Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 22:16, 01 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Monia81 napisał(a)
Przy chodniczku rabata miskantowo-zawilcowa cudowna zachwycam się i napatrzeć się nie mogę pięknie bujnie, kolorowo

Monia jesteś Miło
Komplementy ogrodowe bardzo mnie cieszą

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Mirka 22:50, 01 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324



Myślę że ten za………dziel się opłacał bo masz pięknie
Ciepłego weekendu
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
nicol21 20:38, 03 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Cześć .
Fajna okolica, fajny i już dojrzały przynajmniej częściowo ogród. Urzekło mnie połączenie wiązów holenderskich [wredei?] z hortkami i cisami. Ciekawe połączenie i przez długi czas wyglądające atrakcyjnie, jednocześnie nie potrzebujące zbyt wiele opieki oprócz wiosennego cięcia. A wiązy to już chyba nic nie potrzebują?

Mówisz, że masz focha na dalie?! A to moje odkrycie tego sezonu haha. Ba - w pojemnikach je posadziłam, bo miejsca w mikro ogródku już brak. No ale kieeeedyś! Oserwuje i się ich uczę. Zobaczymy jak pójdzie z przezimowaniem.
Ale ta różowa, mocno kwitnąca dobrze że zostanie - cudna jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
SlonecznyOgrod 21:09, 04 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Mirka napisał(a)

Myślę że ten za………dziel się opłacał bo masz pięknie
Ciepłego weekendu

Tak, jak wszystko ładnie rośnie to radość jest wielka, człowiek się cieszy, że jest efekt tej pracy Dzięki Mirka
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:23, 04 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
nicol21 napisał(a)
Cześć .
Fajna okolica, fajny i już dojrzały przynajmniej częściowo ogród. Urzekło mnie połączenie wiązów holenderskich [wredei?] z hortkami i cisami. Ciekawe połączenie i przez długi czas wyglądające atrakcyjnie, jednocześnie nie potrzebujące zbyt wiele opieki oprócz wiosennego cięcia. A wiązy to już chyba nic nie potrzebują?

Mówisz, że masz focha na dalie?! A to moje odkrycie tego sezonu haha. Ba - w pojemnikach je posadziłam, bo miejsca w mikro ogródku już brak. No ale kieeeedyś! Oserwuje i się ich uczę. Zobaczymy jak pójdzie z przezimowaniem.
Ale ta różowa, mocno kwitnąca dobrze że zostanie - cudna jest!

Cześć Ewelina , miło mi Cie gościć
Fajnie, że ci się podoba w moim Słonecznym
Rabata limonkowa o której piszesz to właśnie wiązy Wredei, a na dole to karłowe jałowce Blue Joy, bezobsługowe. Najwięcej roboty to wiosną ścięcie traw i hortensji.
Dalie haha no widzisz, ja je mam od jakiś 9lat a Ty się teraz zafascynowałaś nimi
Może mi się jeszcze odwodzi Przezimuj je koniecznie w suchym pomieszczeniu a będą zdrowe
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:26, 04 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Widoczki ze Słonecznego



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:30, 04 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665




____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Alija 21:32, 04 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
SlonecznyOgrod napisał(a)
Widoczki ze Słonecznego



Piękna jesień u Ciebie. O hortensjach już nie wspominam, bo to "oczywista oczywistość", że są przepiękne. Ale te białe zawilce w trawach są przecudne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
SlonecznyOgrod 21:32, 04 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Szerokie kadry z iście Słonecznego



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:35, 04 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Zawilce Margarette


zawilce Honorine Jobert

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies