Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 10:47, 29 wrz 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Radziu nauka najwazniejsza. Lubisz historie?
Zdazysz jeszcze zrobic ogrodek, zreszta wiosna za kilka miesiecy dopiero.

Pozdrawiam


Tak Elu...jest priorytetem...ale choć dopiero miesiąc mija to czuję wypalenie...dlatego szukam inspiracji i motywacji, żeby za bardzo do takiej sytuacji nie dopuścić

Historię lubię...rozszerzam

Pewnie...ogródek nie zając, nie ucieknie...ale po całym tygodniu, dopaść się do grabii, ziemi i kwiatów...to dopiero prawdziwy reset...

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
anabuko1 23:23, 29 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Niedawno zakladales rabate.roszczenia i tak już pięknie,zwiewnie
Spokojnie ogród cierpliwy zniesie dużo. Są rzeczy ważniejsze. I pilnuj tego
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 23:46, 29 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Radziu2013 napisał(a)


Tak Elu...jest priorytetem...ale choć dopiero miesiąc mija to czuję wypalenie...dlatego szukam inspiracji i motywacji, żeby za bardzo do takiej sytuacji nie dopuścić

Historię lubię...rozszerzam

Pewnie...ogródek nie zając, nie ucieknie...ale po całym tygodniu, dopaść się do grabii, ziemi i kwiatów...to dopiero prawdziwy reset...

Pozdrawiam




Radziu historie traktuj jako hobby. Nie daj Bog jej studiowac zawod tylko nauczyciel.
Pisalam ci na priv w domu mam historyka co z tego ze dyplom bd, pracy brak i teraz konczy po dyplomowe studia w innym kierunku.
Chyba, ze prawo bedziesz studiowal to historia bardzo potrzebna.

Wypalenie bo pogoda byla letnia teraz wraca norma. A sport jakis uprawiasz?
Albo masz. Poprostu lenia i trudno ci sie zebrac w garsc.

Powodzenia Radziu
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Radziu2013 11:07, 30 wrz 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
anabuko1 napisał(a)
Niedawno zakladales rabate.roszczenia i tak już pięknie,zwiewnie
Spokojnie ogród cierpliwy zniesie dużo. Są rzeczy ważniejsze. I pilnuj tego



Pilnuję, pilnuję Aniu
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 11:11, 30 wrz 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)




Radziu historie traktuj jako hobby. Nie daj Bog jej studiowac zawod tylko nauczyciel.
Pisalam ci na priv w domu mam historyka co z tego ze dyplom bd, pracy brak i teraz konczy po dyplomowe studia w innym kierunku.
Chyba, ze prawo bedziesz studiowal to historia bardzo potrzebna.

Wypalenie bo pogoda byla letnia teraz wraca norma. A sport jakis uprawiasz?
Albo masz. Poprostu lenia i trudno ci sie zebrac w garsc.

Powodzenia Radziu


Nie Elu, historii studiować nie mam zamiaru Jest mi potrzebna na prawo...ostatnio mieliśmy spotkanie ze studentami prawa-absolwentami naszej szkoły, którzy mówili, że na pierwszym roku jest ona bardzo ważna i trzeba dużo wiedzieć w tym zakresie bo bez tego jest ciężko...

Na inne kierunki humanistyczne też mi się przyda...


Biegam tak 3 razy w tygodniu...no, w ostatnim się opuściłem...


Dziękuję
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Doranma 22:59, 03 paź 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Radziu2013 napisał(a)


Kilka zrobiłem...w sumie widok póki co cały czas ten sam...kwiaty dalej pokazują swoją urodę...Więc na szarą jesień jeszcze poczekam...choć plan mam juz o na to by szaro nie było ...


Ha! Może i zrobiłeś, ale jak dotąd nie pokazałeś Do jesiennej szarości, to myślę, że jeszcze nam daleko, na szczęście
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:07, 03 paź 2018


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
ElzbietaFranka napisał(a)




Radziu historie traktuj jako hobby. Nie daj Bog jej studiowac zawod tylko nauczyciel.




Elu, pozwolę sobie zakwestionować Po historii można robić wszystko! To kierunek, który rozszerza horyzonty, uczy myślenia, wyciągania wniosków (jeśli się ma dobrych nauczycieli, rzecz jasna), docierania do informacji, a to umiejętność bardzo cenna w obecnych czasach. Nie należy natomiast traktować tego kierunku, jako końca swojej edukacji, podobnie jak po prawie - nie ma się zawodu. Chyba, że planuje się pracę nauczyciela, archiwisty, czy naukowca
Radziu, wybieraj to, co kochasz robić i szukaj sposobu, by Ci za to płacono i to dobrze płacono
Powodzenia!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Radziu2013 22:34, 04 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Doranma napisał(a)


Ha! Może i zrobiłeś, ale jak dotąd nie pokazałeś Do jesiennej szarości, to myślę, że jeszcze nam daleko, na szczęście


Wiesz Dorotko...stwierdziłem, ze w cały czas pokazuję to samo i zrezygnowałem...chciałbym wstawić foty czegoś nowego...choćby nawet z postępów prac...tylko że nawet ich nie ma

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:35, 04 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Doranma napisał(a)


Elu, pozwolę sobie zakwestionować Po historii można robić wszystko! To kierunek, który rozszerza horyzonty, uczy myślenia, wyciągania wniosków (jeśli się ma dobrych nauczycieli, rzecz jasna), docierania do informacji, a to umiejętność bardzo cenna w obecnych czasach. Nie należy natomiast traktować tego kierunku, jako końca swojej edukacji, podobnie jak po prawie - nie ma się zawodu. Chyba, że planuje się pracę nauczyciela, archiwisty, czy naukowca
Radziu, wybieraj to, co kochasz robić i szukaj sposobu, by Ci za to płacono i to dobrze płacono
Powodzenia!



Jakoś to będzie
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:46, 04 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Nówka z nasion zawitła...cieszę sie bo mocny róż...

Hortki...w pełni jesienne

Abisyński w końcu zaszczycił swym kwitnieniem...chyba rezygnuję z mieczykow...na rzecz lilii i dalii

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies