Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 00:04, 03 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Radziu jest jeszcze u nas trochę sniegu w mieście nie widać juz chlapy. Dosyć ładna pogoda wieczorem była teraz +2 stopnie więc nie jest zimno.

Odnośnie rodziców jak pisałam na prv mam tez takiego synka jak ty. I coś wiem o jego pomysłach też się nie zgadzam z wieloma że nie raz z siebie wychodzę.

Twoi rodzice wiedzą co dla ciebie dobre co masz robić czego nie. Na pewno nie chcą zakazami i nakazami zrobić ci krzywdy. Miałeś poprawić jakiś przedmiot to go popraw bo jak się nazbiera nauki to potem będziesz gonił.
Nauka jest najważniejsza bo z tego będziesz miał w przyszłości profity.
Ogród to tylko hobby. Hobby wykonuje się w czasie wolnym od pierwszoplanowych zajęć.

Oj jak ja bym chciała, żeby mój miał takie zainteresowania, ale niestety woli grać w gry komputerowe w czasie wolnym. To dopiero mnie wkurza.

Pozdrawiam


Elu, ale o tym że mam poprawić to ja sam wiem i sam chcę to zrobić. Chodzi o to że termin poprawy jest dopiero w przyszły piątek i choćbym padł krzyżem na korytarzu to nauczycielka tego nie zmieni, więc co ma ten weekend wspólnego z poprawą??? Poza tym i tak uczę się zawsze max dwa dni przed sprawdzianem bo wcześniej nauka mi nie wchodzi~ ale o jestem za bardzo rozleniwiony albo uczę się na coś innego... ale zakończymy już ten temat

Elu, do ogrodu teraz nie gonię pogoda nie ta A i nie chce się mi się w nim robić

Fajnie ze masz taką...nazwijmy to w miarę ok pogodę

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 00:05, 03 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)

Super , że tak kuzyna uczysz pomagania Dobry chłopak z Ciebie i kiedyś będzie świetny facetBijcie się dziewczyny o takiego zięcia


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:31, 08 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Dzisiaj byłem się przejść po wiosce...niektórzy mają już założone lampki na zewnątrz A nie którzy mają już ubrane domy w środku ( było widać przez okno...
Ja lampki na zewnątrz zakładam jutro...Dzisiaj natomiast(jako ze widziałem te ubrane domy) zacząłem ozdabiac szary pokój (Ale w ten weekend chcę przystroic tylko ten pokój, żeby mieć po prostu już mniej...cała resztą za tydzień będzie przystrajana)

Choinka w tym pokoju wygląda tak...wiem trochę biednie, trochę mało wszystkiego ale to pierwszy rok w którym ten pokój jest w ogóle ozdabiany...za rok dokupi się kolejne rzeczy i ozdób itp. przybędzie


Oświetlenie na wiosce o którym wspomniałem wygląda tak...sądzę że państwo którzy tam mieszkają dodadzą jeszcze ozdób bo zawsze trochę tego mieli (jednakże jak dla mnie za dużo wszystkiego, za dużo kolorów itp.)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:32, 08 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
I gdzie indziej było ubrane jeszcze takie drzewko


Jeszce co najmniej 4 osoby powinny mieć lampki na zewnątrz...na razie czekam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 07:24, 09 gru 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
juz masz choinke
Piekna - chociaz ja lubie wiecej kolorow

Macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Radziu2013 22:10, 09 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Dzisiaj założyłem lampki na zewnątrz (i przygotowałem trochę rzeczy w domu). W sumie ubrałem wysoką tuje, średnią tuje, kulkę (nie wiem czy to cyprysik czy co...) i róże ( widać tam takie małe coś w tyle)

Kolorów dobrze nie widać na zdjęciu W rzeczywistości to fajnie wygląda

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:12, 09 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)
juz masz choinke
Piekna - chociaz ja lubie wiecej kolorow

Macham!


W tym pokoju takie kolorki mi pasowały. Jeszce będzie jedna czerwono złota, autor mnie w domu kolorowa

Odmachuje
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:14, 09 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Dzisiaj Jeszce mieliśmy niespodziankę Sypało (pięknymi dużymi płatkami), dosyć szybko widok się pobielil
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Aurelllia 22:25, 09 gru 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Radzio to świątecznie już u Ciebie a ja od dziecka co roku prawie płaczę ( żartuje oczywiście), bo zawsze marzyłam o lampkach na dworzu, ale u mnie stary domek i kontaktu na dworzu nie ma :/
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Radziu2013 22:33, 09 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aurelllia napisał(a)
Radzio to świątecznie już u Ciebie a ja od dziecka co roku prawie płaczę ( żartuje oczywiście), bo zawsze marzyłam o lampkach na dworzu, ale u mnie stary domek i kontaktu na dworzu nie ma :/


Aurelia, też nie mam kontaktu na dworze, ale jest okienko od piwnicy przez które ciągniety jest przedłużacz podłączony do gniazdka w piwnicy i do niego podłączanie są lampki.

Ostatnio widziałem gdzieś lampki które były na "płytki słoneczne". W dzień te płytki pobierają energię A w nocy oddają je lampką. Minus taki ze cholernie drogie...

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies