Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

kasia1 14:58, 21 sie 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Poleciałam sprawdzić. Moje gracki odsunięte od świerków 2 metry. To też pewnie docelowo za blisko będzie
Ty masz tam Asia nawodnienie prawda? Liczyłam, że jak będzie (kiedyś) nawodnienie i będę sypać kompost, to dadzą radę. Odległość 2 metry wydawała mi się na etapie sadzenia ogromna
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
sarenka 12:17, 22 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Asiu, czy ty u siebie masz czosnki Giganteum albo gladiator??
____________________
Magda W samym sloncu
Brzozowadzie... 09:29, 23 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Asia! No to pochodziłam sobie dzisiaj u Ciebie. Spacerek, aż miło. Zachwyt zostawiam. Nad trawami, hortkami, brzózkami, symetrią i porządkiem
I widzę, że odwiedziłaś równie piękny, choć jakże odmienny od Twojego, ogród Renaty. Bardzo lubie patrzeć na ogrody zupełnie różne od mojego, mega ciekawe doświadczenie, jak wiele rzeczy może nas zachwycać i jak uparcie dążymy po swojemu do własnego ideału piękna.
Przysięgam, chętnie wypiłabym kawę w takim mega nowoczesnym ogrodzie jak Twój. Kiedyś się wproszę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Makusia 19:26, 30 sie 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Potwierdzam, że główkowate kładą główki. Wykopalam i będę sądzić na tyłach, bo od dołu wyglądają wg mnie koszmarnie i są mało reprezentacyjne. Choć bardzo wdzięczne.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 21:30, 30 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
kasia1 napisał(a)
Poleciałam sprawdzić. Moje gracki odsunięte od świerków 2 metry. To też pewnie docelowo za blisko będzie
Ty masz tam Asia nawodnienie prawda? Liczyłam, że jak będzie (kiedyś) nawodnienie i będę sypać kompost, to dadzą radę. Odległość 2 metry wydawała mi się na etapie sadzenia ogromna


Kasia, na pewno dadzą radę.
Moje są tuż pod nimi...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:31, 30 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
sarenka napisał(a)
Asiu, czy ty u siebie masz czosnki Giganteum albo gladiator??


Gladiator kiedyś miałam, ale po dw≥óch latach zaniknęły mi.
Ja nie wykopuję cebulek.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:34, 30 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Asia! No to pochodziłam sobie dzisiaj u Ciebie. Spacerek, aż miło. Zachwyt zostawiam. Nad trawami, hortkami, brzózkami, symetrią i porządkiem
I widzę, że odwiedziłaś równie piękny, choć jakże odmienny od Twojego, ogród Renaty. Bardzo lubie patrzeć na ogrody zupełnie różne od mojego, mega ciekawe doświadczenie, jak wiele rzeczy może nas zachwycać i jak uparcie dążymy po swojemu do własnego ideału piękna.
Przysięgam, chętnie wypiłabym kawę w takim mega nowoczesnym ogrodzie jak Twój. Kiedyś się wproszę


Agatka, serdecznie zapraszam!
Przepraszam, że z takim opóźnieniem, ale ostatnio miałam dużo na głowie

Mam nadzieję, że w ten weekend znajdę czas na chwilę w ogrodzie. Bo jzdjęcia na koniec lata by się przydały
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:35, 30 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
Potwierdzam, że główkowate kładą główki. Wykopalam i będę sądzić na tyłach, bo od dołu wyglądają wg mnie koszmarnie i są mało reprezentacyjne. Choć bardzo wdzięczne.


Makuś, a one w rozplenicach nie będą dobrze wyglądać?
Wydawało mi się, ze włanie tak.

Kiedyś miałam nieliczne egzewplarze w moim dawnym polu lawendy, ale wielka Viva je zjadła
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agi2006 22:58, 30 sie 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Ja mam glowkowate w rozplenicach i moim zdaniem to strzał w dziesiątkę. I nie pokładają się. Bardzo je lubię. Te główki mają cudne!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 14:23, 31 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Git!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies