Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 17:22, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Wow! Piękny wianek i pomysłowy lampionik!


Dziękuję Haniu
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 18:56, 19 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112

Aktualnie pada u mnie śnieg a wczoraj mieliśmy pierwszy przymrozek...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
violka171 19:14, 19 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Radziu2013 napisał(a)
Przerobiony wianek bożonarodzeniowy...da dane orzechy, gwiazda betlejemska i aniołek~skarpetka w którym będą cukierki


Takie dwa lampiony robię od kilku lat ~szybkie w robocie A ładnie odbija się światło...jak damy wkłady zapachowe to będzie jeszcze pachnieć

śliczniutkie ,lubię taka czerwień mmmm
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Radziu2013 14:37, 01 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
violka171 napisał(a)

śliczniutkie ,lubię taka czerwień mmmm

Hej Violu, dobrze Cię widzieć
Ja też lubię W tym tygodniu dokupiłem parę paczek

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 14:49, 01 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Weekend
Muszę poodwiedzać wasze wątki Ciekaw jestem co się dzieje
U mnie nic...do ogródka już nie wychodzę...nie chce mi się...
Tydzień temu skupiłem się jedynie na porządkach świątecznych w domu ale jeszcze dużo zostało... Ozdób jak nigdy też nie mam do końca jeszcze podszykowanych ( powiem wam że budżet się już wyczerpał...niby nie dużo zostało jeszcze do kupienia no ale jednak...co roku go zwiększam i co roku brakuje...)...

Jutro ( o ile rodzice puszczą dzisiaj do babci) będę chciał założyć lampki na dworze Żeby były już na mikołajki ( co prawda nigdy nie zakładałem tak szybko bo zawsze w ostatni weekend przed świętami, ale na wiosce ostatnio widziałem że już się przy jednym domu już coś świeciło a przy drugim zakładano lamki więc i ja założę...+mniej roboty będzie potem)



Jeśli chodzi o szkołę to powiem mam ze marzę o końcu semestru...ten mi nie poszedł, mimo że prawie cały czas ślęczę nad książkami...jestem trochę rozczarowany bo mam wrażenie że im więcej poświęcam temu czasu tym gorzej wychodzi, ale cóż tak bywa...

Wczoraj padał pierwszy śnieg ale temp. była na plusie więc się nie utrzymał, ale mimo wszystko miło było przejść się na taką pogodę nucąc Snow is falling...

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 15:14, 01 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Grzeczny synek jesteś, jeszcze rodziców o zgodę na wyjazd do pytasz!
POwodzenia w końcówce semestru, będzie dobrze, po prostu trochę Ciebie "zabuksowało". Po Świętach wrócisz z nauką na właściwe tempo.
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 15:22, 01 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Grzeczny synek jesteś, jeszcze rodziców o zgodę na wyjazd do pytasz!
POwodzenia w końcówce semestru, będzie dobrze, po prostu trochę Ciebie "zabuksowało". Po Świętach wrócisz z nauką na właściwe tempo.
Pozdrawiam.


Haniu już zadecydowali...nie jadę ( bo ocen z biologi nie poprawiłem, kiedy poprawa dopiero za tydzień...no przecież jak słucham ich wytłumaczeń to tylko rozpędzić się i walnąć głową w ścianę - i nie piszcie jak ja mówię bo naprawdę jak słucham ich złotych myśli to ręce nieraz opadają...bo o czymś takim jak kara na wyjazd do babci to jeszcze nigdzie nie słyszałem)

Dzięki za powodzenia
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 16:40, 01 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja bym się cieszyła, gdyby moje dziecko do babci chciało samo z siebie, a nie z nakazu. Myślę, że rodziciele są zazdrośni o Twoje hobby, i o kontakt z babcią. Widzę to po Twoich relacjach z ich wizyt obok Twojego ogródka. Żadne z nich nie pomyślało pewnie, że tak może być ładnie u babci.. Sam wiesz najlepiej.

Trzymaj fason, jeszcze kilka lat i o zgodę pytał nie będziesz. I wcale Ciebie nie buntuję. Samodzielność dobra rzecz, byle by mądra była! Piątka- żółwik w piąteczek!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Aurelllia 23:41, 01 gru 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Radzio ja też już z okna ogród raczej oglądam - a śnieg mnie tak zaskoczył, że ze wszystkim w tyle jestem.... dzisiaj na szybko hortensje ogrodowe okryłam, booo nie wiem czy to jeszcze stopnieje czy nie....
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Radziu2013 17:05, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)


Ja bym się cieszyła, gdyby moje dziecko do babci chciało samo z siebie, a nie z nakazu.


Żadne z nich nie pomyślało pewnie, że tak może być ładnie u babci.. Sam wiesz najlepiej.



Haniu z pierwszym zdaniem się w pełni zgadzam...

Z drugim się nie zgodzę...oni uważają że to nienormalne żeby chłopak w tym wieku interesował się ogrodem...
Chyba nie wiedzą że są osoby w młodym wieku którzy się tym interesują...weźmy nawet pod uwagę Sebka z naszego O który jest trochę starszy ode mnie no też nie bez przesady...i jest pewnie jeszcze wiele innych...ale ja nawet nie wchodzę z rodzicami w dyskusję bo i tak nie wygram...

Ale zejdźmy z tematu bo to raczej nie miejsce na to...

Dobra, nawiąże tylko do tego że przez całą sytuację 16.12. będę musiał dokończyć porządki, ubrać drzewka na zewnątrz i udekorować cały dom w środku (oczywiście, najpierw muszę je jeszcze zrobić)...tym bardziej chciałem żeby wszystko było tip top bo wigilia w tym roku u babci, a sami nie będziemy, bo jeszcze ciocia z wujkiem i kuzynem itd...no cóż...jakoś trzeba będzie spiąć przez te dwa dniu d...pkę i ogarnąć wszystko
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies