Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 11:13, 23 gru 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
nicol21 12:41, 16 mar 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Angelika czekamy na otwarcie sezonu
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
AngelikaX 13:54, 16 mar 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Jestem, a jakże
Bywam tu dość często na O. przelotnie po ulubionych wątkach Głównie czytając...

Miło, że zaglądasz - przesyłam moc uścisków

U mnie sezon otwarty
Po krótce co tam ogrodowo u mnie
Od dwóch tygodni w donicach na froncie goszczą bratki kwitnienie kończą krokusy.
Nie dowierzam oglądając tulipany, EE mają już spore pąki kwiatowe.
Trawy pociachałam wszystkie 3 tygodnie temu, lawenda poszła pod nóz w zeszły poniedziałek, mam w niej sporo tulipanów, które i tak już mocno przeszkadzały przy cięciu...

W ostatnią sobotę zrobiłam pierwsze koszenie trawnika, wczoraj z eMem podziałaliśmy wertykulatorem, dziś zamierzam ogarnąć kanty i sypnę nawóz...

Od tygodnia czekają nawozy w garażu do hortek, cebulowych, wrzosów, bukszpanu, trawnika... sytuacja jest jaka jest, także na pewno nie będę się nudzić, i w sumie w duchu dziękuje, że mam taką możliwość... bardzo współczuje ludziom mieszkającym w blokach w maleńkich mieszkaniach, co niektórzy bez balkonu... mamy ten komfort, że dzieci mogą w ogrodzie spędzać nawet kilka godzin dziennie, co też ostatnio czynimy

Dbajcie o siebie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
BasiaLT 14:06, 16 mar 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
A gdzie fotki się pytam się ?
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
beata_m 19:32, 16 mar 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
AngelikaX napisał(a)
Jestem, a jakże
Bywam tu dość często na O. przelotnie po ulubionych wątkach Głównie czytając...

Miło, że zaglądasz - przesyłam moc uścisków

U mnie sezon otwarty
Po krótce co tam ogrodowo u mnie
Od dwóch tygodni w donicach na froncie goszczą bratki kwitnienie kończą krokusy.
Nie dowierzam oglądając tulipany, EE mają już spore pąki kwiatowe.
Trawy pociachałam wszystkie 3 tygodnie temu, lawenda poszła pod nóz w zeszły poniedziałek, mam w niej sporo tulipanów, które i tak już mocno przeszkadzały przy cięciu...

W ostatnią sobotę zrobiłam pierwsze koszenie trawnika, wczoraj z eMem podziałaliśmy wertykulatorem, dziś zamierzam ogarnąć kanty i sypnę nawóz...

Od tygodnia czekają nawozy w garażu do hortek, cebulowych, wrzosów, bukszpanu, trawnika... sytuacja jest jaka jest, także na pewno nie będę się nudzić, i w sumie w duchu dziękuje, że mam taką możliwość... bardzo współczuje ludziom mieszkającym w blokach w maleńkich mieszkaniach, co niektórzy bez balkonu... mamy ten komfort, że dzieci mogą w ogrodzie spędzać nawet kilka godzin dziennie, co też ostatnio czynimy

Dbajcie o siebie


Angelika mam dokładnie to samo ... współczuję ludziom w blokach u nas pogoda dopisuje chłopaki szaleją na podwórku a ja kończę wiosenne porządki ... tylko w nawozy się nie zaopatrzyłam ... niestety
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
TeresaSz 20:13, 16 mar 2020


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
AngelikaX napisał(a)



Z.okna mam taki... wczoraj podziwialam nie tylko zza okna




Witam wiosennie, czy to wiśnia umbraculifera ?
____________________
Ogród ze skarpą
AngelikaX 09:25, 17 mar 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Witam, tak to umbra
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:29, 17 mar 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
beata_m napisał(a)


Angelika mam dokładnie to samo ... współczuję ludziom w blokach u nas pogoda dopisuje chłopaki szaleją na podwórku a ja kończę wiosenne porządki ... tylko w nawozy się nie zaopatrzyłam ... niestety



Nie spiesz się, prace trzeba dozować na te ciężkie czasy
U mnie dziś od rana pięknie słonecznie młoda już marudzi, że na bańki na dworze czekają, a ona w domu

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 09:29, 17 mar 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
BasiaLT napisał(a)
A gdzie fotki się pytam się ?


Jakoś ostatnio mało z aparatem biegam, właściwie wcale postaram się poprawić
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Iwonka 09:36, 17 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Witam w nowym sezonie Dobrze słyszeć że praca wre a ogród powoli przygotowany na wiosenne piękno. Zdjęć brakuje nam bardzo, nawet te szaro - bure potrafią być piękne Fitness z aparatem to jest to
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies