Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

gosika67 22:27, 11 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dalsze fotki z letnich dni,









____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 22:35, 11 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
a to mój ogród owocowo-sosnowy jesienią







____________________
Gonia Kwiaty we włosach
22:36, 11 lut 2017
pestka56 napisał(a)


Sięgnęłam do notatek i... mam obie te compacty w sumie 5 sztuk, oprócz tego jeszcze 'Amethyst'. Też jest w porządku, nie pokłąda się choć ma do 60 cm wysokości. Powoli chyba wymienię tę pokładającą się na te niskie szlachetniejsze.

Masz kocimiętkę, której nie lubią koty !!!!! Bardzo mi się ta roślinka podoba i tylko dlatego nie mam jen u siebie, że Pasqal ze Spinozą pewnie z domu by się przenieśli na rabatę. A nie chcę myśleć o innych kociskach okolicznych.


Nazwę szałwii zapisuję bo mnie wkurza ta moja
Nasiona kocimiętki mogę zebrać jakbyś chciała.No kotów wsiowych u nas sporo,nawet przychodziły do miski naszej psinki,nie reagowały na kocimiętkę.Mam nawet dwa rodzaje bez feromonów Druga od Finki.No chyba,że te nasze wsiowe koty to jakieś impotenty albo kotki A też tak może być Ale tyle lat co ją mam to chyba niemożliwe by żaden kocurek się nie trafił W każdym bądź razie nasionka zebrać mogę a może znajdą się małe sadzonki "dziecioki",obadam na wiosnę.
Ta moja tworzy zgrabniusie poduszki,ta od Finki dużo wyższa jak kwitnie
22:42, 11 lut 2017
gosika67 napisał(a)
a to mój ogród owocowo-sosnowy jesienią





Jak malowany

Jak byłam ostatnio miałam wziąć bodziszka i zapomniałam.
Ja chyba ślepa byłam u Ciebie bo nie widziałam sporo roślin Mama lubi lilie.
A może chcesz od Mamy hortensje te fioletowe bo ma do wydania.Na jesieni mi mówiła o nich.
Miałam jesienią wziąć od mamy sztobry winogrona,ma dobry różowy,szukałam po szkółkach ale to stara jakaś odmiana,ma go od wuja Stefana i zapomniałam.
gosika67 22:44, 11 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
i jeszcze ogród owocowo- sosnowy wiosennie na poprawę humoru







____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 22:47, 11 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kiedyś miałam taką wielką ostróżkę od Kostki ale nie mogę znaleźć zdjęć i dziurawca też był ładny
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
yolka 22:52, 11 lut 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Gród owocowo sosnowy super i nawet grzyba masz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
22:52, 11 lut 2017
Też mam od p.Kostki.Ale mam je do przesadzenia,rosną w ścisku,łapią mączniaka.
gosika67 23:02, 11 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
teraz jestem w trakcie robienia tej rabaty, takie małe roślinki różne



a to na szambie rabata, bo kanalizy u nas niet



i dalej przy wejściu do ogrodu



a tutaj zlikwidowaliśmy trawnik bo jakieś robactwo go żarło. conicę też zaatakował przędziorek, pryskałam. W oddali pierwsze zwiastuny ciepłej wiosny- forsycje.
Ja mam jeszcze dużo miejsca na rośliny. Poradźcie co sadzić. Siostra Ania proponuje trawy, skorzystam z rady, mam może z 5 traw.

____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 23:04, 11 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Te obrzeża na ostatnim zdjęciu muszę czymś je zabezpieczyć, bo kora wylatuje na chodniki. Macie jakiś pomysł?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies