Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miejski azyl

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejski azyl

HannaR 10:13, 12 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Będziesz wymieniać wodę w tym oczku?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Sima 10:31, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Milka napisał(a)


Ale szybko działasz! Fajnie wyszło. Gdzie kukliki kupiłaś? Ja siałąm, ale żadnego nie ma.
Jeśli chodzi o Beni Kaze, mam je 3 rok, cały czas są zielone, u ciebie jakiś inny kolor....no i z tym wybarwieniem..jakoś tego nie zaobserwowałam u siebie.


Kukliki kupiłam z internetu w Albamarze (chyba tak to się pisze). Z internetu mam prawie wszystko bylinowego na rabatach. W zimie jak jestem chora (lub dziecię) to planuje poszczególne rabaty i wszystko zamawiam i od razu płacę (są często zniżki - a i mniej ogrodowych i domowych wydatków w budżecie ;P) - a potem to na raz przychodzi i na wiosnę trzeba szybko wsadzać do ziemi

Beni Kaze masz na słońcu? Do wybarwienia potrzebuje słońca - tak ma u mojej koleżanki i u niej się wybarwia na jesień
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Sima 10:35, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
HannaR napisał(a)
Będziesz wymieniać wodę w tym oczku?


Spróbuje z bakteriami i roślinnością ale pewnie raz w roku na początku będę zmieniać.
Do tej pory mam doświadczenie z oczkiem na 1000 l bez filtrów a nowe jest ponad 10-krotnie mniejsze. To trochę eksperyment
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Milka 11:19, 12 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sima napisał(a)


Kukliki kupiłam z internetu w Albamarze (chyba tak to się pisze). Z internetu mam prawie wszystko bylinowego na rabatach. W zimie jak jestem chora (lub dziecię) to planuje poszczególne rabaty i wszystko zamawiam i od razu płacę (są często zniżki - a i mniej ogrodowych i domowych wydatków w budżecie ;P) - a potem to na raz przychodzi i na wiosnę trzeba szybko wsadzać do ziemi

Beni Kaze masz na słońcu? Do wybarwienia potrzebuje słońca - tak ma u mojej koleżanki i u niej się wybarwia na jesień

W słońcu, ale rozproszonym, może faktycznie to powód. No tak, u nas jest, co robić, mój się natyra i ja też. Jak nie znajdę w realu, to kupię w necie, albo z tobą się powymieniam na coś, jak będziesz dzielić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sima 11:22, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Milka napisał(a)

W słońcu, ale rozproszonym, może faktycznie to powód. No tak, u nas jest, co robić, mój się natyra i ja też. Jak nie znajdę w realu, to kupię w necie, albo z tobą się powymieniam na coś, jak będziesz dzielić

Z chęcią pójdę na wymianę (jak będę w końcu miała własne dobra )
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Wendy79 11:22, 12 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Myślałam o takim mini oczku. Ciekawa jestem jak się sprawdzi w sezonie, bo z chęcią zrobiłabym takie dla ogrodowych stworzeń.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Sima 11:23, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Wendy79 napisał(a)
Myślałam o takim mini oczku. Ciekawa jestem jak się sprawdzi w sezonie, bo z chęcią zrobiłabym takie dla ogrodowych stworzeń.


Będę relacjonować
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
eVka 15:23, 12 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Haniu, widzę że oczko zrobiłaś. Miałam wczoraj kupić kastrę budowlaną ale nie wiem dalej czy prostokątna czy okrągła Bedziesz pokazywać jak sadzisz rośliny? Ja nie mam o yym heszcze pojęcia i będę od Ciebie odgapiać.

Piękny żuraw. Ładnie się komponuje, wyślesz na priva gdzie kupiłaś?

Zakupy lawendowe pokaźne, też kupuję w Albamarze. 3/4 bylin w ogrodzie od nich mam
____________________
Sima 21:06, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
effka napisał(a)
Haniu, widzę że oczko zrobiłaś. Miałam wczoraj kupić kastrę budowlaną ale nie wiem dalej czy prostokątna czy okrągła Bedziesz pokazywać jak sadzisz rośliny? Ja nie mam o yym heszcze pojęcia i będę od Ciebie odgapiać.

Piękny żuraw. Ładnie się komponuje, wyślesz na priva gdzie kupiłaś?

Zakupy lawendowe pokaźne, też kupuję w Albamarze. 3/4 bylin w ogrodzie od nich mam


Pokażę
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
eVka 22:55, 12 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sima napisał(a)


Pokażę

Ok to czekam z niecierpliwością
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies