Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Basia_KRK 21:11, 04 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Witaj Danusiu, trafiłam na wątek w poszukiwaniu derenia kousa 'Satomi' Jak on ma się u Ciebie w tym roku? Milky Way ślicznie już zaczyna się bielić
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
dana1s 18:01, 13 cze 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AgataM napisał(a)
Danusiu, na domek z piętrem musi być zgoda. Może w sąsiedztwie jest działka z możliwością zabudowy i do sprzedaży?


Aguś miałabym poddasze nieużytkowe takie można na zgłoszenie. Nie piętro .
Niestety nie ma nic do sprzedania, wszystko zabudowane albo wkrótce bedzie.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:03, 13 cze 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anpi napisał(a)
Dana, piękny powojnik Midori, nie wspomnę już o reszcie, bo długo wymieniać
Trzymam kciuki za spełnienie Waszych marzeń. Nie dziwię że zwlekacie, macie trudną decyzję do podjęcia.


Aniu jest cudowny, teraz dopiero pokazuje co potrafi.
Dziękuję za kciuki mam nadzieję, że kiedyś tam zamieszkam, bo obecnie mija mi wszystko miedzy palcami. Nawet nie zdążyłam nacieszyć się kalinami...
Decyzja bardzo trudna, ale musimy ja wreszcie podjąć!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:05, 13 cze 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basia_KRK napisał(a)
Witaj Danusiu, trafiłam na wątek w poszukiwaniu derenia kousa 'Satomi' Jak on ma się u Ciebie w tym roku? Milky Way ślicznie już zaczyna się bielić


Basiu witaj w moim ogrodzie
Mój Satomi jeszcze malutki, ale już obsypany kwieciem. Milky way zbielał aż miło Zakwitł mi jeszcze jeden dereń miał w nazwie tylko chiński , ma zdecydowanie drobniejsze kwiaty ale bardzo obficie kwitnie.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:13, 13 cze 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Po długiej przerwie wreszcie udało nam sie popracować w ogrodzie. Strasznie zapuszczony. Dzisiaj cięłam od rana, kosiłam i sprzątałam. Po ostatnich ulewach wiele roślin poniszczonych leży zmarnowanych na ziemi, krzewy porozkładane na wszystkie strony, kwiaty poobijane. Ale powoli do przodu już tak bardzo nie starszy.
Zobaczę może jeszcze jutro coś podłubię, chyba że mnie chłopcy wyciągną na jakąś wycieczkę. Rozjeździli się ostatnio. Młody ma chwile luzu i już nie musi stale siedzieć przed komputerem. Wreszcie się zaczął ruszać , to jakaś masakra to zdalne nauczanie, przy jego ambicji w ogóle z domu nie wychodził, bardzo mu zależało na świadectwie. Z jednej strony bardzo się ciesze z jego wyników z drugiej martwi mnie to że z nikim się nie spotykają w końcu szkoła to nie tylko lekcje i nauka...

Mój dzisiejszy ogród







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:18, 13 cze 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Długi weekend, cieszę się bo wreszcie ciut wolniej człowiek żyje. A za tydzień idziemy wszyscy na urlop, mieliśmy w sobotę powitać Italię, ale niestety nie teraz. Jak wszystko dobrze pójdzie jedziemy we wrześniu. Do końca nie wiedziałam czy otworzą granice i przełożyłam wczasy.
Zastanawiamy się, czy gdzieś wyjechać ale korci mnie porobić coś w ogrodzie, szczególnie że chłopcy chętni do pomocy Czas pokaże. Może takie jednodniowe wypady będziemy uskuteczniać . Wczoraj byliśmy w zamku Mosznej, piękne miejsce







I my na tle naszej letniej rezydencji...hahahah

Pozdrawiamy serdecznie!



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Makao_J 19:37, 13 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Również pozdrawiam.
Piękny zamek i spacer pewnie też udany.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
sylwia_slomc... 20:45, 13 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81256
Piękny ogród i świetna wycieczka, miło Was widzieć Nazwa się jednoznacznie kojarzy hahaha
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
greg66 20:49, 13 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Oj Dana do mnie z Mosznej tylko 20 km
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 10:24, 14 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do ktorej klasy chodzi twoj syn?
Pewnie duzo pracy mialas z uporzadkowaniem ogrodu. Na facebooku czytalam, ze u nas wiele ludzi ma potopione ogrody i zniszczone gradem rosliny.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies