Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

ElzbietaFranka 01:12, 25 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13862
Aurelllia napisał(a)
Lepiej mi napiszcie jak zamaskować płot betonowy, bo od prawej strony sąsiad nas takim uraczył na całej długości działki, a działka dłuuuuuuga
Pnącza ? Czy lepiej zywopłot z tuj ?
Kto ma podobny problem ? Bo mnie ten płot przeraził.......






Aurelia bardzo się cieszę, że już dobrnelas do końca z tą działka. Kibicowałam i się udało. Napisz wymiary.

Otynkuj i walnij jakiś mural lub graffitii będzie git. Zaszalej

Śmieje się bo mój sąsiad jak otwiera garaż to się czuje jak przy Puławskiej z murem na Wyścigach

2 lata temu coś czuję jakiś smród patrzę przez okno a tu graficiarze malują mu garaż wewnątrz.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Aurelllia 11:58, 25 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Hahahahah Elu może z tym graffiti to nie byłby głupi pomysł
Sąsiad sobie tzw "piekiełko" w garażu zrobił
Wymiary dokładne jak sprawdzę to napiszę
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Mirka 12:30, 25 lis 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Aurelia a warunki zabudowy z Urzędu już masz? Bo nie wszędzie na wsi można się budować.
Ja np. musiałam kupić dwie działki żeby było 30arów bo takie były warunki zabudowy.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anpi 13:14, 25 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Cieszę się, że macie już swoje miejsce na spełnianie marzeń, oby się wszystkie ziściły!
A my będziemy oglądać jak powstaje kolejny piękny ogród, o reszcie nie wspomnę.Tu też jest na kogo liczyć do pomocy wirtualnej i nie tylko...
Masz już spore doświadczenie w tworzeniu ogrodu więc myślę, że Ci się jakieś pomysły klarują.Powodzenia!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
BKosimkArt 14:37, 25 lis 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wow Aurelia ale super, gratuluję zakupu!
Mur można otynkwać i maznąć na biało, zawze jakaś ściana do eksponowania roślin... ewentualnie żywopłot z zimozielonych, chyba nie szłabym w krzewy liściaste bo zimą i tak będziesz zmuszona patrzeć na ten mur... ewentualnie puścić siatkę jakąś i pnącza zimozielone...
Fajnie będsiesz miała o czym myśleć całą zimę.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Aurelllia 21:03, 25 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Mirka napisał(a)
Aurelia a warunki zabudowy z Urzędu już masz? Bo nie wszędzie na wsi można się budować.
Ja np. musiałam kupić dwie działki żeby było 30arów bo takie były warunki zabudowy.


Mamy mamy Przed kupieniem poszliśmy do gminy się pytać i jest to oczywiście obszar wiejski z przewagą działek rolnych, ale nasza na szczęście leży w pasie działek tzw, rolno-budowlanych
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:05, 25 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
anpi napisał(a)
Cieszę się, że macie już swoje miejsce na spełnianie marzeń, oby się wszystkie ziściły!
A my będziemy oglądać jak powstaje kolejny piękny ogród, o reszcie nie wspomnę.Tu też jest na kogo liczyć do pomocy wirtualnej i nie tylko...
Masz już spore doświadczenie w tworzeniu ogrodu więc myślę, że Ci się jakieś pomysły klarują.Powodzenia!


Dziękuję za tak miłe słowa
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:08, 25 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
BKosimkArt napisał(a)
Wow Aurelia ale super, gratuluję zakupu!
Mur można otynkwać i maznąć na biało, zawze jakaś ściana do eksponowania roślin... ewentualnie żywopłot z zimozielonych, chyba nie szłabym w krzewy liściaste bo zimą i tak będziesz zmuszona patrzeć na ten mur... ewentualnie puścić siatkę jakąś i pnącza zimozielone...
Fajnie będsiesz miała o czym myśleć całą zimę.


Oj tak - całą zimę będę już projektować kolejny problem oprócz muru spędzający sen z powiek to będzie jak zamaskować szambo...... bo niestety kanalizacja tam jeszcze nie dotarła chociaż plany w gminie na nią są, więc w najbliższych latach pewnie będzie, ale na razie będzie szambo, które jakoś w rogu działki będę się starała ulokowac i jak najbardziej zamaskować
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:09, 25 lis 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Klasa gleby może nie należy do najlepszych, ale najsłabsza też nie jest, bo grunty te należą to klasy 4b to nie taka najgorsza a pod koniec działki ze względu na graniczący rów jest teren bardziej wilgotny to też dobrze, bo nie będzie tak gleba szybko przesychać
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:56, 25 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
No to chociaż mniej podlewania będziesz miała i żyźniejszą ziemię, to na plus!
na płot możesz puścic bluszcz, jest zimozielony i dołozyć mu powojniki, róże.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies