Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Pszczelarnia 21:45, 25 sty 2024


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Elu, tniesz drzewka pod koniec lutego? Mnie już ręce swędzą. Ale się waham.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ElzbietaFranka 18:29, 28 sty 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14303
Pszczelarnia napisał(a)
Elu, tniesz drzewka pod koniec lutego? Mnie już ręce swędzą. Ale się waham.



Byłam dzisiaj nie jest źle, ale wszystko jeszcze śpi. Mam potworny bałagan na działce kiedy ja to obronie. Najgorsze te liście nie posprzątane w jesieni. Przylepione do trawy będzie ciężkie grabienie.

Jeszcze trzeba z cięciem poczekać.
Niedaleko mam duże sądy jak tam zaczynają ciąć to ja też się zabieram. Na razie jest cisza.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 18:37, 28 sty 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14303
basia3012 napisał(a)


Elu, ja też czekam na wiosnę. Chociaż zima w tym roku była piękna ale co zieleń to jednak zieleń. I zajęcie będzie i oko też tęskni za innym kolorem niż tylko biel.
Dobrego roku życzę, zdrowia i spokojnej Polski dla nas wszystkich.



Basiu dziękuję.
Spokój by się przydał, ale tak długo nie będzie. Może w przyszłym roku po wyborach.

Wczoraj oglądałam program na TVN24 o Orkiestrze ♥️ o jej początkach. W Roku 1993 w styczniu pierwszy raz za 3 m-ce urodziłam syna.

Zrobiłam zdjęcia z tv trochę nie wyraźne, ale zbierano i liczono pieniądze recznie w milionach.





Pieniądze w woreczkach


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Rumianka 13:51, 29 sty 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Fajne wspomnienie z początków WOŚPu. Teraz wszystko się kręci siłą rozpędu, ale początki były trudne. Dopiąć do końca i obawa, czy wszystko zagra, jak należy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
pestka56 14:26, 29 sty 2024


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4668
WOŚP to WOŚP i koniec Żeby nie Orkiestry, w polskich usługach medycznych byłoby tragicznie. A jednak po ostanich 8 latach są ludzie, którzy – choć przecież korzystają z leczenia przy pomocy tego co WOŚP kupił – nie dokładają się i jeszcze wygadują głupoty i oskarżenia kompletnie bezpodstawne.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 18:11, 29 sty 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14303
pestka56 napisał(a)
WOŚP to WOŚP i koniec Żeby nie Orkiestry, w polskich usługach medycznych byłoby tragicznie. A jednak po ostanich 8 latach są ludzie, którzy – choć przecież korzystają z leczenia przy pomocy tego co WOŚP kupił – nie dokładają się i jeszcze wygadują głupoty i oskarżenia kompletnie bezpodstawne.



Kasiu ja mam syna takiego. Nie uznaje Owsiaka i tej zbiórki. Aż się trzęsę, aby nie musiał kiedyś skorzystać z tego sprzetu. Fotela rozkładanego który stoi przy każdym łóżku dziecka, aby rodzic mógł na leżąco być razem w nocy z dzieckiem.

Co zrobisz nie miał przykładu ani ode mnie ani od eMa taki jest. Głowa i usta wypełnione frazesami.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 18:17, 29 sty 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14303
Rumianka napisał(a)
Fajne wspomnienie z początków WOŚPu. Teraz wszystko się kręci siłą rozpędu, ale początki były trudne. Dopiąć do końca i obawa, czy wszystko zagra, jak należy...



Z ciekawością obejrzałam.
Owsiak rozkręcał WOŚP z Agata Młynarska. Tak teraz to jest samograj, ale jest to impreza bardzo dużą, aby to wszystko ogarnąć to trzeba mieć łeb nie od parady.

Tak się cieszę, że prawie wszystkie tv obsługiwały Orkiestrę. Przynajmniej raz w roku dzieje się akcja w której biorą udział Polacy ponad różnicami partyjnymi.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Margo2 21:30, 29 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
ElzbietaFranka napisał(a)
Dziewczynki bardzo dziękuję.
Jak słonko świeci i śniegu sporo to ogród też ładnie wygląda.

Wczoraj coś mnie tknęło aby zajrzeć na ogrodowiska i widzę że żyje zimowa atmosfera.
Tak prawdę mówiąc mam potwornego lenia i nie chce mi sie niczego. Patrzę wieczorem w ekran i oglądam filmy, tvn HG, lub canal+ Domo. Oczywiście wszystkie serwisy informacyjne.
Takie pustosłowie mam.

Już nie długo trzeba będzie siać. Chce w lutym posiać paprykę i szałwię omaczona nasionka już mam.

Pod koniec lutego jak pogoda pozwoli czeka nas przycinka drzew. Później oprysk przed robactwem.

Jeszcze nie spełnia 3 m-ce i będzie zielono.

Pozdrawiam wszystkich.



Powiem Ci, że ja zazdroszczę Ci tego lenistwa.
Jak ja bym tak chciała.
Ja nie mam ani jednego dnia takiego, żebym mogła sie ponudzić. I zastanawiam się dlaczego?
Kiedyś miałam małe dziecko i mam wrażenie, że maiłam więcej czasu.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 21:31, 29 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
Pszczelarnia napisał(a)
Elu, tniesz drzewka pod koniec lutego? Mnie już ręce swędzą. Ale się waham.


Ja tnę zimą drzewa jak tylko widzę, że przez kilka dni jest pogoda bezdeszczowa.
Uważam, że mróz nie tak szkodzi jak deszcz.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
pestka56 12:42, 30 sty 2024


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4668
ElzbietaFranka napisał(a)

Kasiu ja mam syna takiego. Nie uznaje Owsiaka i tej zbiórki. Aż się trzęsę, aby nie musiał kiedyś skorzystać z tego sprzetu. Fotela rozkładanego który stoi przy każdym łóżku dziecka, aby rodzic mógł na leżąco być razem w nocy z dzieckiem.

Co zrobisz nie miał przykładu ani ode mnie ani od eMa taki jest. Głowa i usta wypełnione frazesami.

Elu, czasem tak bywa, że dopiero własne nieprzyjemne doświadczenia zmieniają spojrzenie. Oby zmienił podejście bez tego trudnego powodu.

Piękna pogoda u mnie. Od wczoraj zgrabiam liście z trawnika. Robota jak w stajni Augiasza.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies