Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 20:17, 15 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
anabuko1 napisał(a)
Kwitnące drzewa, tulipanki,,, piękny czas.
aby tylko cieplej było.
A te różne ozdóbki ogrodowe bardzo ładne.
I ja lubię takie klimaciki
Pozdrawiam serdecznie


Oj tak ciepełka bardzo się chce, a tu pogoda psikusa robi
Deszczyku też więcej by się przydało
Cieszę się, że ozdóbki się podobają
Jutro może słoneczko wyjrzy to inne obfocę w
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 20:24, 15 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
ElzbietaFranka napisał(a)
Aurelia myśmy robili prawie 2, tygodnie temu wertykulację. EM nie nawoził bo albo przyjeżdżają dzieci albo za duży wiatr jeszcze jest bardzo sucho.
Jutro jedziemy i eM chce nawieźć i solidnie nawodnić bo inaczej nici z takiej roboty. Na niebo nie ma co liczyć. W śmigus miało padać ale tylko kropiło.

Krokusiki obłędne. Już dużo wiosennych u ciebie kwitnie ta jabłoń piękna. U mnie ledwo ledwo coś tam rusza. Bardzo dużo tulipanów mi nornice załatwiły. Trudno trzeba sądzić w koszach. W tym roku moje tulipany jakieś niskie. Może dlatego, że sucho. Już 2 razy podkreślam rośliny.

Pozdrawiam Aurelia zdrowia zycze


Elu ja wertykulację też zrobiłam już wcześniej, nawet nawiozłam i obficie podlałam trawnik, ale przez suszę, jest bardzo marniutki - w niektórych miejscach jak jeszcze nie byłam zorientowana w mieszankach dobrych nasion traw to wysiałam bardzo słabe te mieszanki i w tym roku kiepsko ta trawa wygląda, muszę dosiać tej lepszej samozagęszczającej się, bo ona jest niezawodna, tam gdzie ją posiałam mam fajną zwartą darń zieloną, bo po wertykulacji juz ładnie ruszyła

Również dużo dużo zdrówka życzę
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Kasya 20:24, 15 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
„Moje”koty piją ze wszystkich wystawionych miseczek na zmianę z ptakami
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ElaS 23:50, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Aurelllia napisał(a)
Zrobiłam kilka dni wczesniej a także dzisiaj zdjęcia magnolii, żeby zachować sobie w pamięci, że pąki miała bo po dzisiejszej nocy nie wiadomo jak to będzie


Moje magnolie kiepsko w tym roku. Kwiaty nędzne, sucho jesienią było. A teraz wymroziło.
____________________
Malwowy ogród
galgAsia 08:21, 16 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
U mnie też, niestety, nie będzie magnoliowego kwitnienia... Prawie wszystko skoszone przez przymrozki... Tylko te późniejsze mają jakąś szansę.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Agania 09:42, 16 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Lilaka to już w pąkach będziesz miała co roku
Magnolia super zapowiedź wkrótce będziesz podziwiać kwitnienie
Mirabelka obłędna, a psotnik śliczny
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gogo 10:41, 19 kwi 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aurelllia napisał(a)


Na pewno sie odwdzięczą szczególnie, jak taka dobra ogrodniczka o nie zadba

Czy ze mnie dobra ogrodnika to się okaże, ale dzięki
Czy znasz nazwę krokusów?, bo Twoje mają duże kwiaty i chcę takie kupić.
Masz piękną wiosnę
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Aurelllia 19:37, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
galgAsia napisał(a)
U mnie też, niestety, nie będzie magnoliowego kwitnienia... Prawie wszystko skoszone przez przymrozki... Tylko te późniejsze mają jakąś szansę.


To prawda te pózniejsze sa sliczne i czekają grzecznie z rozkwitaniem a te kwietniowe za szybko no cóż jakieś dwa się uchowały, dobre i to
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:39, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Agania napisał(a)
Lilaka to już w pąkach będziesz miała co roku
Magnolia super zapowiedź wkrótce będziesz podziwiać kwitnienie
Mirabelka obłędna, a psotnik śliczny


Lilak 'Ludwik Spaeth' zrobił psikusa, zbuntował się i nie wypuścił ani jednego pąka..... fakt, że w bardzo marnym stanie go kupiłam musi widać odbudować się przez parę lat natomiast 'Sensation' ładnie zakwitnie Już po mirabelce, teraz panna młoda czereśnia króluje
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:40, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
gogo napisał(a)

Czy ze mnie dobra ogrodnika to się okaże, ale dzięki
Czy znasz nazwę krokusów?, bo Twoje mają duże kwiaty i chcę takie kupić.
Masz piękną wiosnę


Oj niestety nazwy krokusow nie pamiętam, bo kupowałam w mieszance takiej jesiennej w której i krokusy i tulipany były i tak coś kojarzę, że tam tej nazwy nawet nie było :/
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies