Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

sylwia_slomc... 13:49, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
No to przepadłeś Kolego, wir zakupów Cie pochłonął, ale jaki przyjemny nie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 14:03, 30 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
No to przepadłeś Kolego, wir zakupów Cie pochłonął, ale jaki przyjemny nie?



Przyjemny, przyjemny, ale myśl o ściąganiu darni, kopani itd. pod nową rabatę chyba jeszcze przyjemniejsza Już się doczekać nie mogę Ten bezruch ogrodowy wykańcza...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
marba 14:13, 30 gru 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Radziu, ja też już zamawiam, to wcale nie za wcześnie. Szkółki i tak zaczną wysyłać dopiero wiosną, a niektóre odmiany mogą zostać wykupione, jeśli będą miały wzięcie. Zamawiając późną wiosną często spotykam się z informacją, że dana roślina jest już niedostępna. Udanych zakupów Ci życzę i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Radziu2013 14:19, 30 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
marba napisał(a)
Radziu, ja też już zamawiam, to wcale nie za wcześnie. Szkółki i tak zaczną wysyłać dopiero wiosną, a niektóre odmiany mogą zostać wykupione, jeśli będą miały wzięcie. Zamawiając późną wiosną często spotykam się z informacją, że dana roślina jest już niedostępna. Udanych zakupów Ci życzę i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.



Właśnie w ubiegłym roku (powiem o nim już w czasie przeszłym ) musiałem zrezygnować z części roślin, właśnie ze względu na to , że były już wykupione Dlatego teraz dmucham na zimno. Fakt, dużo tego co chciałbym jeszcze zamówić zostało, ale nie powinno być z nimi potem większego problemu, więc się wstrzymuję


Basiu, Tobie również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Samych sukcesów ogrodowych ( a zwłaszcza udanej walki z kretem...byłem ostatnio u Ciebie i oglądałem szkody jakie po sobie zostawia)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 18:20, 30 gru 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Radku, wybacz, że ostatnie pół roku u Ciebie zaniedbałam, odgruzowywać wpisów u Ciebie nie będę, ale już mam sprzęt sprawny, będę więc zaglądać w Nowym Roku, i podziwiać Twoje wyczyny ogrodowe. Trzymam kciuki za pomyślne półrocze u Ciebie, a potem za końcówkę.
Niech Ci się szczęści!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 19:36, 30 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Radku, wybacz, że ostatnie pół roku u Ciebie zaniedbałam, odgruzowywać wpisów u Ciebie nie będę, ale już mam sprzęt sprawny, będę więc zaglądać w Nowym Roku, i podziwiać Twoje wyczyny ogrodowe. Trzymam kciuki za pomyślne półrocze u Ciebie, a potem za końcówkę.
Niech Ci się szczęści!



Haniu, wiem o problemach ze sprzętem No cóż takie to są złośliwe rzeczy martwe, ale co zrobimy...

Cieszę się, że już jesteś Trzeba będzie zrobić jakiś ogrodowiskowy wieczorek poetycki W zimowe wieczoru potrafi rozweselić


Półrocze u mnie już zakończone...wystawianie ocen było do 17.12...jestem zadowolony i nie, bo zabrakło jednej oceny do wzorowego (4.66)...taki niedosyt


Tobie Haniu, również życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrówka
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 19:38, 30 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Kochani mam pytanko!
Kiedy się zbiera nasiona kłosowca?
Bo nie zrobiłem tego jesienią,nie zdążyłem...i zastanawiam się, czy nadal mogę to zrobić? Może one potrzebują jakiejś stratyfikacji i w ogóle poczekać z tym do lutego...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Napia 12:57, 31 gru 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Na temat kłosowca się nie wypowiem, bo nie wiem. Sle przyznam, że przejrzałam Twoją listę zakupów i stwierdzam, że jest imponująca. I trochę zazdroszczę, bo ja już prawie nie mam miejsca na nowości i muszę się bardzo ograniczać. Pooglądam u Ciebie
Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
mira 12:57, 31 gru 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Radziu2013 napisał(a)
Kochani mam pytanko!
Kiedy się zbiera nasiona kłosowca?
Bo nie zrobiłem tego jesienią,nie zdążyłem...i zastanawiam się, czy nadal mogę to zrobić? Może one potrzebują jakiejś stratyfikacji i w ogóle poczekać z tym do lutego...


teraz jest mokro możesz zebrać tylko musisz je dobrze wysuszyć - sprawdzę swoje zasoby to Ci dam znać - zresztą to po nowym roku tematy nasionkowe
Tymczasem Dosiego Roku !!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Radziu2013 13:01, 31 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Napia napisał(a)
Na temat kłosowca się nie wypowiem, bo nie wiem. Sle przyznam, że przejrzałam Twoją listę zakupów i stwierdzam, że jest imponująca. I trochę zazdroszczę, bo ja już prawie nie mam miejsca na nowości i muszę się bardzo ograniczać. Pooglądam u Ciebie
Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!


Aga, u mnie jeszcze miejsca spoooro ...tylko czasu coraz mniej...za rok matura, a potem wyjazd na studia, więc chcę się wyrobić jak najszybciej...jakoś to będzie...
Na wątek zawsze zapraszam

Za życzenia dziękuję i swoje posyłam u Ciebie
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies