Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek przy lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek przy lesie

Dominika11 13:51, 26 sie 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
witam
widze, że się dużo u ciebie dzieje z chęcią będę podglądać - robi się ciekawie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
jolanka 13:58, 26 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Przychodzę z rewizytą.
Pisałaś u mnie, że mieszkam w fajnym miejscu. To może się zamienimy Łoł, widoki masz nieziemskie
Zaznaczam sobie do oglądania - musisz to jezioro pokazywać chyba codziennie

Ja tez tworze dopiero ogród więc milo będzie wzajemnie sie dopingować.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anbu 13:59, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
jolanka napisał(a)
Przychodzę z rewizytą.
Pisałaś u mnie, że mieszkam w fajnym miejscu. To może się zamienimy Łoł, widoki masz nieziemskie
Zaznaczam sobie do oglądania - musisz to jezioro pokazywać chyba codziennie

Ja tez tworze dopiero ogród więc milo będzie wzajemnie sie dopingować.


No Jolu, to jezioro też bym sobie na stałe zapożyczyła
____________________
Ania Ogród Ani :)
Figielka 14:07, 26 sie 2016


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Miło mi widzieć nowych gości. Z jeziorem to jest tak ,że muminki mając taaaaaki basem przygotowują sobie "kałużę" do kąpieli.

Na razie wlały wodę ,żeby była ciepła.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Igan 16:11, 26 sie 2016


Dołączył: 22 sie 2016
Posty: 98
Hej Iwona! Fajnie, że się odezwałaś. Widzę, że jesteś z moich stron; ja też mieszkam w kujawsko-pomorskim.
Jezioro - bajka!
____________________
Iga - Z ogrodem, to jestem w lesie!
GorAna 18:16, 26 sie 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Witaj Iwonko
Grupa kujawsko -pomorska rośnie w siłę
Mieszkasz w bajecznym miejscu
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
LyraBea 13:10, 27 sie 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Figielka napisał(a)
Potrzebuję porady .Nie mam pomysłu na tą żwirową rabatę. Oczywiście pojawi się tutaj obrzeże z kostki,nie wiem jaki nadać kształt i nie wiem co tu jeszcze dosadzić. Rośnie tu już 5 świerków conica, ale zostawię tylko trzy bo jest zbyt gęsto. Rabatka jest na wprost zejścia z tarasu i cały dziń jest tu słoneczko. Moi najmniejsi goście biegają wszędzie i aby trochę ratować krzaczki postawiłam tam mały płotek .Puki co omijają.
Przyleciałam poznać nową Ogrodowczankę. Od razy zachwyciłam się widokami dookoła Twojej działki. Przy tak mocnych bokach podjąć wyzwanie skomponowania ogrodu to wieeelkie zadanie. Ale oczywiście do zrealizowania. Zresztą już widzę ogrom pracy włożony w zalążek ogrodu.
Przyszłam zobaczyć Twoją rabatkę z Conicami. Faktycznie początek identico jak u mnie. Nie wiem czy jestem wzorem godnym do inspirowania się, bo tak: Conice kupiłam, bo uśmiechnęły się do mnie w markecie (niekoniecznie ogrodowym). To odmiana white, więc wiosną ślicznie się wybarwia. Przywiozłam je do domu, podrapalam się po głowie, bo co ja teraz mam z nimi zrobić. No to posadziłam przy tarasie "na chwilę". Potem pomyślałam o czymś, co w miarę szybko wysoko mi urośnie i w zeszłym roku doszły trawy pampasowe. Wyhodowałam samodzielnie, z nasion. Były piękne, ale niestety nie miały w naszym klimacie szans na przeżycie. No to wiosną już bardziej świadomie zaczęłam kombinować z trawami. Poczytałam jakie wysokości, szerokości, gdzie i jak i w ten oto sposób "zaplanowałam" rabatę trawiastą
Miło mi, że Cię zainspirowała. NIe potrafię Ci doradzić, czy to dobry wybór, ale ja uwielbiam trawy i nie mam obiektywnego zdania. Wszystkie trawiaste rabaty uwielbiam. Masz tam spadek. Taka trawiasta, układająca się kaskadowo fajnie będzie wyglądać.

Zaraz u siebie podam gatunki traw.
Dziękuję za odwiedziny u mnie.
____________________
Beata
yolka 21:36, 28 sie 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Prosto z Kamiennego ogrodu Ani przybiegłam się z Tobą przywitać. Fajnie, że masz tak bliziutko jezioro, ja mam dalej i widok niestety powoli zarasta.
Ogród zapowiada się ciekawie, zaznaczam Twój wątek
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Figielka 19:58, 30 sie 2016


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Witam Dominik ę, Anię, Igę, Yolkę.
Wracam póżno i nie mam chwilowo czasu na ogród ale zaglądam po cichu.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Figielka 19:57, 01 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Poranne widoki


____________________
IwonaOgródek przy lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies