Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

anabuko1 09:11, 11 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Margerytka40 napisał(a)

Ale piękne letnie juz kwitnienia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 09:20, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)




Jakie może kiedyś, to jest już, dzieje się właśnie na naszych oczach i tutaj cała nasza przyjemność!

Tadam!


Ewunia duuużo jeszcze brakuje i nie kokietuję bynajmniej. Ładne mam fragmenty ale całokształt potrzebuje jeszcze ful roboty. Ale cieszy mnie, że ktoś to z przyjemnością ogląda.
Jak już jesteś, potrzebuję na różankę kfiatków, bordo, magenta kolorek mi tam brakuje. Są kocimiętki, szałwie. A, mam tam też krwiściągi red jakieś tam ale takie mikro sadzonki, że pewnie ze dwa lata na nie poczekam. Coś Ci przychodzi do głowy?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:22, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
jolanka napisał(a)
Zapodalaś fotki rabat, że hoho
Pięknie wyglądają te derenia


Derenie to teraz gwiazdy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:25, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)

Ale piękne letnie juz kwitnienia


Aniu róże wreszcie zaczynają. To na dobrą sprawę pierwszy mój sezon z nimi bo zeszły w donicach się męczyły. Widzę, że chyba im dobrze bo fajnie zapączkowane
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:29, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)
Asia, sadzisz to nowe drzewko, czy czekasz do końca czerwca? Kusi mnie, bo jest mokro, lepiej by się przyjęły.


Gdybym na 100% była pewna gdzie je wsadzić to pewnie bym sadziła. Muszę jeszcze poustawiać gdzie . Tylko, że mam już 4 klony do wsadzenia
Poczekam na wizytę dziewczyn, może coś doradzą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 09:51, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Pięknie u Ciebie Asiu
Rabaty cudnie skomponowane i szybko się rozrosły dobrze przygotowana gleba procentuje widzę też to po swoich.roslinkach...

Np . posadzone cisy drapaki w glebę z dobrociami, normalnie odrodziły się zmieniły kolor z rudego na zielony i wypuciły masę nowych pączków...

Wielkie dzięki Toszce, ( a w ogóle ,gdzie ona zniknęła ? )że nam nakładła do głowy ,że przygotowanie gleby to podstawa teraz roślinki się odwdzięczają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Ania111 16:19, 11 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)



Asiu ,
pięknie ,
co to za roślinka na 2 fotce ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 20:02, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu

To jarzmianka. Niestety nie znam odmiany, dostałam od Pani Przyrody

Jeszcze Caradonna

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 20:48, 11 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A widzisz, to coś musiałam pokiełbasić z tą rabatę, chyba pomyliłam z inną u Ciebie. Sorki Stanowczo za rzadko zgaldam w takim razie. Mimo wszystko jest cudownie Derenie są na mojej liście musthave!
____________________
Monia81 21:01, 11 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
No te derenie to królują, piękne masz te okazy, i widzę, że klonik odebrany, no niezły z niego okaz na tych Twoich rabatach roślinki szaleją, za rok to będziesz miała full buziaczki, z przyjemnością wielką do Ciebie zaglądam zawsze, bo dzieje się
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies