Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 21:31, 27 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Radziu dawno tu nie byłam a tyle się dzieje u Ciebie, trzymam kciuki


Gosiu, pozory...to jak na razie pierwsza duża praca w tym roku...
A tak, to nawet za bardzo pielić mi się nie chce...

Dziękuję
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 21:46, 27 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Radziu2013 napisał(a)



Sylwuś, jak na razie to nie poszło dużo pieniędzy … góra 50 zł...cegły białe mam, pomarańczowe dostałem, piasek też...kupiłem jedynie kilka worków cementu...

Druga część pierwszego zdania bardzo mnie rozbawiła

No ja nie wiem jak nie docenić tak zdolnego dziecka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:50, 27 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Hmmm to zależy jaki jest ten sąsiad i jakie macie stosunki, ale trzymam kciuki by sie udało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 21:54, 27 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Hmmm to zależy jaki jest ten sąsiad i jakie macie stosunki, ale trzymam kciuki by sie udało



Sąsiedzi są ok. Nie są co prawda u nas na herbatce codziennie (właściwie to nie byli chyba nigdy), ale to raczej w porządku ludzie...Obym się nie zawiódł

Dziękuję

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Katkak 06:42, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Radzio pamiętaj: jak rodzice Cię wkurzą, to ha Cię w ciemno adoptuję.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
gosika67 10:02, 28 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Masz pomysły, zapał, marzenia, krok po kroku i się nie obejrzysz, jak to wszystko zrealizujesz, wiesz, że jestem Twoją fanką, pozdrawiam.Jednego Radzia już mam, drugi też może być.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Radziu2013 20:12, 01 sie 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Katkak napisał(a)
Radzio pamiętaj: jak rodzice Cię wkurzą, to ha Cię w ciemno adoptuję.



Nie no, różnie w domu między nami bywa...ale jeszcze tak daleko nie zaszło żeby rodzinę zmieniać
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:12, 01 sie 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Masz pomysły, zapał, marzenia, krok po kroku i się nie obejrzysz, jak to wszystko zrealizujesz, wiesz, że jestem Twoją fanką, pozdrawiam.Jednego Radzia już mam, drugi też może być.


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:16, 01 sie 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Dziś kupiłem folię do sadzawki ( w pamięci miałem że oczko jest dużo większe i kupiłem jej tyle ze starczy na jeszcze dwa), wyłożyłem i zalałem wodą.

Zrobiłem też "obwódkę" z cementu wokół i jutro całość będę wykańczał pomarańczową cegłą (oby starczyło)...

Poza tym sąsiad zgodził się na to żebym wziął ten pas ziemii, o którym ostatnio pisałem.

Potem siedziałem z dwie godziny i dumałem co i jak zrobić... zastanawiam sie nad tym murkiem...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Katkak 06:10, 02 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Radziu2013 napisał(a)
Dziś kupiłem folię do sadzawki ( w pamięci miałem że oczko jest dużo większe i kupiłem jej tyle ze starczy na jeszcze dwa), wyłożyłem i zalałem wodą.

Zrobiłem też "obwódkę" z cementu wokół i jutro całość będę wykańczał pomarańczową cegłą (oby starczyło)...

Poza tym sąsiad zgodził się na to żebym wziął ten pas ziemii, o którym ostatnio pisałem.

Potem siedziałem z dwie godziny i dumałem co i jak zrobić... zastanawiam sie nad tym murkiem...

No to same fantastyczne wieści. Radzi liczę więc, że dziś będą zdjęcia z poczynionych prac.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies