Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 21:47, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Ooo...jeszcze jest taki Póki co...może znajda się jeszcze inne kolory...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:50, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Chabry mnie cieszą... Dobrze że ich dosiałem jeszcze w tym roku, bo podobają mi się

Róże w pąkach...te z zeszłych lat...bo kupione w tym roku, jak na razie nie szaleją ze wzrostem...

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 21:53, 11 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Ja bym te wrota tak zostawiła, albo pomalowała na odcień tych koło drabiny
Jedne i drugie pasują tam bardzopowstaje niezwykle smakowity ogród
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 21:56, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112

Susza straszna, co widać po tym czymś trawnikopodobnym... (ale na niego przyjdzie czas...)


Trzy trawy sadzone w ubiegłym roku nie wytrzymały zimy (dwie rozplenice i jeden miskant...poza nimi jest jeszcze jeden kilkuletni miskant, który tworzył fajną kępę na rabacie powyżej i nie wiem co z nim - albo zmarzł, albo jeszcze nie spieszy mu się z wypuszczaniem liści, ale czy to nie za długo trwa?)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:59, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Rumianka napisał(a)
Takie nam tu rarytasy zapodałeś, że oczu trudno oderwać...Widać jak ogród pięknieje z każdym miesiącem, tak trzymaj, trud się opłaci...


Sam nie wiem, czy się zmienia...bo niby coś przybywa, ale z drugiej trony cały czas coś wypada...a jeszcze w tym roku mam NAJAZD MRÓWEK (ich są miliardy...na każdej rabacie jest ich ogrom)...rośliny po prostu żółkną i padają...

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:05, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja bym te wrota tak zostawiła, albo pomalowała na odcień tych koło drabiny
Jedne i drugie pasują tam bardzopowstaje niezwykle smakowity ogród


Cześć Sylwia Byłem u Ciebie dzisiaj po cichu...ten złotokap w podwórku jest zachwycający Daje niezwykły efekt Poza tym po obejrzeniu zdjęć z "donic" przed domem, doceniłem dąbrówkę...wydawała mi się mało efektowna, ale w takiej masie jak u ciebie jest Super Jeszcze wpadnę do Ciebie później, bo widziałem ciekawe kffiotki, a nie wiem jak się nazywają...

Na czarno raczej bym nie chciał...one są na prawdę duże (zdjęcie tego nie oddaje), więc malowanie na czarno raczej odpada...takiej czarnej masy w jednym miejscu to dla mnie za dużo...
I chyba zostaną w tej szarości...ewentualnie odcień inny...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Alicja169 22:10, 11 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Radziu, nie narzekaj, masz coraz ładniej...a drzwi nie maluj, w każdym razie nie na brązowo, do niedobry kolor jako tło, ten co jest dobrze koresponduje z otoczeniem
Widzę, że trawy też wypaliło słońce, trzeba zadbać o nią, u mnie tak samo - mrówek bez liku, niby pożyteczne, ale w nadmiarze szkodzą
Chaberek pięknie sfociłeś
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
hanka_andrus 22:19, 11 maj 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Przytwierdzam co do koloru drzwi, ewentualnie o ton jaśniejszy.

Tak to siewki werbeny.
Moje trawy też dopiero ruszają, daj im czas, wiosna nietypowa, a to nie rodzimy perz, przecież. Ogólnie pochwalam, wszystko pięknie rośnie i kwitnie. Orliki bardzo, bardzo mi się podobają, a i chaber zaczyna pokazywać kolor, tak jak i u mnie.
Powodzenia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 22:21, 11 maj 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Alicja169 napisał(a)
Radziu, nie narzekaj, masz coraz ładniej...a drzwi nie maluj, w każdym razie nie na brązowo, do niedobry kolor jako tło, ten co jest dobrze koresponduje z otoczeniem
Widzę, że trawy też wypaliło słońce, trzeba zadbać o nią, u mnie tak samo - mrówek bez liku, niby pożyteczne, ale w nadmiarze szkodzą
Chaberek pięknie sfociłeś


W takim razie ten kolor zostanie...nawet będzie powtórzony w jednym miejscu jako "podest" musze coś zrobić ze studzienką, która jest takim nieprzyjemnym widokiem...i tak sobie wymyśliłem, że zrobię okrągły podest (taki jak kiedyś był pokazywany w Mai w ogrodzie z suchą rzeką), a na nim będę mógł coś poustawiać (może nie koniecznie do wypoczynku, ale jakąś aranżację...)

Wypaliło, ale raczej mlecz i koniczynę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Aurelllia 22:23, 11 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Radzio już Ci kocimiętki kwitną ? wow u mnie jeszcze w liściach werbenę posiałam w domu, bo się bałam, że siewek nie będzie, ale też coś tam się wysiało
Fajny intensywny kolor rodka Ja posiałam w kwietniu chabry jednoroczne do gruntu, całkiem ładnie wzeszły
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies