Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 20:00, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Nastawiałam wszędzie gdzie się da poidełek i dla ptaków i dla pszczółek, bo trudny to dla nic czas bez deszczu




Jeden motylek jest ze mną na stałe

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 20:02, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
A taki mam widoczek nad sobą jak siedzę w altance:


a przed sobą też coś przyjemnego

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
gosika67 20:43, 26 kwi 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Studnia dobra rzecz,też nie mam, a trzeba było to już dawno zrobić.Masz kolorowo i te widoki z altany przy porannej kawce, warto rano wstać jak jeszcze jest rosa i upajać się tym zapachem i widokiem co? A to dopiero początek, tylko niech wreszcie popada.
Pozdrawiam.U nas też sucho, we wtorek zapowiadają opady, ale czy to prawda?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 20:45, 26 kwi 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U mnie floksy dopiero w malutkich pączkach.Też nastawiałam poidełek, tylko u mnie dla kotów. Ptaki jak najdalej, słychać je ale nie widać, drapieżniki łażą po podwórku.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Dorota123 22:22, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Widzę, że też borykasz się z suszą. Co raz trudniej będzie nam dbać o te nasze ogrody. Ja podlewam, mam swoją studnię na podwórku i jest to nasze jedyne źródło wody. Nie mogę wybierać do podlewania dużo wody, miarą jest włączająca się pompa. 2-3 razy jak się włączy muszę zakręcać kran, żeby nie zapowietrzyć pompy. W studni mamy tylko 2 betony wody i jest to stały poziom wody, która dość szybko napływa.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nowa12 22:36, 26 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Fajne plany masz. Studnia - super pomysł. Poidełko kupiłam ale jeszcze nie wystawiłam. Ale będzie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gruszka_na_w... 23:22, 26 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Aurelllia napisał(a)
Nastawiałam wszędzie gdzie się da poidełek i dla ptaków i dla pszczółek, bo trudny to dla nic czas bez deszczu



Świetny pomysł. Ptaki będą szczęśliwe. Spróbuj część kamyczków usunąć, żeby im zrobić miejsce na kąpiel. U siebie już kilka razy zaobserwowałam pana kosa, który wskakiwał z kamienia do wody i zażywał kąpieli.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
KasiaBawaria 08:40, 27 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dobrze, ze dbasz o poidelko dla zwierzakow. U mnie sasiad ma ul i niestety nic do picia dla swoich pszczol nie ma. Skutek taki ze w kazdym poidelku mam po 50 pszczol Piekne floksy masz. Mnie wkurzalo ze tak nieporzadnie rosly.Ale u ciebie wygladaja ladnie.
____________________
Zapraszam na kawe
Aurelllia 20:24, 01 maj 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Bardzo ładnie dzisiaj popadało, nadal zresztą pada - hurrrrra w końcu
Nałapałam wody ile się dało, w tyle naczyń ile miałam



Mam nadzieję, że wam się też udało trochę wody nałapać
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sierotka 20:33, 01 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Aurelllia napisał(a)
Nastawiałam wszędzie gdzie się da poidełek i dla ptaków i dla pszczółek, bo trudny to dla nic czas bez deszczu




Jeden motylek jest ze mną na stałe



Witaj Aurelciu świetny pomysł z kamyczkami
Bo to są powkladane prawda ?motyl zajefajny
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies