Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Kasya 13:46, 04 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41731
I w tunelu jak pieknie
Ale to w sumie „hektary” pole całe a nie warzywniak
Duzo pracy ale efekty widać
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
violaskom 14:32, 04 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Aurelio fajnie że jesteś. Przykro mi z powodu pracy i zawirowań związanych z zakupem działki. Przy tym natłoku zajęć nie mam pojęcia jak dałaś radę założyć taki piękny warzywnik. Te skrzynie wyglądają bardzo fajnie i warzywka na nich też. Strasznie ciekawią mnie jak udadzą się melony i bakłażany. Jeszcze nigdy nie próbowałam ich z takiego domowego chowu. Muszą być pyszne!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Gosiek33 14:41, 04 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ale rozmach. Kto to wszystko zje?
Choć jedną taką rabatę bym chciała.

To forum nie tylko ogrodowe. Kupno nowej ziemi pod dom i ogród jak najbardziej wchodzi w zakres naszego zainteresowania.

A ta ziemia widocznie nie była Ci pisana. Lepszą działkę znajdziesz.
TAR już prawie kupiła miejsce w raju na ziemi - potem okazało się, że obok sąsiad sprzedał teren deweloperowi. Wszystko zniszczyli by wybudować osiedle
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
gogo 19:27, 04 lip 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aurelio, masz rękę prawdziwego ogrodnika, wszędzie i wszystko Ci się udaje, i rośliny i warzywa
My, szukając domu, byliśmy w 12 miejscach.
I choć w niektórych były większe ogrody i wyremontowane domy, to serce zabiło mi mocniej tu, gdzie jesteśmy
Ty też znajdziesz swój raj, czego Ci z całego serca życzę
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Aurelllia 14:37, 05 lip 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
KasiaBawaria napisał(a)
Jejciu, ale sie napracowwalas. Wspolczuje problemow z ziemia- ale po czasie czasem sie stwierdza, ze tak bylo lepiej. Swoj kawalek znajdziecie na pewno


Pracy było bardzo dużo - ale jak się teraz widzi jak ładnie warzywka rosną to warto było Mam nadzieję, że ten skrawek swój niedługo się znajdzie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:38, 05 lip 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Kasya napisał(a)
I w tunelu jak pieknie
Ale to w sumie „hektary” pole całe a nie warzywniak
Duzo pracy ale efekty widać


Kasya dziękuję Ten rok szykuje się wyjątkowo obfity w plony jak pogoda będzie dopisywać
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:40, 05 lip 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
violaskom napisał(a)
Aurelio fajnie że jesteś. Przykro mi z powodu pracy i zawirowań związanych z zakupem działki. Przy tym natłoku zajęć nie mam pojęcia jak dałaś radę założyć taki piękny warzywnik. Te skrzynie wyglądają bardzo fajnie i warzywka na nich też. Strasznie ciekawią mnie jak udadzą się melony i bakłażany. Jeszcze nigdy nie próbowałam ich z takiego domowego chowu. Muszą być pyszne!


Zajęć sporo nie ukrywam, jak wieczorem padam na łóżko to zasypiam momentalnie ze zmęczenia Melony i bakłażany też będę miała pierwszy raz - zobaczymy co wyjdzie, na pewno już teraz będę częściej relacjonować, to może wątek znowu się rozrusza trochę
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:42, 05 lip 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosiek33 napisał(a)
Ale rozmach. Kto to wszystko zje?
Choć jedną taką rabatę bym chciała.

To forum nie tylko ogrodowe. Kupno nowej ziemi pod dom i ogród jak najbardziej wchodzi w zakres naszego zainteresowania.

A ta ziemia widocznie nie była Ci pisana. Lepszą działkę znajdziesz.
TAR już prawie kupiła miejsce w raju na ziemi - potem okazało się, że obok sąsiad sprzedał teren deweloperowi. Wszystko zniszczyli by wybudować osiedle


Rodzinkę mam sporą także myślę, że jakoś damy radę z tymi warzywkami Mam nadzieję, że w końcu uda się działeczkę znaleźć a jak na razie na brak pracy ogrodowej na działce/działkach nie narzekam
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:46, 05 lip 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
gogo napisał(a)
Aurelio, masz rękę prawdziwego ogrodnika, wszędzie i wszystko Ci się udaje, i rośliny i warzywa
My, szukając domu, byliśmy w 12 miejscach.
I choć w niektórych były większe ogrody i wyremontowane domy, to serce zabiło mi mocniej tu, gdzie jesteśmy
Ty też znajdziesz swój raj, czego Ci z całego serca życzę


Właśnie Gogo dlatego tak smutno, że serce mocniej tam zabiło Szczególnie, że miejsce magiczne - działka położona prawie nad rzeczką niewielką, mały lasek ze wspaniałym starodrzewiem, ale los tak widać chciał - szukamy podobnej
Warzywka dziękują za pochwały
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Monia81 20:23, 05 lip 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Czytam o perypetiach życiowych... czasami tak jest, że myślimy że to już to, ale los chce inaczej... ale myślę, że w końcu znajdziecie to czego szukacie i będziecie zadowoleni pięknie podziałałaś, warzywka dorodne taka praca z ziemią bardzo pomaga zwłaszcza w takim czasie jaki mamy... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies