Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 12:34, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Przerobiony wianek bożonarodzeniowy...da dane orzechy, gwiazda betlejemska i aniołek~skarpetka w którym będą cukierki


Takie dwa lampiony robię od kilku lat ~szybkie w robocie A ładnie odbija się światło...jak damy wkłady zapachowe to będzie jeszcze pachnieć
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gosika67 12:47, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Radziu rozchodnik masz niczego sobie, ładna barwa kwiatów. Orzechy malowane?Ładne ozdoby świąteczne.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
sylwia_slomc... 13:40, 19 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81881
Nas po Nowym roku też malowanie mieszkania czeka, przez to nawet nie bardzo chce mi się robić generalne porządki na święta bo po remoncie trzeba od nowa
Lampiony proste a pomysłowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gobasia 14:48, 19 lis 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Radziu widzę że czerwień króluje w tym roku...tak energetycznie będzie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Monia81 15:50, 19 lis 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Czerwony cudnie ciepły kolorek, mi czerwony i złoty kolorek to zawsze ze świętami się kojarzy pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
hanka_andrus 16:58, 19 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wow! Piękny wianek i pomysłowy lampionik!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 17:15, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Radziu rozchodnik masz niczego sobie, ładna barwa kwiatów. Orzechy malowane?Ładne ozdoby świąteczne.


Malowane Szkoda tylko z ich zbiorami w tym roku nie dopisało A jeszcze babcia potrzebuje do ciast dlatego rozłupuję je w połowie, wyciągam śwrodek a skorupki z powrotem sklejam....
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:19, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nas po Nowym roku też malowanie mieszkania czeka, przez to nawet nie bardzo chce mi się robić generalne porządki na święta bo po remoncie trzeba od nowa
Lampiony proste a pomysłowe


Ja szybciej będę zmieniał podłogi na ganku i w jednym z pokoi + marzy mi się remont korytarza ( jest w nim boazeria, ale nie taka ala PRL tylko z deseczek nie olejowanych na których ładnie widać wszystkie "wzorki" i nie wiem czy ją chciał zdejmować czy może pomalować ładnie na biało, lekko zetrzeć farbę żeby "postarzyć" i do tego coś jeszcze czy może całkiem zdjąć deski bo w sumie to one do koncepcji tego jak miałby wyglądać cały do nie za bardzo mi pasują...)

Lampiony jak stały na ganku to spryskiwałem jeszcze śniegiem...że niby zaraz jak się wchodzi do domu to jeszcze ośnieżone...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:21, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gobasia napisał(a)
Radziu widzę że czerwień króluje w tym roku...tak energetycznie będzie


Basiu, czerwień dominowała w zeszłym roku, w tym dodaje złoto i może trochę pomarańczy...no i zieleń oczywiście bo stroiki itd.

Ale nie będą to jedyne barwy bo ze względu na szary pokój potrzebne będą jeszcze dodatki białe, szare, srebrne może trochę niebieskiego...

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:21, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Monia81 napisał(a)
Czerwony cudnie ciepły kolorek, mi czerwony i złoty kolorek to zawsze ze świętami się kojarzy pozdrawiam


Mi też i jeszcze taki zielony "elfowy" kolor ale jego nigdy nie miałem...tak jakoś amerykańsko mi się kojarzy...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies