Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Zana 21:45, 01 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Będę szczera: ja też tam widzę prostokąt.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anna_t 21:47, 01 kwi 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Johanka77 napisał(a)


Ja Cię lubię Anka! Aż mi głupio pisać, że inaczej

Na frontowej mamy dwa prostokąty (nie dokończone jeszcze, ale jednak), rozdzielone ścieżką. Zatem tu też musi być prostokąt. Tak mi w duszy gra.

No i nie che mi się tyle robić...
lubisz mnie inaczej...aha..ok...nie mam pytań...
Asia najważniejsze żeby tobie tam gralo, widzisz całość, mijasz codziennie no musi być zaje...e przecież!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
mrokasia 22:00, 01 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Ja też tam widzę prostokąt tylko może ciut dłuższy. No i niech sobie będą graby sztuk dwa skoro Ci tak gra .
Moja symetryczna dusza podsuwa mi taki pomysł: może wyciągnąć ten prostokąt w stronę domu i posadzić te graby tak, by grupa tych większych buksów była pomiędzy grabami a od strony domu dosadzić mniejszych buksów?

A pomysł Ani może jeszcze kiedyś wykorzystasz jak się rozkręcisz i zapragniesz obsadzić więcej metrów .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 22:01, 01 kwi 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)
Będę szczera: ja też tam widzę prostokąt.


Uff.. mój drugi człowiek
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Makusia 22:05, 01 kwi 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
to ja Ci powiem, że ja tam nic widzę - daj mi ołówek, to rysik ważność straci, drewno w próchnicę się zamieni, a ja nadal nic nie wymyślę
Minsie podobają te kulki. I graby. A jak je polaczysz, to wiadomo - będzie pięknie

Bardzo proszę
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 22:11, 01 kwi 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Ja też tam widzę prostokąt tylko może ciut dłuższy. No i niech sobie będą graby sztuk dwa skoro Ci tak gra .
Moja symetryczna dusza podsuwa mi taki pomysł: może wyciągnąć ten prostokąt w stronę domu i posadzić te graby tak, by grupa tych większych buksów była pomiędzy grabami a od strony domu dosadzić mniejszych buksów?

A pomysł Ani może jeszcze kiedyś wykorzystasz jak się rozkręcisz i zapragniesz obsadzić więcej metrów .


Też Cię lubię

Jeśli chodzi o buksy, to na pewno je troszkę pomieszam. Musi mi się wszystko dokładnie zgrać. Te dwa graby to planuję nie podkrzesywać, żeby były takie gęste od dołu. Oczywiście pewnie rabatę wydłużę.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:12, 01 kwi 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
to ja Ci powiem, że ja tam nic widzę - daj mi ołówek, to rysik ważność straci, drewno w próchnicę się zamieni, a ja nadal nic nie wymyślę
Minsie podobają te kulki. I graby. A jak je polaczysz, to wiadomo - będzie pięknie

Bardzo proszę


Wygrałaś!
Ciebie lubię najbardziej!


... no chyba że Anka nowy rysunek przyniesie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 22:16, 01 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Johanka77 napisał(a)


Wygrałaś!
Ciebie lubię najbardziej!


... no chyba że Anka nowy rysunek przyniesie


Phiii, a co to, konkurs jest?

To ja zmieniam zeznania - też NIC NIE WIDZĘ!!!
Zawsze to prościej niż rysunki produkować...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 22:19, 01 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dołączam do grona ślepych, a dodatkowo głuchych i kulawych. Wygrałam?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 22:26, 01 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Zana napisał(a)
Dołączam do grona ślepych, a dodatkowo głuchych i kulawych. Wygrałam?


Muszę Cię zmartwić - niestety nie. Ja dodatkowo jestem garbata!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies