Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 09:11, 30 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hankaandrus_44 napisał(a)
Hej, maturzysto! Połamania piór!


HEJ hej Haniu Dzięki
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Katkak 10:54, 30 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Radziu ścieżka z cegły jest genialna, bardzo mi się podoba. Masz piękny ogrod, a dzięki tym cudnym ceglanym budynkom jedeny w swoim rodzaju i nie do podrobienia. Radziu powodzenia na maturze
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Basilikum 20:15, 30 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Ogrod wypieknial


ja tez zycze polamania piora
to kiedy ta matura?? bo ja niecodziena pojecia nie mam jak to teraz jest



wiesz juz co po maturze?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 20:30, 30 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Trzymam kciuki za maturę Rabata superowo się prezentuje. Ciągle czekam na okolicę oczka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 19:52, 01 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Katkak napisał(a)
Radziu ścieżka z cegły jest genialna, bardzo mi się podoba. Masz piękny ogrod, a dzięki tym cudnym ceglanym budynkom jedeny w swoim rodzaju i nie do podrobienia. Radziu powodzenia na maturze


Hej Kasiu...właściwie to tak stwierdzam, że określenie ogród, to w moim przypadku chyba ni przypiąć ni przyłatać...Bo ja się cały czas skupiam na tej jednej rabacie, co roku coś bym poprawiał, zmieniał, bo wiecznie mi coś w moje nie pasuje...sam nie wiem co chcę...A tak poza nią to pełno rzeczy pozaczynach I niedokończonych + masa planów bez pokrycia. Szkoda że tak mi idzie, ale może za x lat w końcu uda się jakoś całość poskładać w całość...

Dzięki!
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 19:54, 01 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
Ogrod wypieknial


ja tez zycze polamania piora
to kiedy ta matura?? bo ja niecodziena pojecia nie mam jak to teraz jest



wiesz juz co po maturze?


Cześć Iza Matura równo za tydzień Nie wiem czy się cieszyć czy nie...pełno wątpliwości, czy aby na pewno przygotowany jestem...cały czas coś wylatuje...

Po maturce germanistyka we Wrocławiu
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:08, 01 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Trzymam kciuki za maturę Rabata superowo się prezentuje. Ciągle czekam na okolicę oczka.




Dzisiaj dosadziłem ostrogowce Nigdy nie pomyślałem, że ich kolor tak ładnie będzie grał z kocimiętką I łubianami, a okazało strzałem w 10...

Okolice oczka...cóż...z jego okolicą jest tak, jak napisałem Kasi. Plan jest, wiem jakich roślin bym chciał, oczami wyobraźni widzę jak to będzie wyglądać, ale realizacja...

Przestrzeń w około oczka to jest póki co taka zapchajdziura- jak coś przesadzam I nie wiem gdzie dać to wsadzam tam. Na pewno na stałe zostaną tam hosty, paprocie, łubiny...A co dalej? Powoli, powoli obsadzę tę przestrzeń

Nie mam też jeszcze pomysłu na wpdotrysk/fontannę...nie chcę takiej że sklepu którą wstawia się do oczka...coś chodzi mi po głowie, tylko nie chce z niej wyjść



Na to z tyłu nie patrzymy Taka prpwizprka bo pies podpisywał ziemię pod siatką I uciekał...Plan po maturze jestem taki, że siatką zostanie, ale zastosowanie będą normalne slupki, siatką na nowo naciągnięta, więc te "urokliwe " zabezpieczenia znikną


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
ElzbietaFranka 22:16, 01 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Witaj Radziu

Mam nadzieję, że wszystko z nauką w porządku. Ogródek też się rozrasta w każdą stronę.
Najważniejsza matura połamania pióra - ależ to zleciało.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 22:27, 01 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Fajnie się koło oczka zieleni A wąwóz z hostami jak?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 22:56, 01 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Witaj Radziu

Mam nadzieję, że wszystko z nauką w porządku. Ogródek też się rozrasta w każdą stronę.
Najważniejsza matura połamania pióra - ależ to zleciało.

Pozdrawiam


Niestety zleciało raz dwa I przykro mi z tego powodu
Dzięki
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies