Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

Sebek 16:23, 09 sty 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przyjedź na 4 design days do Kato! Do Nowego Rozdzienia też Cię wezmę - i do Ikei też możemy podjechać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Makao_J 12:50, 10 sty 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Mnie też czeka remont salonu i jadalni. Zbieram pomysły i planuję całą zimę. Ale wizja mi się klaruje. Muszę tylko zobaczyć na żywo to co wybrałam bo co innego oglądać w necie a co innego real

Do maja muszę już remont skończyć bo komunia młodszego syna będzie.

Pozdrawiam i macham
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
DorKa 08:39, 12 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
A ja wpadłam jak zawsze w taką brzydką pogodę Twoim ogrodem się zachwycać a tu takie ciekawe newsy. Sebek dzięki Dobrze wiedziec,że w mojej okolicy takie imprezy się odbywają
____________________
Dorka Zakręcony ogród
AngelikaX 10:51, 12 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Cześć Dorka u mnie za oknem też ponuro dziś... też sobie rekompensuje oglądając fotki z lata

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 10:55, 12 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makao_J napisał(a)
Mnie też czeka remont salonu i jadalni. Zbieram pomysły i planuję całą zimę. Ale wizja mi się klaruje. Muszę tylko zobaczyć na żywo to co wybrałam bo co innego oglądać w necie a co innego real

Do maja muszę już remont skończyć bo komunia młodszego syna będzie.

Pozdrawiam i macham


Sporo czasu masz, więc na pewno zdążycie


I ja wiem czego chcę, tylko problem, bo z reguły nie mogę znaleźć nigdzie tego "czegoś" co mi po głowie chodzi Pisze o detalach typu ściana czy mebel, bo wizja jest

ps. Najchętniej przez neta bym wszystko kupiła, nie znoszę szwędać się po centrach handlowych, meblowych itp... już przy wejściu czuję się zmęczona
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 10:58, 12 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Sebek napisał(a)
Przyjedź na 4 design days do Kato! Do Nowego Rozdzienia też Cię wezmę - i do Ikei też możemy podjechać


Sebek dlaczego tak daleko mieszkasz pytam się

ps. Ikeę odwiedzam z konieczności (raz do roku mi się zdarza ) a eM na samą myśl pokonywania takich kilometrów pieszo dostaje białej gorączki...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:04, 12 sty 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
nawigatorka napisał(a)
u mnie juz nawet czosnki sie pokazują.
ze stołem niepomogę bo sama tak długo szukałam, że zrobiliśmy na zamówienie ale wiadomo nasz gust specyficzny


Aż wygooglowałam sobie jaki Ty masz ten stół, bo z fotek kojarzyłam tylko , że biały i wychodzi na to, że mój w zamyśle ma mieć podobne nogi - ale profil szerszy i w chromie, a blat w lakierze o grubości 10cm, żeby było trudniej rozkładany ech.... zaczynają mi się przypominać ciemne strony budowy domu, a zapamiętałam go jakoś pozytywnie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
nawigatorka 16:29, 12 sty 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AngelikaX napisał(a)


Aż wygooglowałam sobie jaki Ty masz ten stół, bo z fotek kojarzyłam tylko , że biały i wychodzi na to, że mój w zamyśle ma mieć podobne nogi - ale profil szerszy i w chromie, a blat w lakierze o grubości 10cm, żeby było trudniej rozkładany ech.... zaczynają mi się przypominać ciemne strony budowy domu, a zapamiętałam go jakoś pozytywnie
ja pamietam ciemne strony ale myśle już o następnej przynajmniej w marzeniach
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
basia3012 18:17, 13 sty 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Dzień dobry , zajrzałam tu po raz pierwszy i jeśli pozwolisz to nie ostatni . Jest pieknie . Jestem pod wrażeniem i dekoracji domowych - świątecznych i przepięknego ogrodu . Gratuluję . Pozdrawiam serdecznie .
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
beata_m 12:46, 14 sty 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hej Angeliko ja też odczuwam tęskonotę za ogrodowym szaleństwem ale widzę, że teraz na tapecie u Ciebie parter!!!! Kurcze ja uwielbiam takie działania, ale niestety zawsze zazdroszczę wielu z Was wyczycia i zdecydowania! Dla mnie wybór lampy do jadalni i kuchni to poki co męczarnie nie umiem się zdecydować więc dalej wisi żarówka macham cieplutko ... doczytałam, też że Gwiazdeczka już bez gipsu ... to super że obyło się bez większych problemów. Macham cieplutko
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies