Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

Dorota321 21:10, 10 paź 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Piękną, bogatą w kolory masz jesień.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
SlonecznyOgrod 21:57, 29 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Milka napisał(a)
Daria, dawno nie byłam, ale jedno się nie zmieniło. Nadal pięknie, o kazdej porze roku. Rosliny dorodne, masa ich. Podziwiam, że tak wszystko dopieszczone, bo wtedy wszystko inaczej się prezentuje.
Jak tam hosty i reszta?

Trochę mnie tu mniej w ostatnim czasie, ale Ty chyba przepadłaś, bo nie widziałam Cię tu bardzo długo, wszystko w porządku? jak zdrówko?

Jeszcze trochę pracy w ogrodzie będzie bo koszenie, grabienie, sadzenie reszty tulipanów, ale spokojnie wszystko robię bez napinki, może ze trzy godzinki na cały tydzień wychodziło mi ostatnio

Hosty już poszły spać na zimę ale cały sezon się zbierały, na pewno się ukorzeniły, bo głęboko dobre podłoże im przygotowałam, koło nich posadziłam serduszkę to tak pięknie rozrosła się, no mega, więc i liczę, że hosty na przyszły rok będą takie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:59, 29 paź 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Dorota321 napisał(a)
Piękną, bogatą w kolory masz jesień.

No tak bardzo kolorowo w tym roku i fajnie, bo jest kolor a nie jest szaro.

Ale dlaczego nie mogę się przekierować do Twojego ogrodu, co jest Dorota? Czemu wyciszyłaś/ zlikwidowałaś wątek?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Agatorek 22:08, 29 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Darcia, to jak masz trochę czasu, to porób proszę jakieś fotki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
nicol21 14:47, 30 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Znów mi się traifiła dobra porcja zdjęć. Ogród super - dorosły i wypełniony! Zawilce z ML - extra, bardzo fajnie się komponują tą bielą. Pozostałę kolory też piękne.

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
SlonecznyOgrod 11:42, 02 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Agatorek napisał(a)
Darcia, to jak masz trochę czasu, to porób proszę jakieś fotki

Parę fotek mam, ale przyznam się, że był ładny czas a mi się jakoś nie chciało robić zdjęć, tak nie po drodze miałam z aparatem...
Ale coś tam mam, choć dużo fajnych widoków nie uwieczniłam.


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:46, 02 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
nicol21 napisał(a)
Znów mi się traifiła dobra porcja zdjęć. Ogród super - dorosły i wypełniony! Zawilce z ML - extra, bardzo fajnie się komponują tą bielą. Pozostałę kolory też piękne.


Ewelina, bardzo mi miło
Jeszcze mam małą porcyjkę zdjęć w zanadrzu

Tu na zdjęciu żółte trawy to nic innego jak przebarwione liście kosaćca syberyjskiego posadzone na mijankę wzdłuż suchego strumienia, a po prawej jest oczko wodne.

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:49, 02 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Kocanki, słomianki, suche kwiaty do bukietów jeszcze kwitną i kwitną


Róża Minerva jeszcze rozkwita i wypuszcza kolejne pąki

Pirouette też kwitnie pojedynczymi kwiatkami, ona kwiatki ma małe

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 11:54, 02 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Konary nad oczkiem nawet naturalnym mchem się pokryły, widocznie miały cień od liści liliowców

Miskanty za oczkiem to dwie Grazzielle

Lwie paszcze kwitną tu już bardzo długo

Widok już coraz bardziej nostalgiczny, nie porobiłam zdjęć kiedy było złociście od brzóz
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Alija 12:07, 02 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
SlonecznyOgrod napisał(a)



Tu na zdjęciu żółte trawy to nic innego jak przebarwione liście kosaćca syberyjskiego posadzone na mijankę wzdłuż suchego strumienia, a po prawej jest oczko wodne.



Piękne trawy i pięknie przebarwione na złoto liście kosaćca, śliczne.
Suche kwiaty i jesienne ostatnie róże urocze.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies