Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

greg66 18:54, 28 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Danusiu witaj w Twoim zaczarowanym ogrodzie, gdzie już rozpoczął sie wiosenny spektakl
Ogladam i ślę pozdrowienia
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Nowa12 19:16, 28 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Piękne te niejadalne pączusie .
U nas też praca na miejscu albo zdalna. A po robocie siedzenie z dziećmi nad lekcjami. Masakra. Boję się poniedziałku bo mają mieć już lekcje w domu jak w szkole. Ciekawe jak to wszystko pogodzić. Ja uważam że mogli by zdalne lekcje on line robić a nie wszystko przerzucać na rodziców.
Koleżanka mi mówiła, że jej dziecko czasem dostaje do przerobienia 20 stron z jednego przedmiotu. Nigdy tyle nie było jak chodził do szkoły więc trochę przeginają.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
galgAsia 19:17, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jednak u Ciebie baaardzo ciepło musi być, u nas na razie kwitną śliwy wiśniowe, inne drzewa jeszcze w pąkach. Robi się zieloniutko, chce się żyć
Pozdrawiam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwia_slomc... 20:03, 28 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Wcześniej u Ciebie kwitnie niż u nas, moje brzoskwinie dopiero kolor pączków pokazują. Pięknie masz ja się napatrzeć nie mogę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pestka56 20:08, 28 mar 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dana, dzięki za dawkę optymizmu Tak na mnie działa twój ogród
My dziś wysialiśmy niewielką rabatę, jakieś 20-25 m2, łąką kwietną Eksperyment.

Zabierają się za kwitnienie śliwy Pissardi. Skończył kwitnienie oczar pośredni. Kwitną fiołki wonne i cebulice. A forsycje w żółtych pąkach, więc wycięłam co się dało na różance. Tak mocno jeszcze nie ciełam, ciekawe jak będą kwitły? Czy nie zaszkodziłam. Jutro ma padać, więc może rano dam różom nawozu, bo one już w blokach startowych.
____________________
Kasia
Agania 20:14, 28 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Super, że udało się Wam w końcu coś porobić "Waszym ogrodzie"
Kalinki już mają pąki Kwietne i cebulowe drobiny ślicznie pokazujesz
Nauka internetowa jak się okazuje też nie jest zdrowa...
eM wykonał Ci najgorszą robotę... doceń
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dana1s 13:24, 29 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
BKosimkArt napisał(a)
Dana oj tęskniłam za tymi widokami u Ciebie...
Szkoła to faktycznie zmora teraz, ja z kolei nigdy tyle nie siedziałam z dziećmi w lekcjach, właściwie wcale... a teraz masakra jakaś, ułamki i procenty muszę poznać od nowa.
Eeech
Ale ja chociaż mam ogród i mogę się wyżyćjak potrzebuję.
Oby do ... no właśnie do czego? ... do normalności.
Sciskam


Basiu miło mi, że do mnie zajrzałaś Ja też tęskniłam za wiosennymi obrazkami, jednak ten rok jest inny człowiek nie cieszy się w pełni ze zmian zachodzących w przyrodzie, bo w głowie kłębią się pytania. Ja już mam chęć na jakieś ogrodowe wojaże, a tu nie wiadomo kiedy będzie to możliwe...
Z lekcjami to jakiś pogrom, moje dziecię mimo że nigdy problemów z nauką nie miało teraz nie nadąża. Non stop siedzi nad książkami. Ja siedzę z jednym i mam dosyć Ty masz więcej pod opieką aż mi Cię żal. To nie powinno tak wyglądać całkowicie przerzucili pracę na rodziców
Ja na ogród dojeżdżam niestety i jak nie mam z kim to siedzę w czterech ścianach, dzisiaj jak moi mężczyźni są wlni to ochłodziło się znacznie. Byłam pół godziny i normalnie zmarzłam. Prognozy nie są zbyt optymistyczne, u nas mam być spory mróz w nocy. zauważyłam dzisiaj że mi podmarzły ostatnio hortensje ogrodowe. Szkoda, bo miały piękne pąki
Normalności, zdrowia no i jeszcze cierpliwości do szkoły w domu, Ci życzę! Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:28, 29 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
jak zwykle dawka super fotek
ja tez dzialam ostro w ogrodzie bedzie nowa rabata. Narazie pracujemy nad gleba.

W tych szkolach powariowali, moja siostra pracuje 8 godzin a potem siedzi 3 nad lekcjami z dziecmi, katastrofa poprostu.


Izuniu wczoraj było tak pięknie, że musiałam to uwiecznić. Trochę Was zasypałam
Dzisiaj chciałam coś porobić, ale jest zimno a ja nie chcę się rozchorować , bo to teraz niewskazane. Człowiek kichnie, a patrzą na Ciebie jakbyś miała kogoś zabić
U nas to samo, ja teraz mam wolne więc siedze z Młodym, bo samemu to strasznie trudno to ogarnąć... pierwsze przeczytaj po kilkanaście stron w podręczniku, streść potem, zrób notatkę odpowiedz na pytania i jeszcze uzupełnij karty pracy i wyślij do nauczyciela i tak dziennie ze wszystkimi przedmiotami.
Ale co zrobić jak się tak porobiło na całym świecie. Już byłam myślami na wakacjach we Włoszech, a tu katastrofa ...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:30, 29 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
greg66 napisał(a)
Danusiu witaj w Twoim zaczarowanym ogrodzie, gdzie już rozpoczął sie wiosenny spektakl
Ogladam i ślę pozdrowienia


Dzień dobry Grzesiu
Miło mi bardzo, że za taki uważasz mój mały świat. Dziękuję!
Uwielbiam wiosnę, niech no tylko się pogoda ustabilizuje, bo od dzisiaj znów zimno a od jutra śnieg i mróz w nocy...brrr. Boję się o te moje wrażliwce.
Pozdrawiam wiosennie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:34, 29 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Nowa12 napisał(a)
Piękne te niejadalne pączusie .
U nas też praca na miejscu albo zdalna. A po robocie siedzenie z dziećmi nad lekcjami. Masakra. Boję się poniedziałku bo mają mieć już lekcje w domu jak w szkole. Ciekawe jak to wszystko pogodzić. Ja uważam że mogli by zdalne lekcje on line robić a nie wszystko przerzucać na rodziców.
Koleżanka mi mówiła, że jej dziecko czasem dostaje do przerobienia 20 stron z jednego przedmiotu. Nigdy tyle nie było jak chodził do szkoły więc trochę przeginają.


Aguś uwielbiam tą fazę wszystko się szykuje, u mnie chyba najwięcej kwiecia wiosną. Dlatego z taką niecierpliwością czekam na nią co roku. Pracowałam nad innymi porami roku, ale dopiero w tym sezonie zobaczę czy przyniosło to zamierzony efekt
Mój ma od zeszłego tygodnia z przerwami na wieszający się system lekcje, ma klasówki on line i wstawiają normalne oceny. Ja mam już tylko jednego w szkole i to w liceum więc nie do końca potrzebuje mojej pomocy, ale przy tym nawale sam sobie nie radzi. Pomagam mu , bo jak się zaległości nazbiera to już wcale tego nie ogarnie...
Dokładnie tak jest nigdy w życiu nie było tyle zadania. Już mnie to irytuje!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies