Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 20:35, 26 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)
Daria, jejku dawno u Ciebie nie była, nie nadążam... Jakie ty masz cieniste rabaty, przepięknie. Twój ogró mi się kojarzy ze słońcem, skalniakami, przestrzenią a tu takie cudne fotki. Kocham klimaty w stylu brzozy, rodki, sosny etc.

Ja się zakochałam w takich cienistych klimatach, teraz cały czas tu siedzę...
Nie wiem kiedy to się stało, ale jakos tak nagle drzewa porosły i tyle cienia.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 20:38, 26 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)
Ooo widze plac zabaw nabiera kształtu i charakteru, świetna ścieżka żwirowa.

Nie wiem właśnie czym w koło wykończyć nową rabatę...
Teraz wkoło rabaty pod kartonami dusi się zbędne zielsko, żeby nie wrastało się w kwiatki.
Przy schodkach wysypałam żwirem przeniesionym z innego miejsca, a co dalej nie wiem.
Zostawię, poobserwuję i sie zastanowię.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 20:42, 26 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
greg66 napisał(a)
No już miałem pisac gdzie jesteś? gdzie następne foty a tu jest
Oglądam z wielką przyjemnością

Malutko czasu na internet zostaje, mam sporo dni bez internetu, imprezy , sport, praca -samo życie
Ale pojawiam się
Miło, że zaglądasz.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 20:47, 26 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magleska napisał(a)
obejrzałam dokładnie każdy kącik prześlicznie masz -sama nie wiem co chwalić ,bo wszędzie mi się podoba
hostowisko przy lilakach nabrało masy-pięknie wygląda ……. -cieniste przepiękne ….no wszędzie ślicznie.....
i nowy plac zabaw coraz ciekawszy -jak zakwitnie ,to pewnie dopiero zobaczę ,jak jest pięknie

z przodu donice też już nabrały ciała ….ach i och zostawiam

jedynie co ….taka mała propozycja - może podsadz czymś tego kasztanowca Emowego ….bo taki samotny w trawie stoi
może jakąś trawką tylko ,skoro mam być tam poukładane elegancko

Dziękuję bardzo za tyle pochwał.
Nowa rabata to dopiero w powijkach bo sadzoneczki młodziutkie, w tym roku kwiat będzie jeszcze drobny ale w następnym liczę na dorodny

Nie mam pomysłu do tego drzewa, może coś z czasem zaświta.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
BasiaLT 21:59, 26 maj 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Pokazałaś drugie oblicze swojego ogrodu, jakoś wcześniej mi się wydawało że wszędzie masz słońce. Super, zawsze to więcej możliwości.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
sarenka 07:37, 27 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
SlonecznyOgrod napisał(a)

Malutko czasu na internet zostaje, mam sporo dni bez internetu, imprezy , sport, praca -samo życie
Ale pojawiam się
Miło, że zaglądasz.
ten sport mnie zaintrygował...
Zauważyłam,że jak zaczynam coś ćwiczyć to automatycznie czasu mi brakuje na cokolwiek bo dni mam tak rozplanowane, że wcisnąć coś dodatkowo to reszta się zaczyna sypać :/ próbuje kończyć ogród i on pochłania dziennie po kilka godzin dziennie. Sport plus ogród= brak sił, przemęczenie i kontuzje. Chciałabym skończyć już te najcięższe prace ogrodowe wreszcie
____________________
Magda W samym sloncu
SlonecznyOgrod 12:53, 28 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
sarenka napisał(a)
ten sport mnie zaintrygował...
Zauważyłam,że jak zaczynam coś ćwiczyć to automatycznie czasu mi brakuje na cokolwiek bo dni mam tak rozplanowane, że wcisnąć coś dodatkowo to reszta się zaczyna sypać :/ próbuje kończyć ogród i on pochłania dziennie po kilka godzin dziennie. Sport plus ogród= brak sił, przemęczenie i kontuzje. Chciałabym skończyć już te najcięższe prace ogrodowe wreszcie

Hmmm kochana, myślisz, że u mnie ogród ogarnięty... o nie, ja mam ogród w budowie, dużo w nim robię i tak jak Ty zajmuje mi to kilka godzin dziennie.
Ale jak się chce to da się, tylko trzeba sobie to zaplanować, oswoić się z tym żeby weszło w życie.
A wymówki same się nasuwają i mi też nie jest ot tak łatwo,czasem trochę muszę powalczyć żeby mi się chciało
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 13:07, 28 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
1,5 tygodnia nie padało, aż do dzisiejszej nocy... i znów łądnie podlał.
Bardzo się cieszę.



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 13:10, 28 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 13:12, 28 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Dalia miała być pomponowa a nie jest.


A ta chyba będzie taka jak ma byc.

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies