Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 23:54, 16 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Cd



To nowy nabytek posadzony na owej rabacie w cieniu sosen ale jeszcze nie do pokazania




Wyjątkowo długo kwitnie żółta magnolia



Orliki żyją że wszystkimi roślinami w zgodzie przyjacielskie rośliny.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasya 03:49, 17 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42220
Widze ze masz zolte kosacce, jak myślisz kiedy mogę przesadzić ? Bo w malinach mi wyrosły
A powojnik to w tej donicy malej zimował ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Rosa 05:41, 17 maj 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Elu, wiesz czym się zachwycam u Ciebie. Ten żwir i porozrzucane kamienie są rewelacyjne. Kocham materiały naturalne w ogrodzie i do tego tak to miejsce skomponowałaś, że wygląda jakby sama natura je stworzyła. Ładnie zestawiasz kolory roślin .
U mnie popadało wczoraj, wreszcie po trzech miesiącach przyszło zbawienie dla roślin.
Monia81 07:53, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Elu a co to za roślina skalna, która ci kwitnie do jesieni, bom ciekawa, fajna z wyglądu zaglądam i podziwiam, pięknie to wszystko ze sobą współgra buziaczki, u mnie od wczorajszego wieczora leje, ale deszcz potrzebny bo susza była łokrutna...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
ElzbietaFranka 09:55, 17 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Kasya napisał(a)
Widze ze masz zolte kosacce, jak myślisz kiedy mogę przesadzić ? Bo w malinach mi wyrosły
A powojnik to w tej donicy malej zimował ?




Kosaćce mozesz przesadzac po okwitnieniu. To sa kosaćce lubiace wode te w zwirze. Bardzo sie rozrosly i jak nigdy w tym roku bardzo dobrze kwitna. Ten na skalniaku to jakas przybleda nie sadzilam go tam i tak sie rozrosl.

W zeszlym roku otrzymalam irysy od Rosy tylko misz masz i kwitna ale nie wszystkie i troche jeszcze wiotkie musze zaznaczyc je kolorystycznie i przesadzic w kepy kolorystyczne.

Tak powojnik w donicy przezimowal. Donice owinelam folia kubelkowa i to wszystko.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 10:03, 17 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Kasiu to ten podwojnik z donicy.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 10:10, 17 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Rutewka w deszczu ciężka i obwisa. Zamówię, jeszcze ładniejsza w przyszłym tygodniu bardziej fioletowa



Tutaj razem z Lilakiem palibin



Berberys orendz kolor piękny wg mnie



Jeszcze azalie bardzo pachnace

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 10:18, 17 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Krzewuszki



Z telefonu wysyłam foty i nie wiem co już wysłałam



Róża Laguna ale będzie kwitnienie





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 10:21, 17 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Pada deszczyk bardzo potrzebny, ale nic nie mogę zrobić w ogrodzie więc sprzątam w każdej dziurze domu nawet w szufladach.
Pajaki się wszędzie panosza. Podobno się ich nie wyrzuca z domu bo to ich środowisko i co robić.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 10:25, 17 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Rosa napisał(a)
Elu, wiesz czym się zachwycam u Ciebie. Ten żwir i porozrzucane kamienie są rewelacyjne. Kocham materiały naturalne w ogrodzie i do tego tak to miejsce skomponowałaś, że wygląda jakby sama natura je stworzyła. Ładnie zestawiasz kolory roślin .
U mnie popadało wczoraj, wreszcie po trzech miesiącach przyszło zbawienie dla roślin.



Bardzo dobrze, że już żyjesz ogrodowo. Oj tak zbawienie deszcz to zplynaze złoto z nieba byle nie w nadmiarze.
Ewo jest też bałagan ogrodowy nie tylko piękne kompozycje ale staram się jak mogę już nie mam siły.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies