Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

gobasia 10:22, 24 lis 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Nowalijka napisał(a)




witam serdecznie

piękna ta fotka motylkowo-jeżówkowa
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
onaion44 11:01, 24 lis 2016

Dołączył: 20 lis 2016
Posty: 4
No dokładnie, jest naprawde prześliczna.
____________________
Piotr_ 13:26, 24 lis 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Witam
Widzę kogoś nowego z pasją Ogrodniczą i podziwiam już czekam na nowe fotki
Pozdrawiam ciepło
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Nowalijka 15:17, 24 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Dziękuję Autorem tego zdjęcia jest mój mąż, a zrobił je dawno temu, przyznam, że wtedy jeszcze nie wiedziałam, że te piękne kwiaty to jeżówki. Dobrze, że motyli nie myliłam z pszczołami
Ale swoje jeżówki też już mam

i rudbekie



i różyczki




i nie tylko, ale o tym później

dziękuję za wpisy
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 19:35, 24 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Wczoraj odezwała się do mnie Asia, posiadaczka działki na ROD.
Asiu zaczęłam czytać Twoją historię... i wypisz - wymaluj jest identyczna jak moja. Brak czasu, ja pracuję do 16.00. Na działkę mam też ok. 10 min, spać przez te moje rośliny nie mogę (obsesja). W głowie zamieszanie, marzenia, plany, zamiary. Z realizacją gorzej, nie mam takiego zmysłu jak Twoje mentorki (pełen podziw z mojej strony za wiedzę i umiejętności). Pokochałam tą moja działeczkę, chciałabym mieć tam jak w raju ale nie radzę sobie w niektórych (większości) tematach. Pierwszą bolączką są bzy (co z tego, że tak piękne w maju)ale jak ekspansywne, ja go ciach a on z boku uśmiecha się do mnie
Przyjęłam zasadę (może nie każdemu ona się spodoba), że to rośliny maja sie mnie słuchać a nie ja ich. Wszystko co mnie denerwuje zostaje wymeldowane. W myśl tej zasady chciałabym pozbyć się dwóch, a właściwie trzech drzewek. W zeszłym roku (zaraz po nabyciu działki) przycięłam je, bo były przerośnięte. Skutkiem tego było to, że w maju tego roku nie kwitły - ale nic nie szkodzi. W tym roku traktowałam bez chemią, próbowałam z niego robić bonsai, a on nadal we mnie zakochany (bez wzajemności).


Pomóżcie, co z nimi zrobić

Boję się, że zaatakują moje rododendrony ...


a przecież są takie piękne.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nallar 22:26, 24 lis 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Witam kolejną szczęściarę.
Twój wątek ma tytuł "Ogrodowe szaleństwo" tak? To wydaje mi się że to właśnie powinno być w podpisie (to to zielone )
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nowalijka 22:26, 24 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
uff, dzięki Bogu, że ktoś się odezwał. Ewuniu, spróbuję zadziałać z podpisem, może uda się
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
22:27, 24 lis 2016
Nowalijka napisał(a)
Ratunku! Chyba coś nie tak zrobiłam, zamiast post, mój wpis pokazał się jako wątek - zwariuję. Za chwilę będę znana na każdej możliwej stronie, na jaką wejdziecie. Nie ogarnę tego forum!!!


Witaj tytuł pasuje do ciebie, a tak poważnie dasz radę
Nowalijka 22:27, 24 lis 2016


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
MonikA napisał(a)


Witaj tytuł pasuje do ciebie, a tak poważnie dasz radę

Jak tak dalej pójdzie to będę nowalijka ze dużym stażem na forum, która umie wklejać zdjęcia i klepać po klawiaturze. Masakra!!!.Cieszę się, że napisałaś, właśnie śledzę Twój (no właśnie co? - profil?), chciałam coś napisać odnośnie informatycznej rozterki, ale nie chciałam wyskakiwać jak Filip z konopi (Wy o kwiatkach a ja ni z gruszki ni z pietruszki o ..., kiepsko to widzę, chyba zdezerteruję.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Gardenarium 22:34, 24 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Elu, już poprzenosiłam posty a więc masz jeden wątek - ten. Wyślij sobie na maila link do tego wątku abyś zawsze trafiła we właściwe miejsce
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies