Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 17:08, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Aurelllia napisał(a)
Radzio ja też już z okna ogród raczej oglądam - a śnieg mnie tak zaskoczył, że ze wszystkim w tyle jestem.... dzisiaj na szybko hortensje ogrodowe okryłam, booo nie wiem czy to jeszcze stopnieje czy nie....


U nas wczoraj pod wieczór sypało SYPAŁO, ale nie było na minusie i wszystko się roztapiało...w nocy musiało jeszcze przyprószyć,a że w nocy mróz, to rano jak wstałem wszystko było cudnie upudrowane

Byłem u Ciebie po cichaczu...widziałem...fajna pierzynka oby do świąt się utrzymała
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 17:20, 02 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja to nawet na śnieg szans nie miałam! I dalej czekam na trochę minusów.
A Ty z Twoim temperamentem poradzisz sobie i przed samymi świętami. Wszystko się uda, tylko bez nerwacji, i po kolei!

Ja też od poniedziałku juz się sprężam do zajęć przedświątecznych. Zaglądaj weekendowo! Macham z pozdrówkiem.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 17:29, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Zaglądaj weekendowo! Macham z pozdrówkiem.


Haniu, staram się...powiem ci że nieraz nie mam czasu, ale tak jak dzisiaj np. mimo że cały dzień wolny, jakoś nie mogłem się zebrać...teraz zacząłem odwiedzać Was

Odmachuję i również pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:38, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
https://www.youtube.com/watch?v=616KeDFgC9Y

Wkleję tylko piosenkę Akurat pod pogodę ( przynajmniej tą u niektórych jak widzę) Ja ją bardzo lubię
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 21:37, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Ja to bym się cieszyła jakby moi interesowali się ogrodem sami z siebie. Ale Cieszę się, że nauczyłam, że soboty mają w ogrodzie przy pracy z nami, a nie przed kompem , albo telefonem.
No nie wszystkie soboty , bo czasem jadą na basen w nagrodę za pomoc
Inaczej by się od gry i FB nie odklejali
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hanka_andrus 21:54, 02 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję za muzykę z pięknymi słowami.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 22:03, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Sylwia, no cóż jedni wolą tak a drudzy tak...ja tam za grami nigdy nie przepadałem, za to mój kolega bardzo. Nieraz zdarzało się że poszedłem po niego żeby wyszedł na dwór, a jemu się nie chciało bo grał...

Ja mam kuzyna który jest trochę chory (całe szczęście że się urodził, bo lekarze czekali do ostatniej chwili i po urodzeniu był siny...potem stwierdzono u niego nieduże no ale jednak niedotlenienie, ma problemy z wyraźną mową, wolniej się uczy no i w ogóle), a moja ciocia z wujkiem nie dbają jakoś szczególnie żeby miał obowiązki domowe więc jak tylko odrobi lekcje leci na komputer (ma 12 lat) i już tak się do niego przyzwyczaił że ciężko go od niego oderwać. Jak tylko jestem u babci to mówię cioci żeby go przywiozła, bo ja mu nigdy nie pozwalam na granie...albo pomaga mi w porządkach, albo w pracach w ogródku, albo uczę go angielskiego... fakt jeśli pomaga mi przez np 3h to pozwalam mu w nagrodę posiedzieć na telefonie przez np 30 min...potem znowu ciężko go oderwać ale ostatecznie udaje mi si e i z powrotem mi pomaga

Pamiętam jak w tym roku byłem z nim u babci przez 4 dni...potem zabrała go ciocia, a następnego dnia gdy przyjechała razem z nim po warzywka do rosołu sam podszedł, wziął grabie i zaoferował się że zgrabi liście...ale się wtedy cieszyłem ( i wzruszyłem w sumie zarazem). Także też staram się go uczyć pomocy w ogródku

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:04, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Dziękuję za muzykę z pięknymi słowami.


Proszę Haniu
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 22:18, 02 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Radziu2013 napisał(a)
Sylwia, no cóż jedni wolą tak a drudzy tak...ja tam za grami nigdy nie przepadałem, za to mój kolega bardzo. Nieraz zdarzało się że poszedłem po niego żeby wyszedł na dwór, a jemu się nie chciało bo grał...

Ja mam kuzyna który jest trochę chory (całe szczęście że się urodził, bo lekarze czekali do ostatniej chwili i po urodzeniu był siny...potem stwierdzono u niego nieduże no ale jednak niedotlenienie, ma problemy z wyraźną mową, wolniej się uczy no i w ogóle), a moja ciocia z wujkiem nie dbają jakoś szczególnie żeby miał obowiązki domowe więc jak tylko odrobi lekcje leci na komputer (ma 12 lat) i już tak się do niego przyzwyczaił że ciężko go od niego oderwać. Jak tylko jestem u babci to mówię cioci żeby go przywiozła, bo ja mu nigdy nie pozwalam na granie...albo pomaga mi w porządkach, albo w pracach w ogródku, albo uczę go angielskiego... fakt jeśli pomaga mi przez np 3h to pozwalam mu w nagrodę posiedzieć na telefonie przez np 30 min...potem znowu ciężko go oderwać ale ostatecznie udaje mi si e i z powrotem mi pomaga

Pamiętam jak w tym roku byłem z nim u babci przez 4 dni...potem zabrała go ciocia, a następnego dnia gdy przyjechała razem z nim po warzywka do rosołu sam podszedł, wziął grabie i zaoferował się że zgrabi liście...ale się wtedy cieszyłem ( i wzruszyłem w sumie zarazem). Także też staram się go uczyć pomocy w ogródku


Super , że tak kuzyna uczysz pomagania Dobry chłopak z Ciebie i kiedyś będzie świetny facetBijcie się dziewczyny o takiego zięcia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 23:31, 02 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Radziu jest jeszcze u nas trochę sniegu w mieście nie widać juz chlapy. Dosyć ładna pogoda wieczorem była teraz +2 stopnie więc nie jest zimno.

Odnośnie rodziców jak pisałam na prv mam tez takiego synka jak ty. I coś wiem o jego pomysłach też się nie zgadzam z wieloma że nie raz z siebie wychodzę.

Twoi rodzice wiedzą co dla ciebie dobre co masz robić czego nie. Na pewno nie chcą zakazami i nakazami zrobić ci krzywdy. Miałeś poprawić jakiś przedmiot to go popraw bo jak się nazbiera nauki to potem będziesz gonił.
Nauka jest najważniejsza bo z tego będziesz miał w przyszłości profity.
Ogród to tylko hobby. Hobby wykonuje się w czasie wolnym od pierwszoplanowych zajęć.

Oj jak ja bym chciała, żeby mój miał takie zainteresowania, ale niestety woli grać w gry komputerowe w czasie wolnym. To dopiero mnie wkurza.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies