Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:51, 16 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Będzie super!


Jeszcze trzeba dopracować bylinowo - trawiaste nasadzenia ale to już pewnie wiosną, teraz późno już na przesadzanki i dzielenie a poza tym wyeksploatowałam się chyba już na ten sezon. Posadzę jeszcze cebulowe i koniec, koniec, koniec. Po tym roku pod znakiem wydobywania gruzu, zdzierania darni i kopania już trochę mam przesyt
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:54, 16 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
galgAsia napisał(a)
Wojtki też piękne i bez kulek


Pewnie wezmę jakie będą, oby tylko spore już były bo wypierdków nie chcę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 10:58, 16 paź 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Margerytka40 napisał(a)


Jeszcze trzeba dopracować bylinowo - trawiaste nasadzenia ale to już pewnie wiosną, teraz późno już na przesadzanki i dzielenie a poza tym wyeksploatowałam się chyba już na ten sezon. Posadzę jeszcze cebulowe i koniec, koniec, koniec. Po tym roku pod znakiem wydobywania gruzu, zdzierania darni i kopania już trochę mam przesyt


Zasłużyłaś na odpoczynek (dobrze, że ta zima jest, bo by się człowiek zaharował)
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Toszka 12:21, 16 paź 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Margerytka40 napisał(a)


Pewnie wezmę jakie będą, oby tylko spore już były bo wypierdków nie chcę


Bierz Robusty. Ładnie się starzeją. Wybieraj z mocną podstawą i grubym monolitycznym przewodnikiem.
Fastigiaty (np. Aurea) rosną z czasem w maczugę i są dość szerokie. A na dokładkę przyrastają ze 3, a nawet 4 razy wolniej niż Robusta.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 13:24, 16 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ło Matko ale olbrzymią różankę szykujesz! Musze doczytać jakie róże tam planujesz (choć i tak się nie znam). Ale będzie efekt wizualno-zapachowy!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margerytka40 14:36, 16 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Toszka napisał(a)


Bierz Robusty. Ładnie się starzeją. Wybieraj z mocną podstawą i grubym monolitycznym przewodnikiem.
Fastigiaty (np. Aurea) rosną z czasem w maczugę i są dość szerokie. A na dokładkę przyrastają ze 3, a nawet 4 razy wolniej niż Robusta.


Dzięki Iwonka, będę w takim razie szukać. Wolałabym stacjonarnie żeby obejrzeć sobie bo przez neta to wiadomo.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:41, 16 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Makusia napisał(a)
Ło Matko ale olbrzymią różankę szykujesz! Musze doczytać jakie róże tam planujesz (choć i tak się nie znam). Ale będzie efekt wizualno-zapachowy!


No coś Ty, to raptem nie całe 20 sztuk, co to jest w porównaniu z różankami u innych. U mnie to taka namiastka różanki. Ciekawam bardzo jak się będą u mnie sprawować, oby w miarę bo inaczej zrezygnuję z róż na zawsze
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:45, 16 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)


Zasłużyłaś na odpoczynek (dobrze, że ta zima jest, bo by się człowiek zaharował)


W tym roku jakoś bardzo odczuwam zmęczenie materiału no ale sporo udało się zrobić i to tych ciężkich prac.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:21, 17 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Czy myślicie, że mogłabym jeszcze teraz wykopać i podzielić kocimiętkę? Mam wieeelką ochotę na to bo uroił mi się plan powielenia plam z niej na froncie. Chcę zastąpić szałwie, które nie do końca mnie zadowalają i dać ją jeszcze na przodzie różanki. Było by tak



Jeszcze bardziej parkowo

Miałam już nic nie robić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 19:14, 18 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asiu .
Już nie mogę się doczekać fotek z kwitnących różami
Ale będzie pięknie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies