Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Magleska 14:17, 29 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Danusiu
śliczne fotki
dziś faktycznie dużo chłodniej niż wczoraj ….
nie wychodzę ,za to eM ma mnie dość i maluje dalej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 14:24, 29 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Jak na bolący bark to powiem Ci, że masz tak wycacane już na rabatach jak ja nigdy
Mam pytanie dzieliłam jesienią bergenie przy oczku z balii jak przerabialiśmy, stare duże kępy i chyba coś źle zrobiłam bo nie widzę by cokolwiek puszczały, a stare liście lezą jak szmaty i chyba zamierają Jak swoje dzielisz to sadzisz z korzeniem czy mam urwać te wysokie łodygi i głębiej posadzić czy jak? Ja sadziłam z korzeniem i te łodygi tak stercza nad ziemią....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Phoebe 15:34, 30 mar 2020

Dołączył: 30 mar 2017
Posty: 26
Danuś olśniło mnie! Powinnaś ogłaszać swój ogród na stronach fotografów jako idealne miejsce do sesji zdjęciowych!!!

Sesje rodzinne, ślubne, czy inne miałyby u Was ogromne wzięcie !
Byłaby kasa na nowe chciejstwa ogrodowe (i nie tylko ).
Ewa777 16:12, 30 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Danusiu, piękne obrazki z kwitnącego ogrodu
Pomysł Phoebe bardzo fajny Wasz ogród rzeczywiście jest wymarzonym miejscem na sesje fotograficzne
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
dana1s 18:21, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Magleska napisał(a)
Danusiu
śliczne fotki
dziś faktycznie dużo chłodniej niż wczoraj ….
nie wychodzę ,za to eM ma mnie dość i maluje dalej


Madziu dziękuję kochana
U nas dzisiaj rano było biało z ogrodu nici, ale podobno od środy prawdziwa wiosna i na to liczę
Ty się kuruj! Nas czeka malowanie, ale poczekam na lepsze czasy. Jak to Sylwia napisała będę sobie dawkowała
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:25, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jak na bolący bark to powiem Ci, że masz tak wycacane już na rabatach jak ja nigdy
Mam pytanie dzieliłam jesienią bergenie przy oczku z balii jak przerabialiśmy, stare duże kępy i chyba coś źle zrobiłam bo nie widzę by cokolwiek puszczały, a stare liście lezą jak szmaty i chyba zamierają Jak swoje dzielisz to sadzisz z korzeniem czy mam urwać te wysokie łodygi i głębiej posadzić czy jak? Ja sadziłam z korzeniem i te łodygi tak stercza nad ziemią....


Oj nie opowiadaj u Ciebie pięknie na rabatach
Ja kroję bergenie nożem albo rozrywam kłącza i wsadzam je do ziemi zasypując całe kłącze tylko liście są nad ziemią. Na początku lekko flaczeją, ale potem szybciutko się regenerują.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:27, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Phoebe napisał(a)
Danuś olśniło mnie! Powinnaś ogłaszać swój ogród na stronach fotografów jako idealne miejsce do sesji zdjęciowych!!!

Sesje rodzinne, ślubne, czy inne miałyby u Was ogromne wzięcie !
Byłaby kasa na nowe chciejstwa ogrodowe (i nie tylko ).


Kinguś ja dawno na to wpadłam ale ciągle nie jest tak jak powinno, musimy dokończyć ogród w każdym zakątku wtedy się ogłoszę. Mam taki plan na przyszłość
Staram sie stworzyć takie zakątki żeby nadawały się do zdjęć, ale to wszystko w powijakach...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:30, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ewa777 napisał(a)
Danusiu, piękne obrazki z kwitnącego ogrodu
Pomysł Phoebe bardzo fajny Wasz ogród rzeczywiście jest wymarzonym miejscem na sesje fotograficzne


Ewciu dziękuję serdecznie, kocham ten czas w ogrodzie jak przyroda się budzi
Miło mi że tak sądzisz, ale jeszcze trochę czasu potrzeba żeby zrealizować ten plan Mam nadzieję, że się uda
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Mgduska 18:35, 30 mar 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Powiem Ci, że nawet z łysymi badylami jest pięknie u Ciebie
____________________
Sałatka pokrzywowa
ElzbietaFranka 18:42, 30 mar 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13888
Dwa razy kluknelam na ten sam post i trzeba co napisać tutaj.
Oglądałam jeszcze wstecz i widzę że eM się siłuje z pałka z brzegu. A on ma wodery? Bo ja co prawda pałki specjalnie dużo nie mam, ale za to lilie wodne muszę oczyścić na dnie. A widzę, że liście nie zmarzły i już są nowe 10 cm pod wodą ale jest też dużo przegniłych. Więc też mnie czeka czyszczenie w przyszłym tygodniu ma być ciepło.


Jeszcze raz zdrowia życzę
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies