Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 13:06, 11 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
O 300 Jak to przez 300 Stron potrafi sie ogrod zmienic


300=jeden sezon Przez jeden sezon dużo można porobić w ogródku, ale przyznam się szczerze że ja nie jestem zadowolony z tegorocznych prac bo myślałem że uda się zrobić dużo więcej, ale cóż...może w następnym

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 13:13, 11 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
https://www.youtube.com/watch?v=ydV3tZ_H9gM
https://www.youtube.com/watch?v=6pTPMq4ZrGw

Moje dwie ulubione piosenki patriotyczne ostatniego czasu.
Nie wiem czy też macie takie spostrzeżenia, ale zobaczcie że nasze Święta Odzyskania niepodległości jest obchodzone w takiej, powadze, zadumie, smutku i jest to z jednej strony oczywiście usprawiedliwione krwią przelaną przez naszych przodków za wolność ale z drugiej strony spójrzmy na Stany Zjednoczone które swoje święto obchodzą na "wesoło" bo przecież chodzi o to żeby cieszyć się z niepodległości...takie dwa skrajne zwyczaje mimo święta o tym samym znaczeniu...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Basilikum 14:09, 11 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Do Piet mi nie siegasz w sprawach ktorych sie nie udalo w ogrodzie zrobic a ja jeszcze kam Cala liste domowych remontow
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 14:13, 11 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
Do Piet mi nie siegasz w sprawach ktorych sie nie udalo w ogrodzie zrobic a ja jeszcze kam Cala liste domowych remontow


Heh u mnie ( znaczy u babci ) malowanie niby było, ale przydałoby się jeszcze wymienić panele, płytki, drzwi itd. znaczy jeśli chodzi o remonty to u mnie tez jeszcze nie koniec ( inaczej na ten rok koniec, resztę zrobi się w przyszłym)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 14:39, 11 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tak, tak spowalniamy prace i zaszywamy się w skorupkę!

A co do świąt w różnych krajach: My wszystko bierzemy na serio, i wojny na serio, i porażki na serio, i zwycięstwa na serio!
Zero żartów, zero wesołości. Bo przecież pod nami groby i kości!

Patriotyczne spędy mieliśmy przez 70 lat, niejako wymuszane przy innej okazji, często z nakazu i gloryfikacji fałszywej historii. Stąd i powaga, jak w kościele, teraz kiedy już mamy normalność to po prostu inaczej już nie umiemy!

A każda kolejna zmiana władzy, wymusza niejako unikanie czegokolwiek, co mogłoby uchodzić za niestosowne, albo śmieszne.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 09:30, 16 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Te powiązane trawy to dobry pomysł ale czy one nie bedą w srodku gniły .Ja mam wielkie trawiszcza i zwiazałam w jednym miejscu ale faktycznie na wiosnę się nie pozbieram.to łatwiejsze niż zaplatanie .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Radziu2013 23:29, 18 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Tak, tak spowalniamy prace i zaszywamy się w skorupkę!

A co do świąt w różnych krajach: My wszystko bierzemy na serio, i wojny na serio, i porażki na serio, i zwycięstwa na serio!
Zero żartów, zero wesołości. Bo przecież pod nami groby i kości!

Patriotyczne spędy mieliśmy przez 70 lat, niejako wymuszane przy innej okazji, często z nakazu i gloryfikacji fałszywej historii. Stąd i powaga, jak w kościele, teraz kiedy już mamy normalność to po prostu inaczej już nie umiemy!

A każda kolejna zmiana władzy, wymusza niejako unikanie czegokolwiek, co mogłoby uchodzić za niestosowne, albo śmieszne.


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:32, 18 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zawitka napisał(a)
Te powiązane trawy to dobry pomysł ale czy one nie bedą w srodku gniły .Ja mam wielkie trawiszcza i zwiazałam w jednym miejscu ale faktycznie na wiosnę się nie pozbieram.to łatwiejsze niż zaplatanie .


Myślę że nie powinny się psuć w środku bo są na tyle można związane że woda nie wsiąka A spływa po wierzchu...najwyżej N wiosnę okaże się ze są straty...powiedzmy ze to taki eksperyment

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 23:36, 18 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak minął tydzień? Klasówki zaliczałeś czy było luzacko?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 23:44, 18 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Jak minął tydzień? Klasówki zaliczałeś czy było luzacko?


Łatwo nie było bo poprzedni weekend zaczął się już nie ciekawie (w konkursie o giełdzie internetowej zablokowalem niechcący jednego gracza i potem trzeba było pisać gdzieś tam o zmianę...) potem klasowka z matmy,polskiego, chemii w miedzyczasie odpowiedzi, a jeszcze zapisałem się na dodatkowy niemiecki bo myślałem nad pisaniem matury z tego języka także w środy i czwartki w domu jestem o 20.00 A tu jeszcze parę innych spraw do załatwienia było i obowiązki domowe...
W ten weekend na wsi ( wczoraj było robienie kilku ozdób) dzisiaj od rana sprzątanie generalne~świąteczne w jednym pokoju, potem sprawdzanie lampek choinkowych i robienie ozdób także kolejny dzień za mam za sobą. Teraz.chwilę czasu dorwalem więc pomyślałem ze wskocze choć na chwilę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies