Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Anusia 21:38, 22 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)
CD



Piękny szeroki kadr. Ja lubię takie. Trawnik elegancki. W tym roku miałam o swój zadbać i nie dałam rady. Za dużo mieliśmy prac do o koła. Czytam, że kaskę zwrócą za różę. To dobrze, ze uznali reklamacje.
Czekam na rozkwit Twoich róż w ogrodzie
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Doranma 22:24, 22 maj 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Puk,puk! Przyszłam się przywitać po przerwie. Wszystko u Ciebie tak dopieszczone, że mogę tylko pomarzyć. Rośliny na pewno czują się zadbane i szczęśliwe
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Rosa 23:25, 22 maj 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Kindzia napisał(a)
Candlelight z 2016 r.

nie przepadam za żółtym kolorem w ogrodzie, ale ta róża jest prześliczna, ma idealny układ płatków. Też bym się chyba jej nie oparła i bym ją zaprosiła do swojego ogrodu .
ElzbietaFranka 23:42, 22 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Rosa napisał(a)

nie przepadam za żółtym kolorem w ogrodzie, ale ta róża jest prześliczna, ma idealny układ płatków. Też bym się chyba jej nie oparła i bym ją zaprosiła do swojego ogrodu .



Ewo to nie jest taki typowo zolty cytrynowy kolor.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:46, 22 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Doranma napisał(a)
Puk,puk! Przyszłam się przywitać po przerwie. Wszystko u Ciebie tak dopieszczone, że mogę tylko pomarzyć. Rośliny na pewno czują się zadbane i szczęśliwe
..



Aj tam dopieszczone. Zobacz powiekszenie to wyjdzie dopieszczenie.

Rosna dobrze to znaczy ze jest wszystko Ok.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
danuta_szwajcer 06:55, 23 maj 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Elu masz ogród jak z pod linijki, kiedy Ty to robisz taki uporządkowany, dopieszczony, trawnik jak z katalogu Róża piękna. Moje róze z Rosarium były z korzenia i też jedna całkowicie "martwa" tak więc głupoty pisze z tą Twoją różą. A na pozostałyxh ledwo co się przyjeły i pełno mszycy Pozdrawiam, mam nadzieje, że gradu u Ciebie nie było?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElzbietaFranka 10:26, 23 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
danuta_szwajcer napisał(a)
Elu masz ogród jak z pod linijki, kiedy Ty to robisz taki uporządkowany, dopieszczony, trawnik jak z katalogu Róża piękna. Moje róze z Rosarium były z korzenia i też jedna całkowicie "martwa" tak więc głupoty pisze z tą Twoją różą. A na pozostałyxh ledwo co się przyjeły i pełno mszycy Pozdrawiam, mam nadzieje, że gradu u Ciebie nie było?



Trawnik to zasluga eMa nie moja on sie trawnikiem zajmuje. Kupil sobie traktorek kosiarme i kosi co tydzien.
Jakby to odemnie zalezalo byloby go polowe mniej i roslyby krzaki roznej masci.

Pojade dzisiaj to zobacze jaki stan zastane.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Doranma 20:09, 23 maj 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
ElzbietaFranka napisał(a)
..



Aj tam dopieszczone. Zobacz powiekszenie to wyjdzie dopieszczenie.

Rosna dobrze to znaczy ze jest wszystko Ok.


To jednak dopieszczone, zadowolone
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Basilikum 20:18, 23 maj 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Elu znalazlam nazwe tej krzewuszki, o ktora u mnie pytalas to 'Purpurea nana'
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
patrycja 21:06, 23 maj 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Dawno u Ciebie nie byłam, na nowo podziwiam ogród
____________________
Patrycja mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies