetrię .

Te limki bardzo ładnie rozgałęzione. Już w tym sezonie będą bardzo dobrze wyglądać.

Kompostowniki fajne . Też mam od dziś dwa . I mam tulipy w donicach. Tyle tylko, że posadzone tydzień temu i dopiero kły wystawiają. Ciekawe co z nich wyrośnie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 20:07, 31 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
carexowy prostokąt wygląda rewelacyjnie a to co za nim kiedyś przecież zrobisz
ja się cieszę ,jak widzę takie fotki z prac …każdy z nas ma jakieś miejsca nieskończone w ogrodzie
a buksowisko wg mnie aż prosi się o te graby będzie fajnie ….i tak po cichutku …..to myślę ,że z korą drobniutką by było lepiej ,albo z ciemniejszym żwirkiem,ale to kwestia Twojego wyboru oczywiście
wiosenne zwiastuny śliczne ,a kompostowników 2 nie dojrzałam ,chyba muszę się wrócic
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anna_t 20:23, 31 mar 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Podglądam z telefonu ale jutro Ci coś narysuje
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zana 20:33, 31 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przychylam się do pomysłu wydłużenia kulkowiska wzdłuż podjazdu, co najmniej trzy graby.

Tulipanowo mega, aleś nakopała dołków.
O fotce odkurzacza nie zapomniałam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 22:14, 31 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mnie cieszy pomysł na kolejne drzewa w Twoim ogrodzie. Poszerzenie tej rabaty przy wjeździe to dobry pomysł. A może by tam też tak elegancko wykończyć jak przy turzycach? Ta drobna kora bardzo podkreśla urodę rabaty ( bo wiesz- ja do żwirków jakoś nie mam przekonania - trudno je utrzymać w estetycznym stanie)
Bardzo fajny jest ten zakątek z kompostownikiem taki rasowy!


Cześć Hania! Wiedziałam, że się ucieszysz
Tę rabatę muszę przemyśleć. Coś na pewno się zmieni, ale za dużej rewolucji nie będzie. Przecież frontową rewolucjonizujemy już rok i końca nie widać
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 22:21, 31 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanka77 napisał(a)


Przecież frontową rewolucjonizujemy już rok i końca nie widać


Ja ruderową rewolucjonizuję już trzeci rok, może wreszcie skończę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 22:22, 31 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Jestem za wydłużeniem kulkowiska i posadzeniem tam 3 grabów. Ale ja generalnie lubię symetrię .

Te limki bardzo ładnie rozgałęzione. Już w tym sezonie będą bardzo dobrze wyglądać.

Kompostowniki fajne . Też mam od dziś dwa . I mam tulipy w donicach. Tyle tylko, że posadzone tydzień temu i dopiero kły wystawiają. Ciekawe co z nich wyrośnie.


Kasiula, jednak będą tylko dwa.
Po pierwsze - są tylko dwa
A po drugie, mi takie trójki nie leżą. Ale to kwestia gustu.

Za to poszerzymy na pewno, bo inaczej kulki nie wlezą

Gratuluję Ci dwóch kompostowników! Trudna decyzja była
A tulipami się nie przejmuj. Wyrosną.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:32, 31 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)
carexowy prostokąt wygląda rewelacyjnie a to co za nim kiedyś przecież zrobisz
ja się cieszę ,jak widzę takie fotki z prac …każdy z nas ma jakieś miejsca nieskończone w ogrodzie
a buksowisko wg mnie aż prosi się o te graby będzie fajnie ….i tak po cichutku …..to myślę ,że z korą drobniutką by było lepiej ,albo z ciemniejszym żwirkiem,ale to kwestia Twojego wyboru oczywiście
wiosenne zwiastuny śliczne ,a kompostowników 2 nie dojrzałam ,chyba muszę się wrócic


Tak, pewnie architektura rabaty będzie podobna do tej na froncie.
W końcu musi być korespondencja
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:32, 31 mar 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
anna_t napisał(a)
Podglądam z telefonu ale jutro Ci coś narysuje


Czekałam na Ciebie
Cmokam!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies