Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

ElzbietaFranka 16:10, 30 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Piękne dekoracje, ja ze względu na niedomagania oprócz choinek nic nie robiłam. Mam kaszel od ponad 2 tygodni i ledwo żyje antybiotyk nie pomaga mówią, że to przyczyną smogu.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kasja83 10:13, 02 sty 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Witam się w NOwym Roku. Wszystkiego dobrego
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
lindsay80 11:02, 03 sty 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
AngelikaX napisał(a)
Widziałaś filmiki... daje czadu.... całe dnie śpiewa, a i repertuar jej się poszerzył o kolejne 3 kolędy

Dziękuję Edyto Tobie też cudownych Świąt


Tak, oglądałam - pewnie jest na etapie, że chce zostać piosenkarką

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i w życiu i w ogrodzie.
Właśnie zobaczyłam Twoje ambrowce, dodadzą uroku frontowi.
____________________
Tu ma być ogród :)
ElzbietaFranka 20:01, 03 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Przeczytałam. Styl i treść dobra, co prawda redakcja czuwa nad stylem, ale znając twoje wpisy nie wiele musieli poprawiać. Pewnie tekst skracanie aby się zmieścić. O dziwo foty bardzo ładnie wyszły dobry papier bo nie zawsze jest tak dobrze.
Patrzę na wszystko bo to moje zboczenie zawodowe.

Mam pytanie bo się nie doczytałam jak wysoki jest krąg (sciana boczna kręgu) czyli szerokość materaca.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AngelikaX 11:24, 05 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Mój pierwszy wpis w Nowym Roku

Wszystkim piszącym, poczytującym jak i zaglądającym do mojego wątku życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, przede wszystkim zdrowia... resztę sami możemy sobie kupić prawda?

A właścicielom ogrodu prócz powyższego życzę, aby Wasze ogrody były piękne, bujne, wypielęgnowane, aby cieszyły oko i dawały dużo satysfakcji... a wszelakie choróbska i szkodniki trzymały się od nich jak najdalej



____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:31, 05 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ElzbietaFranka napisał(a)
Przeczytałam. Styl i treść dobra, co prawda redakcja czuwa nad stylem, ale znając twoje wpisy nie wiele musieli poprawiać. Pewnie tekst skracanie aby się zmieścić. O dziwo foty bardzo ładnie wyszły dobry papier bo nie zawsze jest tak dobrze.
Patrzę na wszystko bo to moje zboczenie zawodowe.

Mam pytanie bo się nie doczytałam jak wysoki jest krąg (sciana boczna kręgu) czyli szerokość materaca.

Pozdrawiam






Poprawek nie było to fakt Lubię pisać, sprawia mi to dużo satysfakcji

W PNO raczej nie skracali mi nigdy tekstu, za to w MPO przy prezentacji zwycięzkich ogrodów dość mocno okroili mi tekst - ale z racji, że u nich fotki ładnie wyglądają to wybaczam
W tym numerze PNO przyznam, że fotki ładnie wyszły - przy artykule z trawami raczej jakość średnia, zdjęcia mocno zamazane...

Ale jak mam wybierać to najbardziej i tak byłam zadowolona z pierwszego artykułu w KO (moim zdaniem jakość papieru co za tym idzie prezentowanych zdjęć najlepsza )


Co do wymiarów kręgu - wkradł się w druku błąd (nie wiem czemu tak zmienili) szerokość materaca ma metr. a średnica kręgu ma 2m....


również pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:33, 05 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
lindsay80 napisał(a)


Tak, oglądałam - pewnie jest na etapie, że chce zostać piosenkarką

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i w życiu i w ogrodzie.
Właśnie zobaczyłam Twoje ambrowce, dodadzą uroku frontowi.



Oj tak, raczy nas koncertami ile się da

Dziękuję Edytko - Tobie także tego życzę

A ambrowce mam nadzieję, że dobrze wybrałam... póki co pogoda im sprzyja w zadomowieniu się, mimo iż były późno sadzone, bo końcówką listopada

Pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:33, 05 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
kasja83 napisał(a)
Witam się w NOwym Roku. Wszystkiego dobrego


Dziękuję Kasiu, Tobie również wszystkiego dobrego
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:36, 05 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ElzbietaFranka napisał(a)
Piękne dekoracje, ja ze względu na niedomagania oprócz choinek nic nie robiłam. Mam kaszel od ponad 2 tygodni i ledwo żyje antybiotyk nie pomaga mówią, że to przyczyną smogu.



Zdrówka Elu życzę, ten smog to straszne paskudztwo... mam to szczęście, że mieszkami w małej miejscowości także nie jest źle...

ps. A za pochwały dziękuję
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:39, 05 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ElzbietaFranka napisał(a)


3 stycznia się ukaże. Interesujące pewnie tak. Jestem bardzo ciekawa jakości zdjęć bo nie mają najlepszych wydruków mgliste brak kontrastu papier do niczego. Wierzę, że wysłałaś foty jak żyleta a co z nich wyjdzie zobaczymy.
Pisz do większych miesięcznikow tam się bardziej przykładają do wydania foty robią lepszej jakości.
Znam się na tym to wiem.

Poza tym wszystkiego dobrego w nowym roku. Zdrowia i wszelkiej pomyślności.




Fakt szkoda, że format mały i papier taki sobie, ale lubię P. Kasię - fajnie nam się współpracuje

Zdrówka raz jeszcze i wszystkiego dobrego Tobie także życzę
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies