Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

sylwia_slomc... 19:44, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Kurcze może i ja te moje bym ogoliła, kudłów wszędzie, tylko nie wiem jak pekińczyk ogolony bedzie wyglądał
U nas woda opadła częściowo to co zostawiła to obraz nędzy i rozpaczy
dobrze, że u Was już ok
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 19:45, 23 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
możesz fryzjerstwo psie zakładać bardzo fajnie Ci wyszło

poczytałam zaległości -ach te ulewy ….u mnie też nieciekawie ,ale tragedi nie ma na szczęście ….


w ogrodzie bujnie i kolorowo pomimo aury ….
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
dana1s 20:06, 23 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)
Sierś wieszam na płocie lub gałęzi w siatce po warzywach (tylko nie takiej czepliwej). Ptaki wyciągają przy budowie gniazd.

Koniecznie zainwestuj w maszynkę, niekoniecznie psią, niezła ludzka też daje radę. Pierwsze koty za płoty potem z górki będzie


O dobry pomysł, tak zrobię może pożytek będzie z tej kupy wełny.
Miałam starą ludzką, ale zatrzymywał się. Ma dość gęsty włos.
Może nie wygląda profesjonalne, ale mu lżej i biega wesoły
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:07, 23 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
No no no Daba, prawdziwy grommer z Ciebie


Haha, Kasiu ja się dopiero uczę
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:09, 23 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze może i ja te moje bym ogoliła, kudłów wszędzie, tylko nie wiem jak pekińczyk ogolony bedzie wyglądał
U nas woda opadła częściowo to co zostawiła to obraz nędzy i rozpaczy
dobrze, że u Was już ok


Sylwuś może nie na łyso, ale chyba pekinki też tną. Na lato im chłodniej i dla nas mniej sprzątania.
Dzięki Bogu trochę opadło, jutro ma być ciepłej i bez deszczu tylko jeden dzień, ale dobre i to
U nas znacznie lepiej!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:14, 23 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Magleska napisał(a)
możesz fryzjerstwo psie zakładać bardzo fajnie Ci wyszło

poczytałam zaległości -ach te ulewy ….u mnie też nieciekawie ,ale tragedi nie ma na szczęście ….


w ogrodzie bujnie i kolorowo pomimo aury ….


Madziu nie żartuję sobie z moich talentów. Starałam się żeby mu mordki nie oszpecić.
Trochę nerwów było, ale wszystko dobrze się skończyło. Ryby pewno pływają w sąsiednim stawie. Spłynęły rowem, te co leżały wyzbieraliśmy.
W ogrodzie jest pięknie i soczyście ale nic zrobić nie można, bo mokro strasznie...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 20:15, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
dana1s napisał(a)


Sylwuś może nie na łyso, ale chyba pekinki też tną. Na lato im chłodniej i dla nas mniej sprzątania.
Dzięki Bogu trochę opadło, jutro ma być ciepłej i bez deszczu tylko jeden dzień, ale dobre i to
U nas znacznie lepiej!!

U nas jeszcze do południa jutro ma lać czy powtórki nie będzie nie wiem bo wodaw rowie po same brzegi, ale w róciła chociaż do koryta.....tylko ten muł wszędzie
Poziom gruntu mam podniesiony o jakieś 15 cm
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 20:22, 23 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

U nas jeszcze do południa jutro ma lać czy powtórki nie będzie nie wiem bo wodaw rowie po same brzegi, ale w róciła chociaż do koryta.....tylko ten muł wszędzie
Poziom gruntu mam podniesiony o jakieś 15 cm


Mam nadzieję, że nie popada i wreszcie zacznie się normować.
Najgorszy ten muł, a skąd tyle mułu naniosło? U mnie rów z pól ciągnie wodę i jakieś gałęzie trochę kamieni, ale mułu nie ma.
Rów mam normalnie 30 cm szeroki i 30 głęboki. Dzisiaj woda podniosła się i rozlała na rabaty, ale jak przeczyściłam wróciła do koryta
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 20:28, 23 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Z okolicznych pól zabrało ziemię gliniastą i nie cieszę sie, ze rzyzna z nawozami bo w rowie naniosło rok temu i to jest tak zwarte podłoże, ze wcale nie oddycha i się jakieś sinice w niej rozwijają ma normalnie wwewnątrz kolor sino....no nie wiem jak go określić, ale kojarzy mi się z warunkami beztlenowymi, a teraz mam to samo na całości
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 20:33, 23 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Z okolicznych pól zabrało ziemię gliniastą i nie cieszę sie, ze rzyzna z nawozami bo w rowie naniosło rok temu i to jest tak zwarte podłoże, ze wcale nie oddycha i się jakieś sinice w niej rozwijają ma normalnie wwewnątrz kolor sino....no nie wiem jak go określić, ale kojarzy mi się z warunkami beztlenowymi, a teraz mam to samo na całości


No to nic ciekawego, a jak to czyścić. Ściągać grabiami i na kompost, ale do czysta będzie bardzo trudno...
A jak wyschnie to skorupa się zrobi.
Tulę Cię mocno, bo aż mi się ryczeć chce jak te fotki oglądam
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies