Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

TAR 18:37, 28 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7928
ja to sie takiego ogrodu chyba nie doczekam, moj ciagle w powijakach. Pestka a jakie chcialabys kaliny?

Ja patrze troche z przymruzeniem oka na to co pisza o wolnym/szybkim rosnieciu kalin. myslalam, ze wolno rosna a po 2 latach musze dokonac przesadzeń, bo potwory. onondaga i watanabe szatany, anne russel z kurdupla zrobila sie 1,5 po obwodzie, sztywnolistna to samo, hordowina mikro sadzonka z 1 pedem zrobila sie solinym rozkrzewionym krzakiem - mus wszystko przesadzic
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Katkak 18:44, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O, jakie cudne posuchy floksów
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
dana1s 18:44, 28 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)
ja to sie takiego ogrodu chyba nie doczekam, moj ciagle w powijakach. Pestka a jakie chcialabys kaliny?

Ja patrze troche z przymruzeniem oka na to co pisza o wolnym/szybkim rosnieciu kalin. myslalam, ze wolno rosna a po 2 latach musze dokonac przesadzeń, bo potwory. onondaga i watanabe szatany, anne russel z kurdupla zrobila sie 1,5 po obwodzie, sztywnolistna to samo, hordowina mikro sadzonka z 1 pedem zrobila sie solinym rozkrzewionym krzakiem - mus wszystko przesadzic


Aniu jakie nie doczekasz, ogród bardzo szybko rośnie. Podobnie jak kaliny
Moje tez jak się już zabrały to szaleją.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Basilikum 18:45, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
dana1s napisał(a)




ale piekne te poduchy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 18:47, 28 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
O, jakie cudne posuchy floksów


Kasiu ostrzegali mnie wszyscy, że za gęsto sadzę. Teraz muszę wszystko rozsadzić, ale myślę że zrobi sie z tego cudna floksowa rzeka
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:48, 28 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)


ale piekne te poduchy


Izuś broniłam się przed floksami, ale trzeba im przyznać że sa urocze
Jak rozsadzę po kwitnieniu to zaleje całą przestrzeń pomiędzy płytkami.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Katkak 19:01, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
dana1s napisał(a)


Kasiu ostrzegali mnie wszyscy, że za gęsto sadzę. Teraz muszę wszystko rozsadzić, ale myślę że zrobi sie z tego cudna floksowa rzeka

O tak
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
dana1s 19:33, 28 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)

O tak


Muszę dokupić pierwsze takich betonowych płytek i po kwitnieniu zmienić ciut oblicze tego zakątka

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 21:11, 28 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4574
Dzięki, Kobitki za rady. Sadzić będę dopiero we środę, ale zdecydowane

Dana, super w deszczyku ogród wygląda. A jak wszystko ruszy
U mnie już przestało siąpić niestety

TAR, mam chęć na japońskie Cascade, Kilimandżaro Sunrise i Wanatabe, koralową Park Harvest, koreańską Juddii, sargentę Onondaga oraz bodnanską Dawn. Najchętniej posadziłabym je blisko siebie. Mam takie miejsce ciut niżej niż reszta ogrodu, więc trochę więcej wilgoci, co przy takiej suszy jak w tym roku chyba nie byłoby złe.
Wypatrzyłam też u Marczyńskiego 2 fajne winobluszcze Redwall 'Troki' i 'Yellow Wall'. Mam dla nich potężny kawał ściany płn-zach.
____________________
Kasia
TAR 21:40, 28 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7928
pestka56 napisał(a)
Dzięki, Kobitki za rady. Sadzić będę dopiero we środę, ale zdecydowane

Dana, super w deszczyku ogród wygląda. A jak wszystko ruszy
U mnie już przestało siąpić niestety

TAR, mam chęć na japońskie Cascade, Kilimandżaro Sunrise i Wanatabe, koralową Park Harvest, koreańską Juddii, sargentę Onondaga oraz bodnanską Dawn. Najchętniej posadziłabym je blisko siebie. Mam takie miejsce ciut niżej niż reszta ogrodu, więc trochę więcej wilgoci, co przy takiej suszy jak w tym roku chyba nie byłoby złe.
Wypatrzyłam też u Marczyńskiego 2 fajne winobluszcze Redwall 'Troki' i 'Yellow Wall'. Mam dla nich potężny kawał ściany płn-zach.


mam wszystkie poza Cascade i koralowa. Watanabe mam szczepiona na pniu, jest cudo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies