Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

gosika67 22:54, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757






____________________
Gonia Kwiaty we włosach
sierotka 07:19, 06 lis 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Gosiu dzisiaj szukam ognika i szukam starych garnków i innych ozdóbek na działkę ,ależ ona mnie wciaga Chce kupić paleciaki i przez zimę je dopieścić by na wiosnę tylko wstawić na działkę a,la kanapę taką pod parasolami .
Gosiu będę Ciebie prosiła o nazwy róż bym na wiosnę zebrała kolekcję ok ? Piękne masz
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Agania 13:48, 07 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosia ładnie masz już ogród zagospodarowany i przygotowany do zimy, kora rozsypana i takie kwitnienie róż cieszy twoje oczy
Ognika masz pięknego
Robisz różom kopczyki na zimę?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
zoja 13:56, 07 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ależ piękna jesień u Ciebie!
i tak słoneczna na tych zdjęciach szkoda, że słonka w rzeczywistości mało...
Macham
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Gardenarium 07:28, 08 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skąd taka fajna rzeźba? Jak ja je lubię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gosika67 17:36, 12 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Sierotko z różami to u mnie jest tak:gdy wcześniej kupowałam , przeważnie były NN, teraz to już wiem mniej więcej jakie mają nazwy, to co będę miała, to Ci podam.
Ja też na wiosnę będę kombinowała jakieś meble i nowe miejsca.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Kasiek 17:39, 12 lis 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Goniu, dziekuje za porcje slicznych fotek, pieknie prezentujesz swoj ogrod
____________________
Bawarka
gosika67 17:40, 12 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witajcie
Agato nie zabezpieczałam róż kopczykami, odpukać wszystkie się odliczyły. W tym roku okryję magnolię i hibiskusa.

Zoja witaj i dzięki za wizytę, faktycznie słonka za mało, wczoraj brrr ..zimno było i nic się nie chce.

Pani Danusiu kupiłam tą ozdobę w Niemczech, ona jest albo na piku albo do powieszenia na łańcuchu, jak kto woli.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
sierotka 17:48, 12 lis 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
gosika67 napisał(a)
Cześć Sierotko z różami to u mnie jest tak:gdy wcześniej kupowałam , przeważnie były NN, teraz to już wiem mniej więcej jakie mają nazwy, to co będę miała, to Ci podam.
Ja też na wiosnę będę kombinowała jakieś meble i nowe miejsca.Pozdrawiam.


Witaj Gosiu ☺ ja będę kupowała na wiosnę sporo ale mam takie oko ,patrzę i albo mnie się podoba ,albo nie i kupuję,lub nie .
Ja okopczykowałam ale chyba te kopczyki oblozę gałęziami świerku ,nie wiem czy to ma sens ,za około tydzień wyjeżdżam na miesiąc i nie okryję ich agrowlókniną jak wrócę może nie będzie mrozów syberyjskich ha ha
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
gosika67 17:50, 12 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu fajnie,że wpadłaś. U nas dziś pogoda w miarę ale przydałoby się więcej słońca, wczoraj było zimno, wiało.Wczoraj miałam wycieczkę do Torunia, ale nie mam fotek.Kolory w ogrodzie jeszcze fajnie odbijają się w słońcu.







____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies