Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 14:16, 24 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
To z braku czasu. Wczoraj wrzucałam zdjęcia na ten pinterest i szlag mnie trafił, bo tyle mi zajęło. A na Ogrodowisku założyć wątek i wypełnić do historią ogrodu... OJ! Chociażby Wizytówka, żeby można było po kilks zdjęć wstawiać, a tu pojedynczo.


Kasiu wizytówka to dobry pomysł
Masz piękny ogród i robisz bardzo ładne zdjęcia. Pokaż wszystkim swoje włości, będziemy podziwiać i czerpać inspiracje
Wiem ile to czasu, ale nie mam innych nałogów więc nie robię sobie wyrzutów. Odpoczywam przy tym. Nie zawsze piszę w innych wątkach, częściej tylko u siebie. Jak mam wolne nadrabiam zaległości
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 14:19, 24 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AniazUroczyska napisał(a)


Rozumiem Cię doskonale, prowadzenie wątku to bardzo odpowiedzialne i czasochłonne zajęcie.


Aniu pracochłonne, ale jakie przyjemne
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Katkak 14:22, 24 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
dana1s napisał(a)


Haha, Kasiu ja się dopiero uczę

Ja mam grommera w rodzinie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
TAR 14:29, 24 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7360
dana1s napisał(a)


Aniu ja próbuję i chyba zamówię maszynkę, nie chciałam tego robić póki nie stwierdzę że dam radę. Bałam się przy uszach, ale powoli i się udało.
Biedny psiurek, w sumie najtrudniej przy oczach żeby nie zaciąć... To trudne zadanie jest, nie dość że można uszkodzić to jeszcze oszpecić...


Danuś ale przecież sa tzw. nożyczki bezpieczne. ja mam 3 pary jedne krotkie do okolic oczu i 2 pary długich giętych bezpiecznych bodajze 7 calowych. Maszyna leciałam wszystko a bezpiecznymi konczyłam paszcze, ogon, uszy i łapki. I przyznaje ze w ciagu tych 3 lat mialam tylko ten jeden wypadek, wszedl mąż do łazienki, białas gwałtownie sie odwrocił i ciach pojechałam po uchu. chyba wieksza trauma dla mnie jak dla niego. nawet nie pisnal ale jak sie strzepnał to krew była wszedzie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 14:31, 24 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7360
pestka56 napisał(a)
Dana, wstawiłam zdjęcia tegoroczne Zapraszam
https://pl.pinterest.com/pestka56/garden-my-garden/2019/


Pestka masz śliczny ogrod i czuje sie urazona, ze go wczesniej nie pokazałas
____________________
Ogrod nad bajorkiem
greg66 14:42, 24 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kasiu no ładnie zrób chociaż tą wizytówkę albo co?
Masz ładny ogród i fajnie łapiesz widoki na zdjęciach, tam na dole to czosnek niedźwiedzi?

Dana pozdrawiam słonecznie, u mnie wreszcie przestało padać.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
pestka56 14:55, 24 maj 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
OKEY, siadam dziś i zaczynam od wizytówki. Faktycznie to głupio tak buszować po innych wątkach i nawet widoczkami się nie odwdzięczyć. Ale będzie jechało powoli sezonami.
Dziękuję za miłe słowa

Greg, te czosnki niedźwiedzie specjalnie dla ciebie i cebulice syberyjskie też na zachętę. Te ostanie kwitną już od ponad miesiąca. Najpierw białe potem niebieskie, a teraz te niby fiolet, niby róż.
____________________
Kasia
dana1s 18:57, 24 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)

Ja mam grommera w rodzinie


Kasiu ja nie mam takiego szczęścia, muszę sama
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:59, 24 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)


Danuś ale przecież sa tzw. nożyczki bezpieczne. ja mam 3 pary jedne krotkie do okolic oczu i 2 pary długich giętych bezpiecznych bodajze 7 calowych. Maszyna leciałam wszystko a bezpiecznymi konczyłam paszcze, ogon, uszy i łapki. I przyznaje ze w ciagu tych 3 lat mialam tylko ten jeden wypadek, wszedl mąż do łazienki, białas gwałtownie sie odwrocił i ciach pojechałam po uchu. chyba wieksza trauma dla mnie jak dla niego. nawet nie pisnal ale jak sie strzepnał to krew była wszedzie


Aniu zrobię zaopatrzenie, póki co go starymi fryzjerskimi obciachałam
Musiałaś się nieźle wystraszyć... dobrze, że mu się nic nie stało!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:59, 24 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
TAR napisał(a)


Pestka masz śliczny ogrod i czuje sie urazona, ze go wczesniej nie pokazałas


Pokaże
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies