Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 11:37, 28 mar 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosiek33 napisał(a)
Fantastycznie krokusy się rozrosły. Piękny widok. Susza straszna. Szkoda teraz wody pod rośliny ozdobne. Do jadalnych trzeba ją zachować.


Krokusiki dziękują To prawda ozodbnych w ogole nie podlewam :/ tuje posadzone w zeszłym roku nie wiem jak to wytrzymają..... zobaczymy
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 11:44, 28 mar 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
W ogóle to wam nie pisałam o tym, ale może napiszę
Wspominałam kiedyś, że mam od jednej strony taki płot drewniany, który sąsiad poprzedni jeszcze robił, a obecny ma totalnie gdzieś ogród i dbanie o niego a także o elementy ogrodowe i przez te naście lat płot spróchniał i wiedziałam, że kiedyś to nastapi, tylko czemu właśnie teraz
Przy tych większych wichurach na zawiasach szczebelki się powyłamywały i nie biadoliłabym tak gdyby sąsiad nie miał takiego nieprzyjemnego psa beagla :/
Pies od razu wykorzystał sytuacj, a że jest silny to powyłamywał szczebelki i przełaził do nas tratując mi kwiatki cebulowe wschodzące.....
Któregoś razu jak szłam z kubełkiem na kompost zauważyłam szkodnika !!!!
Bezczelnie mi rozkopywał kompost w poszukiwaniu jedzenia..... Ja nie wiem chyba go tam nie karmią, bo mają jeszcze jednego psa oprócz tego i kota i pewnie sobie
zwierzaki wzajemnie jedzenie wyjadają jak to bywa
O ile ten drugi psiak sympatyczny i nic do niego nie mam, łasi się przy płocie merda
i nie przechdzi do nas, to ten beagle tratuje każde zapory które w obecnej sytuacji
stawiamy, bo przecież nikt teraz nie myśli w tej sytuacji o założeniu chociażby zwykłej siatki
Wstawię dzisiaj może foty jak zabarykadowany płot mamy hahhahhahaha !!! Sąsiad się wstydzi i w nocy zapory stawia od ich strony, które pies rano tratuje, a my od rana naprawiamy a jest taki uparty w tym, że jak zapory nie może rozwalić to podkop pod podmurówką robi - także wesoło mam
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Gosiek33 12:11, 28 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Powinien psa zamykać i wypuszczać pod kontrolą. Współczuję tych przejść z beaglem.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:44, 28 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Upss
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
BKosimkArt 16:03, 28 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ale rzeczka!! Piekna! Jak Ci się utrzymała po tych mrozach?
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Aurelllia 17:49, 28 mar 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosiek33 napisał(a)
Powinien psa zamykać i wypuszczać pod kontrolą. Współczuję tych przejść z beaglem.


On samopas, że tak powiem od urodzenia lata..... i chodzi wszędzie nie ważne czy rabatka czy drzewko, czy krzak, bo jak już mówiłam sąsiedzi mają to gdzieś, więc u nich tak biega, to jak do mnie przełazi robi dokładnie to samo......
Sytuacja się polepszy to niestety, ale czeka mnie rozmowa z sąsiadem odnośnie zakupu nowej siatki
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:50, 28 mar 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
BKosimkArt napisał(a)
Ale rzeczka!! Piekna! Jak Ci się utrzymała po tych mrozach?


Basiu a latam jak głupia a agrowłokniną jak jest przymrozek to na noc zakładam, a w dzień zdejmuję
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 17:52, 28 mar 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Zdjęć genialnego płotu brak, bo sąsiad wyjątkowo dziś aktywny był w ogrodzie - jak nie on, więc głupio było robić

A innych też brak, bo narobiłam się dzisiaj z przygotowaniem warzywnika pod marchewkę, pietruszkę, rzodkiewkę i takie, że tak powiem nagrobki mi wyszły ziemne...... musze w przyszłym roku jednak jakiś inny kstałt wymyślić, nawet kwadrat lepszy, bo te prostokatne, no to mi się z jednym kojarzą...... jak już zarosną to nie, ale na początku jak jest tylko zagon przygotowany to bardzo
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
BKosimkArt 18:40, 28 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
A no właśnie mnie to latanie już zmęczyło... niech sobie radzą... trudno
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
deszczowymaj 14:41, 29 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Aurelllia napisał(a)
Rzeczka





Nie mogę nie zacytować Łałłłłł

w ogóle to cały ogród śliczny czyściutko porządeczek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies